Dyskusja - zaczynamy ;)

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
XDDDDDD

Wzięcie do siebie upadającego sojusznika było PO tym jak Jutro podpisało się z Wariat a Wariat z Darmą.
To idiotyczne, że w 1 miesiącu gry (czy tam na początku drugiego) zrobiliście koalicję na 60-70% świata licząc Kotki i VIP bo byliście tak OBSRANI przed nami tym, że Vipy znikają po 20 wiosek na pierwszych akcjach. Coś powinieneś o tym wiedzieć, w końcu sam tam grasz ;)

Nasz ruch, który był majstersztykiem - (ci gracze mieli również możliwość pójścia do Darmy i chyba o to masz taki płacz :D) był REAKCJĄ na waszą pizdowatą zagrywkę.
Zamknij juz morde mitomanie
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
XDDDDDD

Wzięcie do siebie upadającego sojusznika było PO tym jak Jutro podpisało się z Wariat a Wariat z Darmą.
To idiotyczne, że w 1 miesiącu gry (czy tam na początku drugiego) zrobiliście koalicję na 60-70% świata licząc Kotki i VIP bo byliście tak OBSRANI przed nami tym, że Vipy znikają po 20 wiosek na pierwszych akcjach. Coś powinieneś o tym wiedzieć, w końcu sam tam grasz ;)

Nasz ruch, który był majstersztykiem - (ci gracze mieli również możliwość pójścia do Darmy i chyba o to masz taki płacz :D) był REAKCJĄ na waszą pizdowatą zagrywkę.

Ty serio jesteś jakimś mitomanem,a ty wierzysz w to co piszesz?
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Ty serio jesteś jakimś mitomanem,a ty wierzysz w to co piszesz?

XD? Co jest nieprawdą w tym, co napisałem?

Wy tu uprawiacie propagandę, nie my. Ja jestem po to żeby dyskutować na argumenty, które właśnie @Lonsdale.. zbył tak irracjonalnie jak tylko się da, czyli niczym konkretnym :D. A co do mulciaka, to myślę, że bardzo dobrze wiesz, o czym mówię.
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
XD? Co jest nieprawdą w tym, co napisałem?

Wy tu uprawiacie propagandę, nie my. Ja jestem po to żeby dyskutować na argumenty, które właśnie @Lonsdale.. zbył tak irracjonalnie jak tylko się da, czyli niczym konkretnym :D. A co do mulciaka, to myślę, że bardzo dobrze wiesz, o czym mówię.

Po waszym upadku zrobimy kompilacje waszych wypowiedzi i działań żeby zostało na nastepne s gdy bedziecie startowali żeby każdy wiedział żeby was jebać :]
 
Wynik reakcji
99
hahaha a trd jak zwykle swój świat.. :D

cały czas dupka boli, że s198 nie zamierza tolerować takich masówkowych posunięć na start świata :)
poza tym beka z tekstu o Vipach, przecież wy się z nimi targacie prawie pół roku i oni się dalej rozwijają, ba nawet spory czas mieli i mają gracza top1 czy tam top2 :) więc niezłą tam presję na nich wywieraliście xd strach sie kurwa bać <lol><lol>
 
Do góry