Dyskusja Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser159420

Guest
Tu nie chodzi o to kto się boi a kto nie. Po prostu jeśli ma to być turniej to powinny być normalnie rozegrane mecze. A jeśli ma to być parodia turnieju to jak najbardziej można już nawet medale rozdać.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Co ? to chyba są jakieś żarty... było zapowiedziane ze wychodzą 4 drużyny i są pozniej półfinały.

To słowa trzeba dotrzymać...
Za duzo meczy było wczesniej gdzie przewaznie sie grało z jakimis ogórami których nie bylo a i tak czas organizowalismy sobie zeby sie pojawic. tu w polfinałach zaczyna sie prawdziwa walka wreszcie by były 4 bardzo ciekawe mecze bo tutaj juz nikt nie odpuści a tu nagle w najgorszym momencie skracasz turniej o dwa mecze.
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Najlepsze jest to że MainSin pisała że mają być dwie kolejki w sensie rewanżowe i wychodzą 4 drużyny i są półfinały każdy z każdym najlepiej by było no ale teraz już okazało się że już koniec rozgrywek i nagle wyskakuje z jakimiś półfinałami :D
Pomijam już fakt że oszukano nas ostro 5 meczy powinno być powtórzonych no ale cóż przecież i tak nikt nie dawał nam realnych szans na miejsce w pierwszej czwórce a byłoby spokojnie gdyby MainSin podała mi hasło do każdej rundki jak należy!
W imieniu całej drużyny dziękuję za turniej który okazał się największą porażką bo już nawet Liga SP była znacznie lepsza i bardziej ciekawa,oby to był ostatni turniej organizowany przez panią.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser180001

Guest
Turniej faktycznie słaby, ogólnie chyba graem 3 mecze w którym byli gracze:Speed, Freak, Z przypadku?.

Chętnie bym zagrał na Speed jeszcze raz, w końcu trochę nie fair wygraliśmy ale co zrobić inaczej się nie dało.Ciekawe jak by wam poszło w rewanżu, na serio chciałem to zobaczyć.
Co do samego finału:Taki Tam Pr0 - stracił połączenie z internetem i nie mógł grać i poddaliśmy się bo i tak w 2 nie było szans na wygraną.Mieliśmy plany zagrać to zupełnie inaczej ale jak przegrać to z najlepszymi.
Ceiter chyba nie chciałeś takiego finału, ale no cóż. może kiedyś to powtórzymy;)

Fenicjanie, PIONY - Mam nadzieje, że w grudniu coś takiego zostanie zorganizowane znowu i będziecie mogli się odegrać, pokazać, że jesteście najlepsi:p
Fajnie by było gdyby do puli wygranych punktów premium drużyn w top 4 które doszły do półfinałów, finałów mogły zamówić 1 rundę na szybkich, wtedy by może niektóre spory zostały by rozegrane.

Nie wiedziałem. że dojdę tak daleko ze swoją drużyną, (początkowe problemy ze składem, nieobecności nie były łatwe do ogarnięcia).
 
Wynik reakcji
6.752
Tak szczerze to wydaje mi sie,ze nawet taki tam pro nie pomoglby Wam ;) Dostalem doskonala okolice i bylo to nawet widac,w pewnych momentach 2x wiecej pkt od top 2 - o ilosci offa nawet nie wspomne ;) Gdy zaatakowalem iowneda na szybko to nawet calego offa nie puscilem 300topa 300 lk w wiosce zostalo - a wyczyscilem bez mniejszego problemu ;) I wtedy akurat jeszcze graliscie... :p Mozemy powotorzyc ten final tak jak juz pisalem ale co do terminu to Wy musicie sie dostosowac ;)
 

DeletedUser190128

Guest
o tak ^^

i jak mansin wyłaczy tą ochronę botowa bo ja tego przez 30 min wyłączyć nie mogłem .. nic nie pomagało ..
 

DeletedUser182378

Guest
Drodzy Gracze!

Mój urlop dobiegł końca, a adresy wszystkie nie nadeszły (a niektóre nadeszły niekompletne). Z uwagi na i tak już długi czas oczekiwania, lista zostanie przekazana w aktualnej formie.
Osoby które przesłały poprawne adresy: Ceiter, Sollor, Ramajad, IownedU, L o v e r, TheSzumix, JakNieJaToKto
 
Status
Zamknięty.
Do góry