Dyskusja Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182378

Guest
Nastał dzisiejszy dzień :)

Kolejny etap będzie składał się tylko z dwóch meczy - o pierwsze i o trzecie miejsce.
Termin jak i ustawienia rundy zostanie wybrany przez kapitanów grających drużyn, także jak tylko zostanie to ustalone, pojawi się więcej info, a tymczasem, biorę się za pisanie do odpowiednich osób ;)
 

DeletedUser190128

Guest
życze powodzenia :)

teraz będziemy w 3 osoby a nie ceiter solo q
 

DeletedUser159420

Guest
Nastał dzisiejszy dzień :)

Kolejny etap będzie składał się tylko z dwóch meczy - o pierwsze i o trzecie miejsce.
Termin jak i ustawienia rundy zostanie wybrany przez kapitanów grających drużyn, także jak tylko zostanie to ustalone, pojawi się więcej info, a tymczasem, biorę się za pisanie do odpowiednich osób ;)

Ta informacja o tym, że będą tylko dwa mecze (o pierwsze i o trzecie) to mam nadzieje, że tylko pomyłka? Bo jeśli nie to chyba każdy podziękuje za takie coś...
 

DeletedUser190128

Guest
właśnie masz 26 pkt sry trzeba było grać i wygrywać peszek :)

nie ta liga
 
Wynik reakcji
2.870
Nitro, mnie też ta informacja zdziwiła :p MainSin kiedyś pisała, że wychodzą 4 drużyny. Więc do dzisiaj, myślałem, że będą losowane 2 półfinały. Następnie finał i mecz o 3 miejsce dopiero.
 

DeletedUser159420

Guest
a co ty chcesz grac dalej?

No nie wiem może tak jak TheSzumix napisał - normalną drabinkę? Pierwszy raz w życiu w jakimkolwiek turnieju spotkałem się z czymś takim, że po wyjściu z grupy nie ma drabinki tylko jakieś losowe mecze o losowe pozycje.
 

DeletedUser182378

Guest
Cóż, w zasadzie decyzja o tym podyktowana była tym, że większość pisała dość dobitnie - za dużo meczy ;)
 

DeletedUser190128

Guest
typie :)
po to było to x meczy żeby się spinać dlaczego my frelim mamy grać znowu miejsce o półfinał skoro mamy na wszystkie druzyny 1 miejsce i finałem to tylko drugi raz pokazemy :D?

nie rozumiem kolejne mecze?
zaraz odezwie się plemię z ostatniego miejsca my też chcemy nawet inną drabinką speed ma 4 miejsce walczy o 3 z stąd to rozczarowanie?
 
Wynik reakcji
6.752
Prawda jest taka,ze Speedy olewaly ten turniej przyszlo co do finalu i od razu.. ;)


Chociaz z checia zmierzylbym sie z Wami.
 
Wynik reakcji
2.870
Na początku było mówione, że wychodzą 4 zespoły. Więc wydaje mi się, że logiczne, że będzie losowanie półfinałów i następnie zwycięscy grają w finale, przegrani w meczu o 3 miejsce. Funny, kto mówił o jakiejś drużynie z ostatniego miejsca ?? Fakt, byliście pierwsi, ale to nie znaczy, że jesteście od razu w finale. Dajmy przykład np. Mistrzostwa Świata. Są grupy (tak jak tutaj, była 1 wielka grupa). Dajmy na to Polska zajęła w swojej grupie 1 miejsce. To znaczy, że oni nie grają w ćwierćfinale, półfinale ? Tylko od razu przechodzą do finału bo zajęli 1 miejsce? Skoro jesteście, tak pewni zwycięstwa, to czemu boicie się zagrać w półfinale ? To tylko 1 mecz więcej..
 
Wynik reakcji
6.752
Czy my sie czegos boimy? Mamy teraz plakac,ze nie zagramy 1 meczu wiecej? Nie rozumiem Twojego toku myslenia,dla mnie jest to obojetne,jesli speedy przekonaja MainSin to zagraja tez ;) Proste? proste..
 
Status
Zamknięty.
Do góry