Dyskusja Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182378

Guest
Murus, powiem tak - odmówić im nie odmówię, ale też nie nagłaśniamy się za granicą :)
 
Wynik reakcji
6
Jej jej jej

Zwracam sie do was z gorącą prośbą!
Gdy już będzięcie walczyć o rankingów szczyty - zostawcie jedno miejsce w topce dla Nev'a

Chciałbym sprawdzić które nagrody rzeczowe dotrą do mnie wcześniej.
Te z tegorocznego turnieju czy może jednak kompletne za wygrany podobny turniej z 2014 roku będą pierwsze.
Ot taki wyścig.

Ps. Szczerze pozdrawiam MainSin za chęci i stworzenie takiego turnieju. Do tego nie mam żadnej spiny, a nawet szanuje.

Ps.2 Serdecznie nie pozdrawiam drubensa (w maju minie trzeci rok jak czekam na koszulkę wygraną w jego turnieju)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Może jednak zagramy bez osób z poza naszego kraju? :D oni grają regularnie, myślę, że aktualnie ciężko byłoby z nimi wygrać, do tego jest wiele problemów gdy wbijają na serwer, według mnie lepiej nie zapisywać takich :D turniej ogłoszony nawet na wolnych więc chętnych znajdzie się sporo

Murus co Ty bierzesz?^^
Nie graliśmy rok ale tego sie nie zapomina:D w pierwszych rundach jacyś łatwi rywale to sie rozegramy, Ruskich pokonalismy to nikt nam nie straszny:)

Widzisz Nev a Ja już o tym zapomniałem o tych nagrodach:( tez nie pozdrawiam Drubensa:D
 

DeletedUser182378

Guest
Cieszę się widząc że zamierzacie wpaść i znacząco wpłynąć na poziom turnieju :)
Szczególnie że im więcej osób - tym więcej etapów, a więc i więcej pp do zgarnięcia! :)
 

DeletedUser150139

Guest
Fajnie, że jest coś jeszcze organizowane i SP po prostu żyją :). Zawsze to coś nowego i na pewno przyciągnie to jakąś część graczy, którzy bywali na rundkach sporadycznie albo i wcale i będą chcieli tego spróbować.
Szkoda tylko że reprezentacje nie wypaliły i TWM no ale cóż :)
 

DeletedUser177336

Guest
"terminy spotkań będą odgórnie narzucone, ale mogą być modyfikowane"

dało by się na tym etapie przybliżyć ? - godziny dopołudniowe ?; ile godzin na jedną rundę/etap ? itd...
 

DeletedUser182378

Guest
Do Teamu Plemion? :p

Tak swoją drogą, chcę żeby ten turniej był mocno zintegrowany w kierunku "wspólnotowym", tzn żeby rozwiązania wielu kwestii były wypracowywane wspólnie, co więcej, ciekawą opcją byłoby obstawianie meczy czy inne konkursy i losowania w trakcie, dostaliśmy zielone światło do stworzenia wydarzenia na FB, gdzie moglibyśmy koncept turnieju reklamować, czy integrować się wspólnie i prowadzić szerszy dialog, co sądzicie?
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Jeszcze lige typerów zróbcie kto wygra itp
Do Teamu Plemion? :p

Tak swoją drogą, chcę żeby ten turniej był mocno zintegrowany w kierunku "wspólnotowym", tzn żeby rozwiązania wielu kwestii były wypracowywane wspólnie, co więcej, ciekawą opcją byłoby obstawianie meczy czy inne konkursy i losowania w trakcie, dostaliśmy zielone światło do stworzenia wydarzenia na FB, gdzie moglibyśmy koncept turnieju reklamować, czy integrować się wspólnie i prowadzić szerszy dialog, co sądzicie?


Do teamu Plemion bym nie chciał,bo mam więcej ostrzeżeń niż Sollor RA na s113 :D:D:D
 

DeletedUser182537

Guest
no dokladnie, tutaj PanDa? z S113 topke ma gwarantowaną
 

DeletedUser182378

Guest
20 dni do końca zapisów, udało się Wam już znaleźć drużyny? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry