Dyskusja Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser179721

Guest
no własnie nie ma znaczenia na pewno:D chyba że nie wbijaliście na kilka poprzednich rund, a znając życie tak było..raz jest ekipa raz nie, po co się zapisujecie skoro nie wbijacie, a macie problem do Mainsin, że słaby turniej.. nie interesujecie się nim to po co na was tracić czas? XD
 

DeletedUser182378

Guest
Bez przesady, nie do końca tak to wygląda :)
Turniej jest praktycznie codziennie i wymaga mojej obceności codziennie przez te 5h.
A sytuacje losowe się w życiu zdarzają i muszę je przedłożyć ponad turniej (a w zasadzie czasem nawet nie ma tego elementu swobodnej decyzji).
A to że ktoś nie przychodzi - to mówiąc prosto, jego strata ;) Nagrody są do wygrania, turniej się odbywa, tylko oczekiwać zakończenia tego etapu (2x każdy z każdym) i oczekiwać półfinału i finału :)
 

DeletedUser173864

Guest
no własnie nie ma znaczenia na pewno:D chyba że nie wbijaliście na kilka poprzednich rund, a znając życie tak było..raz jest ekipa raz nie, po co się zapisujecie skoro nie wbijacie, a macie problem do Mainsin, że słaby turniej.. nie interesujecie się nim to po co na was tracić czas? XD

Wbijamy czy nie wbijamy to juz nasza sprawa. To nie powinno miec znaczenia,bo dopoki oficjalnie jestesmy w turnieju to nalezy nam sie rownouprawnienie. Wiec juz nie strzep sobie jezyka, bo ta dyskusja jest bezsensowna.

@MainSin Mam nadzieje,ze zrobisz cos w tej sprawie i rozegramy nasz mecz z SHED w innym terminie.
 

DeletedUser182378

Guest
Każdy mecz można przełożyć jeśli napiszecie wcześniej do mnie z alternatywnym terminem ustalonym przez obie strony.
 
Wynik reakcji
6.752
Ojjj formacik zrobiony na mecz :D Miejmy nadzieje,ze teraz po jakims czasie przegladarka nie bedzie mi lamic..^^ Powodzenia speedy :p
 

DeletedUser179721

Guest
hahah mecz wzbudzający emocje :D postaramy się jak zawsze, ale z aktualnym ograniem wyglądamy słabiej tak mi się wydaję Xd walka będzie na pewno, powodzenia :D
 

DeletedUser116414

Guest
O co chodzi z tym turniejem? Wczoraj podgladalem niby te zacieta runde Ceiter zawodnikow i tych kapci drugich.
okazuje sie ze pograli chwile. grali 3-2 i GG ze strony tych kapciuszkow. no i jaki sens ma ten turniej? tu nie ma jakies zacietej rywalizacji. A patrze dzial zmiennikow to po tych graczy ktorzy sie zglosili nikt sie nawet nie zglasza.
 

DeletedUser179721

Guest
spoko, kapci XDD Ty pewnie mocny jesteś :D akurat tutaj mieliśmy grać normalnie, niestety wyszło inaczej..
 

DeletedUser116414

Guest
ja w to gram 2 tyg poki co. ale spoko nawet sie wydaje. chcialem wlasnie w ten turniej sprobowac pograc. ale nawet nie wpisalem sie na zmiennika bo widze ze raz ze to sie raz odbywa raz nie , a dwa ze jak mowie co to za gierka pol godziny i gg ponad to 2 na 3...
 
Wynik reakcji
6.752
Ma troche racji bo ten turniej to troszke jedna wielka porazka tylko nie ze storny administracji tylko od graczy.. Za duzo etapow jest zrobionych moim zdaniem :) Ci co w kulki? leca powinni dawno juz opuscic go :) Polfinal, final i elo ;d

I MainSIn jest opcja wlaczenia wolnego przesylu? To jednak turniej, wiec moim zdaniem bylaby to spoko opcja ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser116414

Guest
Zobacz teraz :
#11270 Szybkie Hmm vs Join or Die
a gra trojka osob z jednego teamu. i tak codziennie.
Rozgrywaja sie jakiekolwiek mecze gdzie jest pełny squad vs pełny sqad?

Edit :
i nastepny mecz
#11271 Szybkie Starzy Wyjadacze vs Fenicjanie
jestem ciekaw czy druzyny się pojawią...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Mowilem na samym poczatku ze to jest kpina nie turniej haha. Dzieci sobie turnieje wymuslily i mysla ze bez planow wypali brawo.
 

DeletedUser116414

Guest
#11276 Szybkie Last vs BWNW-G
i kolejna runda szybkich turniejowych w ktorej brak graczy. kiedys odbedzie sie jakikolwiek mecz w tym turnieju? ^.^
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Wczoraj na turniejowejladnie rozwalilem runde. Kliny kontry wszystko na tel. Poziom byl wysoki oby wiecej takich rund a nie nobow typu fafal, ceiter lonsale pozdro z Czestochowy
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Haha poziomu to ty na oczy nie widziałeś bo każdy z wymienionych przez Ciebie graczy robi z tobą co chce ^^
Niezły poziom wszyscy z jednej drużyny,no w końcu wygrałeś!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry