Dyskusja Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser190128

Guest
myśle ze start pod koniec maja jest ok :)

np: wielu moich znajomych ma matury w tym ja zróbmy to po zapewniam że moich znajomych sporo wbiję a przecież zależy kazdemu żeby był sie z kim biv
 

DeletedUser182378

Guest
W maju matury, w czerwcu egzaminy gimnazjalne i zawodowe, w lipcu niektóre egz wstępne na uczelnie, w sierpniu poprawki, we wrześniu też pewnie coś się znajdzie itp itd, nigdy nie dopasujemy się do wszystkich roczników :)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
czy np rosjanie będą mogli wziąc udział w turnieju?:) tak jak my braliśmy udział w ich mistrzostwach?:p dzięki czemu był duuuużo wyższy poziom
 

DeletedUser182378

Guest
Mogą, ale muszą być w stanie komunikować się ze mną po angielsku. Mój rosyjski jest zbyt słaby do nawiązania konwersacji :p
 

DeletedUser190128

Guest
i angielski umią z googla tłumacza

w czerwcu egzaminy gimnazjalne a nie kwiecień :D?
 

DeletedUser195400

Guest
Chciałbym zapytać o szczegóły rezerwowego. Czy może być tak źe rezerwowy może grać w np co drugim meczu? Czy jest to tylko na zasadzie że jeśli ktoś nie może zacząc turnieju to rezerwa zastępuje go na stałe?
 

DeletedUser182378

Guest
Częstotliwość gry rezerwowego należy już do drużyny. Nie ma limitu, jednak od momentu jego pierwszej gry, nie może zostać zmieniony (pierwsza 3 składu nie może być w ogóle zmieniona po zamknięciu zapisów)
 

DeletedUser195400

Guest
Czyli rozumiem że załóżmy
Gracze
A
B
C
D- rezerwa

Jedna runda zagrana. Następuje zmiana za zawodnika B i sklad wygląda tak:
A
D
C
B-rezerwa

Czyli z tej sytuacji wynika że można zmienić gracza A i C, ale nie D?
Jeśli tak to zmieniamy A:

B
D
C

A- rezerwa

Czy teraz możemy zmienić zawodnika D spowrotem?

Proszę o przykłady praktyczne
 

DeletedUser182378

Guest
Nie do końca to miałam na myśli
Skład 3 osobowy wybierany jest spośród 4 dowolnie, czyli mając graczy A B C D nie ma znaczenia czy grać będzie ABD czy BCD.
W punkcie o niemożliwości zmiany chodzi o to, że od momentu rozegrania rundy gracz rezerwowy nie może zostać zamieniony na niezgłoszonego wcześniej gracza (np E). Czyli jeśli w pierwszej rundzie wyjdzie skład: ABC i D na rezerwie, może w drugiej wyjść skład ABC i E na ławce.
Natomiast sytuacja w której w pierwszej wyjdzie skład ABC, w drugiej ABD, żadna zmiana składu nie może mieć miejsca, przy czym przy zmianie składu rozumiemy dołączenie innego, niezgłoszonego wcześniej gracza do drużyny na wskazane miejsce.
 

DeletedUser195400

Guest
Czyli rozumiem że wygląda to w sposób że 4-osobowa drużyna może wyłonić do rundy 3 dowolnych graczy z zakresu tych 4 osób? Żadnej zmiany poza tymi 4 osobami.

Jak to wygląda w praktyce? Gdzie i jak potwierdza się skład na daną rundę?
 

DeletedUser182378

Guest
Składu na daną rundę nie musicie potwierdzać nigdzie. Jak już wyślesz mi zgłoszenie z nickami osób z drużyny, nie ma dla mnie znaczenia kto z nich zagra. Nie można tylko z drużyny "wykopać i podmienić" kogoś kto już grał.
 

DeletedUser190128

Guest
a może zmienisz mainsin rezerwe na 2 osoby?:)

ale warunek że minium 1 mecz zagra ten rezerwowy aby mieć nagrode czy cus
 

DeletedUser182378

Guest
Myślę że nie ma sensu dawać 2 osób na rezerwę, szczególnie że jest zapis o tym, że przed rozegraniem pierwszego meczu można podmienić zmiennika :)
 

DeletedUser179721

Guest
Może jednak zagramy bez osób z poza naszego kraju? :D oni grają regularnie, myślę, że aktualnie ciężko byłoby z nimi wygrać, do tego jest wiele problemów gdy wbijają na serwer, według mnie lepiej nie zapisywać takich :D turniej ogłoszony nawet na wolnych więc chętnych znajdzie się sporo
 
Status
Zamknięty.
Do góry