Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
177 świat też ma włączone farmienie flagi, mimo że tam od dawna totalna dominacja jednej koalicji jest xDD
@kmic równi i równiejsi, nie? Tam nie biją miliona flag? xD P A R O D I A

A ten znowu swoje... jeśli pozwolimy na 177 nabijać flagi tak długo jak na A8, to mają jeszcze niemal rok czasu dla siebie.
 

Małpa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.992
Ja proponuję rozwiązać ten spór jutro o 12 pod klubem Skaut w Częstochowie. Ojciec Chrzestny polskich freak fightów dał pozwolenie na walkę na swoim terenie.
 
Wynik reakcji
13
Na start Arkadii 9 dostałem 7 wiadomości czy nie przeniosę wioski w ramach darmy. Po odmowie spotkałem się z wyzwiskami, więc bardzo dobrze, że teraz cierpicie :) #MuremZaKmicem


jak tam darmiarzu? pushing na samym początku gry, bo tylko na tyle was stać
 

Załączniki

  • 1679587542332.png
    1679587542332.png
    134,5 KB · Wyświetlenia: 61

Sykowsky

Miecznik
Wynik reakcji
112
A ten znowu swoje... jeśli pozwolimy na 177 nabijać flagi tak długo jak na A8, to mają jeszcze niemal rok czasu dla siebie.
To zdecyduj się wreszcie i trzymaj jednej wersji.
Bo kilka postów zamieniliśmy i wyszło przez ten czas że:
1. Zmiana nie miała wypływu na rozgrywkę, ale wyłączyliśmy wam flagi bo masowo je farmiliście.
2. Następnie mamy fikołka i okazuje się, że jednak to nie wy wyłączyliście, tylko ktoś z INNOGAMES xd (jeszcze brakuje tego, że to wszystko wina Tuska)
3. Tutaj mamy kolejny rollercoaster bo piszesz że to jednak wy podjęliście taką decyzję, bo i tak się nic nie dzieje na tym świecie już, a jedna koalicja ma dominację totalną niby nad innymi. Jeszcze ubolewasz, że tak późno do tego doszło i że postarasz się reagować na przyszłość szybciej.
A więc udowadniam Ci, że są inne światy gdzie sytuacja jest bardziej klarowna niż tutaj, dominacja jest pełna jednej koalicji, mapa praktycznie cała przejęta i nikt tam nie robi nic poza biciem flag - to lejesz ciepłym moczem bo jednak trzeba dać więcej czasu im xd

Wychodzi na to, że jednak nie miałeś podstaw żeby wyłączyć zdobywanie flag na A8. Chyba że jesteś hipokrytą i wszystko co piszesz, to odbijanie piłeczki, żeby nie było że jesteś ten zły xd
Utwierdziłeś mnie tylko w tym że te "moje chore paranoje", to nie tylko fantazje - jak to nazwałeś kilka wiadomości wcześniej :)
Ale no wiadomix - z normala ładują kasę w PP to nie można wk*****ć ludu xd
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
To zdecyduj się wreszcie i trzymaj jednej wersji.

Cały czas jest jedna wersja. Tylko zamiast czytać ze zrozumieniem wolisz żyć w świecie własnych fantazji i teorii spiskowych, do każdego mojego słowa dopowiadając sobie 10 własnych zdań i oczekując, że wytłumaczę dlaczego powiedziałem coś, co samodzielnie włożyłeś w moje usta.

Nie wiem za bardzo po co (bo wiem że wolisz pisać niż czytać), ale uporządkujmy:
1. Zmiana została wprowadzona wraz z wgraniem aktualizacji 8.304, w grudniu ubiegłego roku. Wtedy to z automatu zostały przypisane ustalone parametry dotyczące długości możliwości zdobywania flag, które dla starych światów zostały ustawione na 540 dni.
2. Nigdzie nie pisałem, że zmiana została wprowadzona bo świat i tak jest już wygrany. Pisałem dokładnie (aż sam siebie zacytuję), że "sytuacja na tym świecie jak najbardziej potwierdza słuszność tej zmiany". Czyli (w tłumaczeniu dla potrzebujących tłumaczenia): "zmiana została wprowadzona bo tak zostało zaplanowane, a jak się przyjrzeć sytuacji na świecie to widać że była to decyzja słuszna".
Dostrzegasz finezyjną różnicę? Jeśli wychodzę do pracy o 7:00 i napiszę "dobrze że wychodzę o 7, bo akurat przestało padać", to NIE ZNACZY to, że wyszedłem o 7, BO wtedy przestało padać.
Zdobywanie flag i tak byłoby wyłączone dokładnie tego samego dnia, nawet gdyby na świecie były 4 wrogie plemiona, z których każde miałoby 25% dominacji - nie miało to żadnego znaczenia, bo i nie mogło mieć, skoro parametr ten został ustawiony 3 miesiące wcześniej przez kogoś, dla którego cała wiedza o istnieniu świata Arkadia 8 sprowadza się do kliknięcia checkboxa przy polu 'plp8'.

Ale no wiadomix - z normala ładują kasę w PP to nie można

To jakaś ostra odmiana sklerozy, że pisząc jedno zdanie zapominasz co napisałeś w poprzednim? Najpierw twierdzisz że świat 177 jest dawno rozstrzygnięty i nic się na nim nie dzieje, a chwilę potem sugerujesz że ta garstka osób która tam pozostała ładuje miliony monet w PP? A niby w jakim celu wg Ciebie mieliby to robić, mając dawno wygrany świat?
Tak na marginesie - pod względem funkcji Premium światy Arkadia mają dokładnie takie same ustawienia jak światy "normalne" nieparzyste.
Rozczaruję Cię jeszcze bardziej (tylko najpierw usiądź bo będzie to szokiem): na nowych "normalnych" światach (otwieranych od tego roku) ten parametr ustawiony jest na dużo niższą wartość, bo 180 dni. A na Arkadiach pozostaje (przynajmniej na chwilę obecną) okres 540 dni (chyba że dojdziemy do wniosku, że jednak warto tę wartość zmniejszyć, tak jak pisałem jest to element który będzie można rozważyć).
Więc obawiam się, że wkrótce nikt nie będzie już pamiętał o Twoich narzekaniach jak to Arkadia jest pokrzywdzona względem innych światów, ale za to pojawią się protesty dlaczego jest ona FAWORYZOWANA pod tym kątem.

Swoją drogą - zazdroszczę, że masz tyle czasu, by tak długo zajmować się zamkniętym tematem...
 
Ostatnia edycja:

Sykowsky

Miecznik
Wynik reakcji
112
Widzę że rozmowa z Tobą, to jak walenie głową w mur <sciana>
Nie chce mi się kolejny raz, cytować całych twoich zdań.
Chciałbym tylko, żebyś zrozumiał jedno:
Nie mam pretensji o to, że taka zmiana weszła w życie. Dla mnie okkej i nawet plusuje, lajkuje czy inne tego typu atencyjne rzeczy.
Mam pretensje o to, że nie było o tym żadnej wzmianki. Że nie było o tym żadnej wiadomości czy informacji.
Gdy zmieniają się jakieś warunki na danym świecie, zawsze informujecie o tym (np na arkadii zmiana ustawień świata, jest każdorazowo wysyłana do wszystkich graczy. Informacje o limitach, o kosztach monet itp itd, wraz z datą, godziną). A w tym przypadku, nie było żadnej informacji :)
Gdyby była, to okkej - wywalone w to mam. Ustawiam inaczej świat, inaczej graczy i robimy swoje w odwrotnej kolejności. Zrozum mnie dobrze, bo widzę że też masz problemy z czytaniem (jesteśmy tacy podobni ).
W nawiązaniu do Twojego "wyjścia do pracy", to wyobraź sobie teraz sytuację, że idziesz do niej. Idziesz i robisz tup, tup, tup. Dochodzisz do swojego biura, próbujesz otworzyć drzwi tym samym kluczem co zawsze - a tu zamknięte. Pojawia się ochroniarz, a Ty pytasz go "co jest grane?"
A on ze stoickim spokojem, że już tutaj nie pracujesz przecież. Było spotkanie zarządu 4 miesiące temu i Cię zwolniliśmy. Postanowiliśmy za będziesz pracował do tego i tego dnia, a później żegnamy. Tak było ustalone, a że daliśmy Ci i tak więcej czasu na to, to podziękuj i dowidzenia.

Co do reszty reszty wiadomości, nie będę się przepychał i odbijał każdych słów. Do niczego to nie prowadzi w sumie, bo Ty masz swoje paranoje a ja swoje :)
 

mawix200

Miecznik
Wynik reakcji
145
Co z profilami graczy? Zostanie to naprawione?
Wcześniej tekst w profilu był wycentrowany, było przejrzyście i dobrze. Teraz zostało to usunięte i wszystko zlewa się w jedną całość, co wygląda paskudnie.
Czy to problem? Czy kolejne widzimisię, które zostało zaprojektowane gorzej niż było?
 

POCZATEK I KONIEC

Szlachcic
Wynik reakcji
13.979
Co z profilami graczy? Zostanie to naprawione?
Wcześniej tekst w profilu był wycentrowany, było przejrzyście i dobrze. Teraz zostało to usunięte i wszystko zlewa się w jedną całość, co wygląda paskudnie.
Czy to problem? Czy kolejne widzimisię, które zostało zaprojektowane gorzej niż było?
to problem, sprawa zostala juz zgloszona dalej, temat walkowany milion razy, zamykam.
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Blaszki za szybkie to jest coś, czego bardzo brakowało! Każdy będzie mógł sobie naspamować blaszek o zerowej wartości. Oczywiście, jakby tylko były szybkie.
 

izidev

Łucznik
Wynik reakcji
741
"Dodana możliwość otrzymywania odznaczeń za wygrane światy Szybkie oraz Special."
To tera @kmic możesz nam dodać blaszki z Classica :p
 
Wynik reakcji
6.940
@Oski @kmic dziękujemy, najlepsza zmiana 'dla graczy' od x lat ^^ W końcu!

Zmiana dotyczące morale:

Czas wymagany na zniesienie zmniejszony z 2 lat na 8 miesięcy.
Próg posiadania aktywnych wiosek przez 2 największe plemiona zmniejszony z 70% do 60%.

Dodatkowo każdorazowo przed usunięciem tego ustawienia będzie przeprowadzana ankieta na danym świecie.
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
@Oski @kmic dziękujemy, najlepsza zmiana 'dla graczy' od x lat ^^ W końcu!

Zmiana dotyczące morale:

Czas wymagany na zniesienie zmniejszony z 2 lat na 8 miesięcy.
Próg posiadania aktywnych wiosek przez 2 największe plemiona zmniejszony z 70% do 60%.

Dodatkowo każdorazowo przed usunięciem tego ustawienia będzie przeprowadzana ankieta na danym świecie.
8 miesięcy na zniesienie morali, to mimo wszystko dalej trochę późny etap świata. Śmiało by można było zrobić jakieś progresywne progi z podnoszeniem minimalnych wartości morali co miesiąc, aż do osiągnięcia etapu wartości minimalnej na 100
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Ja bym widział coś w stylu:
świat 3 miesiące morale minimum 50
4 miesiące minimum 65
5 miesięcy minimum 80
6 miesięcy wyłączane morale
 
Do góry