Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2022

xBotekx

Chłop
Wynik reakcji
5
Fajna aktualizacja szkoda ,że tematy z obstawami stałymi przestały działać. Na dwóch światach to samo pewnie szablon coś buguje.

1658257500554.png

Np. pod tym id thread_id=1167

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
439
@kmic - dopiero nadrabiam zaległości. W szoku jestem, że udało się w końcu wprowadzić czat grupowy do gry tylko mam jeszcze pytanie dlaczego jest ustawiony limit użytkowników? Nie może być on wyższy?

Chat grupowy
  • Zostaje dodana możliwość stworzenia chatu grupowego, liczącego do 20 użytkowników.

Wynik reakcji
79
@kmic Odnośnie:
  • Jeszcze jedno ulepszenie odnośnie wspomnianego powyżej widgetu. Obecnie kliknięcie w "Edytuj" na dole jego okienka powoduje wyświetlenie nowej strony. Teraz nie będzie potrzeby opuszczania strony z przeglądem wioski, bo przypisanie szablonu do poszczególnych pozycji MK będzie możliwe bezpośrednio na poziomie tego widgetu (na analogicznej zasadzie jak w widgecie "Przynależność do grupy").
Może jestem ułomny, ale w jaki sposób teraz mogę z poziomu wioski ustawić rekrutację customowego (wpisanego z palca) szablonu wojska w tej konkretnej wiosce? Czy jedyna/najszybsza opcja to:
Menedżer Konta (guzik u góry) -> Wojska -> <wpisać żądane wojska> -> <znaleźć tę konkretną wioskę na (potencjalnie) bardzo długiej liście i zaznaczyć> -> Zapisz ?

A jak również z poziomu wioski wyłączyć automatyczną rekrutację wojsk? Jedyny sposób to utworzenie pustego szablonu i 'użycie go'? Czemu nie ma opcji wybrania 'Stop zarządzania' jak w przypadku budowy i badań?

Rafsaf

Łucznik
Wynik reakcji
944
1662827533296.png
Przycisk na duży plus, zastanawia mnie tylko kto go wydumał takim jak widać? Wygląda trochę jak inwencja programisty bez konsultacji z kimkolwiek ;p Dwa przyciski "Edytuj" wyżej mają zbliżone zastosowania i mają styl linku, nie przycisku. Poza tym po kliknięciu nowego "Edytuj" pojawia się "Anuluj" który nie przedstawia żadnej wartości, więc jest tam całkowicie zbędny (jak nic nie zmienię i kliknę zapisz to ten sam efekt co anuluj)
1662827863763.png
Czepiam się, ale to razi w oczy

Do góry