Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

Status
Zamknięty.

Gocu

Pikinier
Wynik reakcji
21
Dzięki Inno za aktualizacje! Fajnie że skrypty można sobie wsadzić w cztery litery :) wy jak coś zrobicie to nie wiem czy się śmiać czy płakać :) a teraz Kmic zniknął z FO i nawet nie odpiszę kiedy zamierzają coś z tym zrobić....
 

Rebellious

Chłop
Wynik reakcji
4
Może wypadałoby szybko jakieś poprawki wprowadzić, bo nie działają skrypty do fejków, wsparcia i nie wiem co jeszcze.
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.771
Wynik reakcji
20
Umożliwienie wysyłania deff do wiosek wroga... . Piękna aktualizacja dla największych tryhardów w plemiona. Opcja na szczęście na niektórych światach wyjdzie. Jedna akcja to spoko, można się pomęczyć z dogrywaniem dla sukcesu, ale jak pomyślę sobie, że na każdej akcji dogrywać mam deff za offami, tak samo fejk deff za fejkami to już odechciewa się grać.
Zastosowanie tej opcji ma na celu umożliwienie nowych zastosowań strategicznych. Ja tam widzę po prostu więcej pierdzielenia się w dogrywanie deff do ataków, co wymusza na graczu dodatkową aktywność. Każdy wie, żeby wygrać świat to potrzeba sporej aktywności, a co dopiero przy dodaniu takiej opcji.
 

Viktorek

Miecznik
Wynik reakcji
150
czy to forum nie powinno wyglądać tak, że pokazuje 5 ostatnich nieprzeczytanych postów w różnych tematach?
bo ja notorycznie widzę 5x ten sam jeden wpis w tym samym temacie.
 
Wynik reakcji
2
Kolejna bezmyślna aktualizacja. Kolejne udziwnienia, wojska będą sobie same wracały jak wioska nie będzie kogoś z plemienia.... Jakby nie można było usunąć tego bezsensownego ograniczenia.
 

DeletedUser192125

Guest
Jasne, że nie zrobią. Mają nas gdzieś i to totalnie. 2 dni czekałem na odpowiedź od Kmica i jak się upomniałem to napisał "Sorry, morsowałem"... Napisałem kolejną wiadomość to już 1,5 dnia czekam znowu. Taka z nimi gadka.
 

DeZe

Miecznik
Wynik reakcji
152
Jakie zmiany zaszły w obecnej aktualizacji, że 90% skryptów do paska, dostępnych na forum przestało działać? Czy są jakieś plany na tego naprawę?

#freeKREON
 
Status
Zamknięty.
Do góry