Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

Status
Zamknięty.

SIWY-PB

Pikinier
Wynik reakcji
49
Fajna aktualizacja, ale szkoda, że jak zawsze niedopracowana^^
Ogólnie brakuje tutaj filtrów. Przykładowo chciałbym wyszukać notatki na wszystkich wioskach konkretnego gracza. Naturalnym wydało mi się wpisanie w wyszukiwarce nicku gracza i jakież było moje zdziwienie gdy poza wioskami tegoż gracza wyświetliły mi się również wioski zawierające nick gracza w nazwie oraz wioski, gdzie w notatkach został użyty nick podanego gracza (ktoś spisał sobie w notatce czasy wejścia ataków).
Dodatkowo szukanie notatek wśród notatek współplemieńców lub znajomych też jest nie do końca przemyślane.
Jeśli szukam notatek np o wioskach konkretnego gracza to zamiast przeszukiwać notatki wybierając najpierw za każdym razem nick sojusznika lub znajomego to lepszą opcją byłaby możliwość dania pola wyboru "Pokaż tylko własne notatki/Pokaż wszystkie notatki".
Chociaż marzy mi się jeszcze takie udogodnienie jak filtr, który pokazywałby notatki wiosek, które w międzyczasie od nałożenia notatki zmieniły właściciela.
 

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Mozna wiedzieć co zrobiliście że na aplikacji mobilnej nie można wejść w członków plemienia? Konkretnie zaszaleliscie, w sumie po co komu znać skład plemienia <cisza>
 
Wynik reakcji
6.942
@kmic nie wiem po co zmiany w 'Wielkim Oblężeniu' mam nadzieję że już nigdy nie dacie tego warunku. Osoba która to projektowała nie zdaje sobie sprawy jak bardzo ten warunek jest niedopracowany i męczący a feedback który przekazywaliśmy po świecie 134 został totalnie olany. Uniwersytet to samo, słabsze plemię robi typowy speedrun w rozbudowie i żadna ilość off nawet bez morale nie jest w stanie rozbić tego co tam wpakują.
Dlatego moim zdaniem ściąganie morale z takich warunków zwycięstw to jedynie kropla w morzu potrzeb do uzyskania balansu.
 

Małpa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.992
Trzeba wykorzystać maksymalnie te dwa tygodnie i godnie pożegnać się z Tribal War Train. Strach będzie wysyłać fejk karety z opery, bo Ci powiedzą że to z tego rozszerzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry