Dyskusja o sytuacji na s140

Hakerrrrr

Miecznik
Dziękuje wszystkim rywalom za czas spędzony na tym serwerze.
Nie należał on do światów najbardziej zaciętych i honorowych jednak co wbije się na kolejny świat jest to samo, więc aktualnie tak plemiona wyglądają. Skoro frajerstwo wygrało to wy musicie być jeszcze niżej smutno :( Powinniście jednak dostać blachę za front na FO jesteście w tym aspekcie kozakami - jeszcze przełóżcie to na grę i będzie super! Szkoda nabitych blach ale jak pisałem wyżej niestety tak wyglądają teraz plemiona. Lady Kizia powinnaś mieć blachę za obronę naprawdę sprawiłaś nam mnóstwo kłopotów również dziękuje wszystkim graczom VG którzy mają jakikolwiek szacunek i potrafią przyznać się do porażki.A pisarzom z tego FO życzę kolejnych frontów oczywiście na FO bo to wasza specjalizacja :)

Małpiake

Zwiadowca
Nie należał on do światów najbardziej zaciętych i honorowych jednak co wbije się na kolejny świat jest to samo, więc aktualnie tak plemiona wyglądają. Skoro frajerstwo wygrało to wy musicie być jeszcze niżej smutno :( Powinniście jednak dostać blachę za front na FO jesteście w tym aspekcie kozakami - jeszcze przełóżcie to na grę i będzie super! Szkoda nabitych blach ale jak pisałem wyżej niestety tak wyglądają teraz plemiona. Lady Kizia powinnaś mieć blachę za obronę naprawdę sprawiłaś nam mnóstwo kłopotów również dziękuje wszystkim graczom VG którzy mają jakikolwiek szacunek i potrafią przyznać się do porażki.A pisarzom z tego FO życzę kolejnych frontów oczywiście na FO bo to wasza specjalizacja :)
Ja pogratulowałem zwycięstwa już pół roku temu, ale jak patrzę jakie randomy dostały blachę, co nawet dobrze ataków nie potrafiły wysłać to mam trochę bekę. Wygraliście dyplomację i masą, a nie skillem. Moje plemię pewnie tak wygra 148. Fajnie by było pograć na jakimś świecie, gdzie walczyłyby ze sobą 3 duże siły, albo chociaż 50% na 50%. A obroną Kizi to przecież zajmowało się pół plemienia (w sensie wysyłki deffa) i innymi aspektami.
Frajerstwem jest koalicja po pierwszym miesiącu gry. Gdyby na miejscu VG była przykładowo Beta to pewnie by ten świat wygrali. Gdyby Legion nie odpuścił w lipcu, albo przekazał komuś sensownemu władzę to może byśmy wygrali albo gdybym się nie rozyebał grandemu. Trzeba wyciągnąć wnioski ze swoich błędów i iść popełniać nowe. Mimo wszystko większość graczy Revenge nie żałuje grania na tym świecie. Raz było lepiej, raz gorzej, ale przynajmniej zabawnie. Duża część graczy jest obecnie na 148, chociaż po różnych stronach barykady.
Teraz można tylko czekać na telefon od wielkiego wodza Legiona.

Ostatnia edycja:

wisienka1221

Miecznik

Hakerr, o tym, że frajestrwo wygrało napisał stańczyk, który grał po Waszej stronie, nie należał do VG.
FO większość z nas traktuje z przymrużeniem oka.
Staty są nabijane sztucznie no ale tak jak napisałeś, tak wyglądają teraz plemiona. Jeszcze rozumiem, że Redram dostaje blaszkę za RO bo chyba dostawał najwięcej offów na siebie ale tego, że blaszkę za RW dostaje toniacz, który miał może z 10kk RW w listopadzie gdy wygraliście świat to trochę beczka.

boh12prawdziwy

Łucznik na koniu
pinwin i 6p nie mialo przeciwnikow ze zamkneli tak sZybko swiat?
dla porownania koalicja bies i wadiya od poczatku graajac na gowno marzycieli zamkneli 138 w tym samym dni co 140

Małpiake

Zwiadowca
Prędkość 1.4
Z resztą wypowiada się bohu, który chyba dłużej niż 3 miesiące na żadnym świecie nie zagrał xDDD

Ostatnia edycja:

DeletedUser199388

Guest
Ja pogratulowałem zwycięstwa już pół roku temu, ale jak patrzę jakie randomy dostały blachę, co nawet dobrze ataków nie potrafiły wysłać to mam trochę bekę. Wygraliście dyplomację i masą, a nie skillem. Moje plemię pewnie tak wygra 148. Fajnie by było pograć na jakimś świecie, gdzie walczyłyby ze sobą 3 duże siły, albo chociaż 50% na 50%. A obroną Kizi to przecież zajmowało się pół plemienia (w sensie wysyłki deffa) i innymi aspektami.
Frajerstwem jest koalicja od po pierwszym miesiącu gry. Gdyby na miejscu VG była przykładowo Beta to pewnie by ten świat wygrali. Gdyby Legion nie odpuścił w lipcu, albo przekazał komuś sensownemu władzę to może byśmy wygrali albo gdybym się nie rozyebał grandemu. Trzeba wyciągnąć wnioski ze swoich błędów i iść popełniać nowe. Mimo wszystko większość graczy Revenge nie żałuje grania na tym świecie. Raz było lepiej, raz gorzej, ale przynajmniej zabawnie. Duża część graczy jest obecnie na 148, chociaż po różnych stronach barykady.
Teraz można tylko czekać na telefon od wielkiego wodza Legiona.
a dziękuje dziękuje

DeletedUser199388

Guest
No nie mieli.
Do tego dorzuć zdrady i koalicję na 2/3 świata i eldo mordo
a skończcie juz gadac takie glupoty VG mialo kolosalną przewagę na początku a wy się dziwicie ze koalicja powstała ? w pierwszym miesiący wraz z Mokro mieliście ja wiem ? z 1/3 swiata plus graczy wyboostowanych na ppkach do kolosalnych rozmiarów. Co do zdrad to z tego co pamietam rozbiliście jdm poprzez wyciąganie graczy :D

Ja tam bólu dupy o nic do nikogo nie mam ale wkurzają mnie płaczki które poszły od was na 150 i płaczą jakie pingwiny są złe :D

Ps. pamietam jak Xnasior po miesiacu mial na profilowym blache za wygrany 140 z VG, a na koniec - legion zawsze tak kończy jak na 140 swiecie, mocny start, rozjebiemy każdego klękajcie narody a potem szybka weryfikacja

Małpiake

Zwiadowca
a skończcie juz gadac takie glupoty VG mialo kolosalną przewagę na początku a wy się dziwicie ze koalicja powstała ? w pierwszym miesiący wraz z Mokro mieliście ja wiem ? z 1/3 swiata plus graczy wyboostowanych na ppkach do kolosalnych rozmiarów. Co do zdrad to z tego co pamietam rozbiliście jdm poprzez wyciąganie graczy :D

Ja tam bólu dupy o nic do nikogo nie mam ale wkurzają mnie płaczki które poszły od was na 150 i płaczą jakie pingwiny są złe :D

Ps. pamietam jak Xnasior po miesiacu mial na profilowym blache za wygrany 140 z VG, a na koniec - legion zawsze tak kończy jak na 140 swiecie, mocny start, rozjebiemy każdego klękajcie narody a potem szybka weryfikacja
Kto poszedł na 150 i płacze na Pingwiny?
Jeśli chodzi o mnie to 2 razy o Was pisałem na pw z Dżobim.

PS. Xkretyna to nikt na serio nie brał nawet w VG.

Ostatnia edycja:

kociake

Miecznik
a skończcie juz gadac takie glupoty VG mialo kolosalną przewagę na początku a wy się dziwicie ze koalicja powstała ? w pierwszym miesiący wraz z Mokro mieliście ja wiem ? z 1/3 swiata plus graczy wyboostowanych na ppkach do kolosalnych rozmiarów.
Toż na początku ja byłem w tej koalicji, więc jakie głupoty? xd
Tak samo byłem radnym tej koalicji jak i ty dopóki grande nie zdradził a player nie zaczął krzyczeć, że ŻADNE GRANICE NIE OBOWIĄZUJĄ i że nic nam nie wolno bo on tak uważa xD

Co do zdrad to z tego co pamietam rozbiliście jdm poprzez wyciąganie graczy :D

Co do zdrad to z tego co pamietam rozbiliście jdm poprzez wyciąganie graczy :D

Proszę mnie nie utożsamiać z działaniami mojego sojusznika

Co do zdrad o których ja mówiłem to np. Rozbicie od środka NwB przez playera i spółkę

Kosa od grande wobec nas

Ysiek popin etc.

Ostatnia edycja: