Dyskusja o sytuacji na s137

Qorny v2

Łucznik
To takie tłumaczenie że chłop też grał i też wysyłał deffa ;d To że jeden chłop ma 10 mln RW,a drugi 15 mln RW przy takim samym wysłanym deffie nie świadczy o niczym innym jak tylko o większym szczęściu jednego chłopa nad drugim chłopem. Zresztą już wyżej napisałem co sam o tym myślę i gdzie mam i kłótnie i same blachy za ra,ro,rw ;d

BulwaZaglady

Szlachcic
Pomijając to że kłótnia o te blachy lata mi koło nosa to wypowiem się tak:

Klocc był największym wspierającym w SSS, w sensie miał najwyższe RW, Ajwarowi nie ujmuje bo wiem co gra, ale ilość wtłaczanych w niego darm robiła swoje. Więcej wiosek = więcej deffa = więcej RW. Pomijając to że te rankingi nic nie pokazują bo grając świat "normalnie" nie masz wpływu na ilość nabijanego RA (bo dostaniesz takie cele na akcje i o), RO (bo mogą w Ciebie nie walić nawet jak siedzisz na czubku frontu) i tym bardziej RW nawet jak dobrze paczkujesz wojska i masz równomiernie rozesłane po froncie. Zresztą najlepszą obronę robi się na klinach,a najlepsze akcje na nieobstawionych wioskach, więc rankingi RA,RO,RW zawsze zakłamują rzeczywistość w pewnym stopniu ;d Do bicia w siebie się nie wypowiadam,bo jak mówiłem lata mi to już jak świat wygrany.
MIMO WSZYSTKO - SMRÓD POZOSTAJE. :p

Beliar1908

Miecznik
Co do nabijania RA to nie do końca się zgodzę. Ja systematycznie slalem offy w p! Na początku świata co 3 dni i przez pewien okres czasu byłem top 1 że spora przewaga. Jak się chce to można nabic dobre wyniki.

Qorny v2

Łucznik
Wiadomo Bulwa,ja tak jak mówiłem. Nie mieszam się w to bo mi to lata. Dla mnie ten system i tak nie jest doskonały ;) W sumie dla mnie nawet lepiej, łatwiej aktywność na końcu utrzymać przy dobijaniu dominacji <tuptup>

Kopi

Łucznik na koniu
Ja juz tez pierdziele ta gierke, ten swiat mi pokazal ze to juz nie jest nawet procent tej ikry co byla kiedys, zbyt duzo sie w tej grze zmienilo, zbyt duzo osob juz przestalo w to grac. Nie daje juz ani troche satysfakcji, dlatego tutaj nic prawie nie gralem ; p Przypadek sprawil, ze sobie przypomnialem o tytule w ktory ostatni raz gralem w podstawowce i mialem wielkie szczescie bo lepiej trafic nie moglem i tak wplatalem sie w dwie rodziny jakimi byli O.N.I i Brawo, z ktorymi spedzilem piekne i czesto bardzo ciezkie 4 lata ale u boku jednych z najlepszych dzieki czemu zawsze sie jakos udawalo <3 Mam najwieksza satysfakcje z tego, ze do konca zostalem wierny swoim zasadom, bez zadnej krzywej akcji na swoim koncie, nie musialem nawet ani razu umywac od niczego rak mimo, ze widzialem wszystko. Nigdy nie mialem skrupulow zeby pisac co o jakim zachowaniu sadze chodzby nie wiem kto to byl ale tez zawsze lubilem doceniac uczciwa prace, pokazywanie jaj, i dobra gre jak Heg w ofensywie czy P tutaj w defensywie. P tu ładnie pozamiatalo, SSS to bylo takie USA, wszedzie mniej lub bardziej starali sie wspomagac czy to P czy tez troszke nas, swoja wojne wygrali. Piska na tym sw to byl stan umyslu, od poczatku dostawalismy wpierdziel i chyba najwiekszym sukcesem jest to, ze sie Piska nie rozleciala, ale to dzieki sporej pracy kilkunastu osob, chwala wam ; )
Pozdrawiam fanów i zycze powodzenia tym, ktorym sie jeszcze chce w to grac ;p
A Arturek z HEG to pipa.

Dodam, ze na FO zawsze mialem inny styl niz w plemieniu, kto ze mna gral zwlaszcza na 99 ten wie :p FO zawsze bylo od dobrej zabawy i wygrywania spin :D

YaqbC

Rycerz
Tak tak a wielkie i potężne ART ma zbiórkę na świat 149. Będzie jechane ostro xddddddd

@ElCygano możesz już wyjść z ukrycia i rozpocząć wyłapywać krety żebyś akurat na 3 miesiąc 149 świata zdążył wyłapać tak jak z sss to świetnie robiłeś mój mistrzu <3
Hahahaha :D ja tam się dalej boję że wyciągnie ze zwycięskiego plemienia konta z sumą 900 wiosek :/

Ja juz tez pierdziele ta gierke, ten swiat mi pokazal ze to juz nie jest nawet procent tej ikry co byla kiedys, zbyt duzo sie w tej grze zmienilo, zbyt duzo osob juz przestalo w to grac. Nie daje juz ani troche satysfakcji, dlatego tutaj nic prawie nie gralem ; p Przypadek sprawil, ze sobie przypomnialem o tytule w ktory ostatni raz gralem w podstawowce i mialem wielkie szczescie bo lepiej trafic nie moglem i tak wplatalem sie w dwie rodziny jakimi byli O.N.I i Brawo, z ktorymi spedzilem piekne i czesto bardzo ciezkie 4 lata ale u boku jednych z najlepszych dzieki czemu zawsze sie jakos udawalo <3 Mam najwieksza satysfakcje z tego, ze do konca zostalem wierny swoim zasadom, bez zadnej krzywej akcji na swoim koncie, nie musialem nawet ani razu umywac od niczego rak mimo, ze widzialem wszystko. Nigdy nie mialem skrupulow zeby pisac co o jakim zachowaniu sadze chodzby nie wiem kto to byl ale tez zawsze lubilem doceniac uczciwa prace, pokazywanie jaj, i dobra gre jak Heg w ofensywie czy P tutaj w defensywie. P tu ładnie pozamiatalo, SSS to bylo takie USA, wszedzie mniej lub bardziej starali sie wspomagac czy to P czy tez troszke nas, swoja wojne wygrali. Piska na tym sw to byl stan umyslu, od poczatku dostawalismy wpierdziel i chyba najwiekszym sukcesem jest to, ze sie Piska nie rozleciala, ale to dzieki sporej pracy kilkunastu osob, chwala wam ; )
Pozdrawiam fanów i zycze powodzenia tym, ktorym sie jeszcze chce w to grac ;p
A Arturek z HEG to pipa.

Dodam, ze na FO zawsze mialem inny styl niz w plemieniu, kto ze mna gral zwlaszcza na 99 ten wie :p FO zawsze bylo od dobrej zabawy i wygrywania spin :D
Hehehehe USA, ciekawe porównanie :D

Remix FBR 69

Kurier Plemion - agresor roku 2010
Gratulacje dla Playersow i SSS. P! pokazalo kolejny raz klase i udowodnilo, ze jest najlepsza ekipa w plemiona. Z takiego dolka w jakim byli na poczatku malo komu by sie udalo wyjsc o ile by sie komukolwiek udalo. SSS rowniez bardzo ladnie od poczatku do konca klasa sama w sobie. Brawa dla was.

Jeszcze mnie tylko ciekawi czy P! konczy przygode z plemionami i czy dojdzie kiedys do starcia ze SPEED ? Bedzie ustawka?

Gratulacje dla Playersow i SSS. P! pokazalo kolejny raz klase i udowodnilo, ze jest najlepsza ekipa w plemiona. Z takiego dolka w jakim byli na poczatku malo komu by sie udalo wyjsc o ile by sie komukolwiek udalo. SSS rowniez bardzo ladnie od poczatku do konca klasa sama w sobie. Brawa dla was.

Jeszcze mnie tylko ciekawi czy P! konczy przygode z plemionami i czy dojdzie kiedys do starcia ze SPEED ? Bedzie ustawka?
Konczymy przygode tak jak bulwa juz tu pisal wczesniej :D nikomu sie juz nie chce co bylo zreszta widac po tym swiecie nawet :D

Remix FBR 69

Kurier Plemion - agresor roku 2010
Szkoda ale rozumiem, mi tez juz sie nie chcialo po ostatnim swiecie, najgorsze byly nieprzespane nocki i to ze praktycznie caly czas trzeba byc online. Kiedys mi to tak bardzo nie przeszkadzalo ale obecnie juz tak. Ale przygoda z plemionami byla piekna i kazdy z nas bedzie mial co wspominac. Pozdro dla wszystkich maniakow plemion :).