Dyskusja o sytuacji na s137

pochu

Pikinier
W tech poziom był dobry jak wystarczyło atakować. A to niestety każdy potrafi. Gdzy przyszło się bronić to zostałem chyba sam z nupkiem xd
Chyba zapomniałeś o kilku fundamentalnych osobach, co miały wszystkie wsie na froncie i potrafiły odbijać akcje xd + tyrały na zastach innych frontówek

Beliar1908

Miecznik
Pochu pisałem głównie o tech. Ty do nas wskoczyles z legend. Fakt zapomniałem o cyferku i vodce :p

Pal licho obrońcę ale fakt wspierającego dostanie jakiś klocc xd zamiast gościa, który na to zasłużył.

Qorny v2

Łucznik
Pomijając to że kłótnia o te blachy lata mi koło nosa to wypowiem się tak:

Klocc był największym wspierającym w SSS, w sensie miał najwyższe RW, Ajwarowi nie ujmuje bo wiem co gra, ale ilość wtłaczanych w niego darm robiła swoje. Więcej wiosek = więcej deffa = więcej RW. Pomijając to że te rankingi nic nie pokazują bo grając świat "normalnie" nie masz wpływu na ilość nabijanego RA (bo dostaniesz takie cele na akcje i o), RO (bo mogą w Ciebie nie walić nawet jak siedzisz na czubku frontu) i tym bardziej RW nawet jak dobrze paczkujesz wojska i masz równomiernie rozesłane po froncie. Zresztą najlepszą obronę robi się na klinach,a najlepsze akcje na nieobstawionych wioskach, więc rankingi RA,RO,RW zawsze zakłamują rzeczywistość w pewnym stopniu ;d Do bicia w siebie się nie wypowiadam,bo jak mówiłem lata mi to już jak świat wygrany.

BędeKozak

Szlachcic
Klocc był największym wspierającym w SSS, w sensie miał najwyższe RW, Ajwarowi nie ujmuje bo wiem co gra, ale ilość wtłaczanych w niego darm robiła swoje. Więcej wiosek = więcej deffa = więcej RW.
Co to za wytłumaczenie w ogóle xd

A swoją drogą wiadomo gdzie klocek nabił to RW. U tego suzek21 bo RW i RO się pokrywa idealnie. Jeszcze tylko znaleźć kto wsyłał offy na tego Suzka i mamy wzajemne kółko adoracji.

@malix pakito
Jak się świat kończy to nie trzeba woja rozbijać. Można sobie odpocząc od gry przez ten okres do dobijania dominacji.

Qorny v2

Łucznik
To takie tłumaczenie że chłop też grał i też wysyłał deffa ;d To że jeden chłop ma 10 mln RW,a drugi 15 mln RW przy takim samym wysłanym deffie nie świadczy o niczym innym jak tylko o większym szczęściu jednego chłopa nad drugim chłopem. Zresztą już wyżej napisałem co sam o tym myślę i gdzie mam i kłótnie i same blachy za ra,ro,rw ;d

BulwaZaglady

Szlachcic
Pomijając to że kłótnia o te blachy lata mi koło nosa to wypowiem się tak:

Klocc był największym wspierającym w SSS, w sensie miał najwyższe RW, Ajwarowi nie ujmuje bo wiem co gra, ale ilość wtłaczanych w niego darm robiła swoje. Więcej wiosek = więcej deffa = więcej RW. Pomijając to że te rankingi nic nie pokazują bo grając świat "normalnie" nie masz wpływu na ilość nabijanego RA (bo dostaniesz takie cele na akcje i o), RO (bo mogą w Ciebie nie walić nawet jak siedzisz na czubku frontu) i tym bardziej RW nawet jak dobrze paczkujesz wojska i masz równomiernie rozesłane po froncie. Zresztą najlepszą obronę robi się na klinach,a najlepsze akcje na nieobstawionych wioskach, więc rankingi RA,RO,RW zawsze zakłamują rzeczywistość w pewnym stopniu ;d Do bicia w siebie się nie wypowiadam,bo jak mówiłem lata mi to już jak świat wygrany.
MIMO WSZYSTKO - SMRÓD POZOSTAJE. :p

Beliar1908

Miecznik
Co do nabijania RA to nie do końca się zgodzę. Ja systematycznie slalem offy w p! Na początku świata co 3 dni i przez pewien okres czasu byłem top 1 że spora przewaga. Jak się chce to można nabic dobre wyniki.

Qorny v2

Łucznik
Wiadomo Bulwa,ja tak jak mówiłem. Nie mieszam się w to bo mi to lata. Dla mnie ten system i tak nie jest doskonały ;) W sumie dla mnie nawet lepiej, łatwiej aktywność na końcu utrzymać przy dobijaniu dominacji <tuptup>