Dyskusja o sytuacji na s137

Bebikson

Chłop
"kolega" Bebikson napisał to w takim tonie, jakby przewaga od początku była 2/3 do 1/3, a tak jak tu ładnie podkreśliłeś, były trzy obozy mniej więcej proporcjonalne.
hmm

Pokaż mi te czasy kiedy Delma i Tech były większe od przeciwnej koalicji
jak tak trochę się wysilisz, przeczytasz to z dwa, trzy razy lub więcej, jeśli potrzebujesz, to wywnioskujesz, że to w takiej narracji, że nie graliśmy w przewadze, a nie że od razu była przewaga 2/3 do 1/3

Ostatnio edytowane przez moderatora:

BulwaZaglady

Szlachcic
Przypominam, że my wyszliśmy z sytuacji kiedy bombili w nas wszyscy dookoła.
A przecież P! jest słabym plemieniem i nic na tym swiecie nie pokazali, zresztą na poprzednich światach ogrywaliśmy same ogórki.
Warto też wspomnieć, że boimy się wystartować na s147, żeby nie spotkać się ze SPEED.

Mnie to jednak śmieszy fakt, że ludzie jeszcze zdradzają na rzecz DELMY/TECH.
XDDD

Ostatnia edycja:

decem

Miecznik
Przypominam, że my wyszliśmy z sytuacji kiedy bombili w nas wszyscy do okoła.
A przecież P! jest słabym plemieniem i nic na tym swiecie nie pokazali, zresztą na poprzednich światach ogrywaliśmy same ogórki.
Warto też wspomnieć, że boimy się wystartować na s147, żeby nie spotkać się ze SPEED.

Mnie to jednak śmieszy fakt, że ludzie jeszcze zdradzają na rzecz DELMY/TECH.
XDDD
To DELMA was tam bombiła?

Gwoli ścisłości to były 3 koalicje. legend,tech,masło VS piska,wojsen,art VS jojo,ss,P!
Wtedy każda koalicja miała trochę ponad 10k wiosek czyli było po równo +/- 100 wiosek dla każdej koalicji. W plemieniu może mamy jeszcze stare staty to poszukam.
kiedy techy nas cisnęły, jojo jeszcze nie było z Nami tylko z Nimi xd tak tylko zaznaczę :D

surfer.rm

Łucznik na koniu
Czyli wygracie świat w 4 plemiona. Gratuluję takiego wyniku,musicie być z niego dumni.
A w czym widzisz problem? Delma miała tylu sojuszników, że ciężko ich wszystkich zamknąć na palcach jednej ręki. Niczyja wina, że dochodzi do etapu, że zostali sami z Tech. Również mogli nie mieszać między WojSen - Art skoro lubią wyzwania, chociaż w sumie liczyć na sukces z artami, noo dowalili sobie do pieca jednak XD.
Jeszcze ta ich pewność, że razem z Artami Wojsen poskładają jak leszczy. Nic bardziej mylnego. Tfu na delme xD

nulia

Słodki moderator
Plemiona Team
Moderator
A w czym widzisz problem?
W niczym ,po prostu wam gratuluję. Wiesz,ale piszesz,że Delma miała dużo sojuszników,ale równie dobrze Delma może teraz napisać,że wy macie dużo sojuszów i pokonaliście ją ilością. Jest różnica 8k wiosek między koalicjami,a koalicja Delmy ma ich ledwo 14k. Trudno wygrać z takim przeciwnikiem,tym bardziej,że nie jesteście przypadkową łapanką. Edit: Wiem,że pewnie wcześniej ta różnica była mniejsza,ale na tym świecie jakoś dziwnie świat się podzielił,bo z dna na dzień praktycznie. Delma zrobiła co mogła,wygrywała swoje wojny,przegrała dyplomacją.

-Bloody Bunny x3

Ciężki Kawalerzysta
Przecież to arty i wojseny przestraszyły się , że delma za dużo przejmuje od piski i się z nimi podpisali. Wnet przyszli tutaj najlepsiejsi gracze piski mówiąc, że pojadą masło - efekt jeszcze więcej wiosek co akcję oddawali. Ale pewnie ktoś wie i tak lepiej jak było i nie wstawi cytatów jak piska na kolanach błagała wojseny by przejęli od nich front bo inaczej będą bronić tylko zachodnią flankę, a wschód odpuszczą całkowicie.

NA PEWNO SOBIE TO WYMYŚLIŁEM BO PRZECIEŻ PISKA TAKA MOTZNA XD

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Leandere

Marząca o różowej belce
Plemiona Team
Moderator
No ogólnie to tak właśnie było. Jedyne co to nie błagali, żebyśmy wzięli front, a robili łaskę, gdy my chcieliśmy pomóc i coś od nich wziąć na północy.
Potem narzekali, że nic nie wzięliśmy.
Chyba mieliśmy wziąć ten front od nich siłą czy coś, na pewno byłoby łatwiej ;D

Reszta historii się zgadza. xd

W niczym ,po prostu wam gratuluję. Wiesz,ale piszesz,że Delma miała dużo sojuszników,ale równie dobrze Delma może teraz napisać,że wy macie dużo sojuszów i pokonaliście ją ilością. Jest różnica 8k wiosek między koalicjami,a koalicja Delmy ma ich ledwo 14k. Trudno wygrać z takim przeciwnikiem,tym bardziej,że nie jesteście przypadkową łapanką. Edit: Wiem,że pewnie wcześniej ta różnica była mniejsza,ale na tym świecie jakoś dziwnie świat się podzielił,bo z dna na dzień praktycznie. Delma zrobiła co mogła,wygrywała swoje wojny,przegrała dyplomacją.
delma przegrala xD ?

Bobsky

Łucznik
Przecież to arty i wojseny obsrały zbroje, że delma za dużo przejmuje od piski i się z nimi podpisali. Wnet przyszli tutaj najlepsiejsi gracze piski mówiąc, że pojadą masło - efekt jeszcze więcej wiosek co akcję oddawali. Ale pewnie ktoś wie i tak lepiej jak było i nie wstawi cytatów jak piska na kolanach błagała wojseny by przejęli od nich front bo inaczej będą bronić tylko zachodnią flankę, a wschód odpuszczą całkowicie.

NA PEWNO SOBIE TO WYMYŚLIŁEM BO PRZECIEŻ PISKA TAKA MOTZNA XD
mocna nie mocna, nadal istniejemy i powoli wracamy do życia. Wiele plemion już dawno by się rozpadło i porozchodziło a jednak tutaj do tego nie doszło, co świadczy o tym, że niezależnie od sytuacji można coś poradzić. Wszystko dzięki pomocy sojuszników i zaciętości graczy, którzy nadal tu grają.

Pozdrów Kanara

Szlachcic
Widze, ze delma broni sie tak samo jak Techy z tego co slyszalem po wczoraj, a nawet i gorzej.

Ponoc betony postawione i 0 manewracji mobilem.

Tak to jest jak caly czas bylo sie w offensywie i zadne plemie nie atakowalo kogos od poczatku.
Z Techami bylo tak samo, nikt ich nie bil od poczatku swiata a sie podniecali jak w przewadze nas bili teraz sytuacja sie zmienila i przez swoja nieudolnosc, glupote i pewnosc siebie stracili przewage i kazdy splywa tam na strzala co akcje i nawrotke.

Nie mieli okazji nigdy wykazac sie w deffensywie na tym swiecie az do teraz, tylko teraz juz jest za pozno.

mamrot

Miecznik
Chciałbym podziękować z całego serca graczom plemienia tech, że wstrzymali się od ataków na mnie w czasie gdy miałem bana bez ochrony konta. Coś wspaniałego, że ich offy i skany zaczęły wchodzić dopiero w momencie gdy ban się zakończył. Wielkie dzięki za takie zachowanie, macie mój szacunek do końca tego tygodnia :)

Pozdrów Kanara

Szlachcic
Chciałbym podziękować z całego serca graczom plemienia tech, że wstrzymali się od ataków na mnie w czasie gdy miałem bana bez ochrony konta. Coś wspaniałego, że ich offy i skany zaczęły wchodzić dopiero w momencie gdy ban się zakończył. Wielkie dzięki za takie zachowanie, macie mój szacunek do końca tego tygodnia :)
Jak tam taka aktywnosc jest, ze jak ktos traci wioski to nawet nie wiedza gdzie i co sie dzieje : D

BulwaZaglady

Szlachcic
Pisałem to już dużo wcześniej. Problemem tego świata było to, że P! i Piska nie upadły (a w teorii powinny upaść jak 90% ekip w takiej sytuacji). Przez to została taka dyplomacja jak jest teraz.