Dyskusja o sytuacji na s137

Hannibal..

Szlachcic
Większy honor widzę w postawie sss które od samego początku postawiło sprawę jasno że będzie rekrutowało banowało i nie ma absolutnie skrupułów by wygrać niż w waszej pseudo honorowej grze gdzie po raz drugi rekrutujecie chorągiewki

Może przyjdzie w końcu jakiś delmiak i wyłoży na stół że Delma ma w dupie honorową grę i rekrutacja jest otwarta, wtedy dopiero przestaniecie być pośmiewiskiem
Jak możesz grać w plemieniu dowodzonym przez jakuba i pisać coś o honorze śmiech na sali

BulwaZaglady

Szlachcic
P już chyba zapomniało jak stefany zrekrutowało :D
Różnica jest taka - ja nigdzie nie pisałem o tym jak to zamierzam walczyć i nie rekrutować. Wszyscy wiedzieli w jakiej sytuacji się znajdowaliśmy i, że musieliśmy to robić. Uwierz mi, że prawdopodobnie Stefany rozleciałyby się 2 miesiące wcześniej, ale nie mogliśmy się dogadać w pewnych sprawach z SSS :D

lordkins

Szlachcic
No pacze i oczom nie wierzę
To nie możliwe że to Delma, to musi być jakaś podróbka a nie Delma

Przecież Delma jest tak honorowa i prawilna że wbiła tu "nie po to żeby iść na łatwiznę" tylko dostac łomot a potem grupowo tasować się nad swoim honorem. Zawsze pierwsi do oceniania cudzych rekrutacji a tu proszę.

Swoją drogą który to już "cud" na tym świecie że gościu który gra kupę nagle wbija kosę i wjeżdża na wioski współplemieńców jak HoldOn z kobiałką w pole truskawek
Kolejnego wzięli.
# plemię z zasadami

decem

Miecznik
Trzeba iść tą samą taktyką co wróg, poza tym dopiero się uczą i są daleko w tyle za najlepszym plemieniem (co do takich rozwiązań), które wygrało już 4światy

AVE DELMA

Qorny v2

Łucznik
Jak już dojdziecie bliżej Delmiaki to też czekam na zapke,teraz trochę przypix przechodzić i zasta oddawać, a deffa z SSS nie wezmę bom za honorowy. Pozdrawiam i czekam ! :)