Dyskusja o sytuacji na s137

BędeKozak

Szlachcic
No właśnie, krzykaczy nie ma, było ich z 3-4 hold,pacze(jest nadal xd) ten o którym wspomniałeś, może jeszcze ktoś. Teraz już zostały osoby co chcą grać w grze a nie na FO a ty nadal się tasujesz co akcje...
a kto miał łeb na karku ten podwinął ogon i się ulotnił ze świata.
No rzeczywiście jak się przegrywa to się bierze nogi za pas i elo na następny świat, trzeba sobie to zapamiętać.

z0rd

Ciężki Kawalerzysta
No rzeczywiście jak się przegrywa to się bierze nogi za pas i elo na następny świat, trzeba sobie to zapamiętać.
powiedz to Kryy, Artowi i masie innych
a nie, sorry. kazdy mial wazny powód zupełnie nie związany z grą xD

kto sie "tasuje co akcje" ten ma pełne prawo bo wypisywaliście tutaj takie rzeczy że lekcja pokory chyba wam się przyda.

BędeKozak

Szlachcic
Nołnejmów, a wiekszosc z was znam z innych swiatów :D u nas 3/4 skladu jest nowa na tym swiecie :D
1/4 podstawowego trzonu plemienia to jest już kosmos. U nas z 100-200 graczy co zaczęło na inny świat zaprosił bym 5-6. Na następnym świecie masz ten mały trzon i zbierasz kolejny ogarniętych graczy. Tak powstały najbardziej znane plemiona p,heg,speed,oj,ny itd. kumasz?

NAMEN0

Chłop
Ja chciałem szanownym kolegom z Pedrylowa pogratulować dzisiejszej akcji.

Szkoda tylko, ze jak aktywnie graliśmy wraz z copikiem to efekty nie były tak zatrważające, no ale chodzi o wynik końcowy, ładnie mnie otoczyliście i zadaliście cios gdy juz nie było właściwie mozliwości sensownej obrony.

Gdyby była możliwość to bym sie zadeffował wystarczajaco, ale niektórzy żydzili defa :p

Wszystkim spinającym się tutaj życze odnalezienia RiGCz, bo za krzty jej nie macie :)

Pozdrawiam i życzę miłej dalszej zabawy :)

Pozdrów Kanara

Szlachcic
1/4 podstawowego trzonu plemienia to jest już kosmos. U nas z 100-200 graczy co zaczęło na inny świat zaprosił bym 5-6. Na następnym świecie masz ten mały trzon i zbierasz kolejny ogarniętych graczy. Tak powstały najbardziej znane plemiona p,heg,speed,oj,ny itd. kumasz?
Szkoda, ze z tej 1/4 co opisujesz to wiekszosc jest zwarzywiona i tylko sie bacznie przyglada z boku albo wcale tu nie gra/grala wczesniej na coopikach ;D

Pozdrów Kanara

Szlachcic
Nupeq ma mało czasu na prowadzenie takiego bajzlu :p
No to ma zaqa przeciez jeszcze :D

Ja chciałem szanownym kolegom z Pedrylowa pogratulować dzisiejszej akcji.

Szkoda tylko, ze jak aktywnie graliśmy wraz z copikiem to efekty nie były tak zatrważające, no ale chodzi o wynik końcowy, ładnie mnie otoczyliście i zadaliście cios gdy juz nie było właściwie mozliwości sensownej obrony.

Gdyby była możliwość to bym sie zadeffował wystarczajaco, ale niektórzy żydzili defa :p

Wszystkim spinającym się tutaj życze odnalezienia RiGCz, bo za krzty jej nie macie :)

Pozdrawiam i życzę miłej dalszej zabawy :)
A dzieki, myslalem ze pojdzie gorzej jak rozpisywalem ta akcyje i jak zwykle "bo co akcje tak robie" nie zakladalem, ze bedzie tyle przejec, ale jednak cos tam pykło.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

-Bloody Bunny x3

Ciężki Kawalerzysta
Gratki za akcję dla Pedryli. Głowny cel akcji znowu łatwy do przewidzenia jednak zbyt duże zagęszczenie+obrońca chyba nie podołał wyzwaniu. Ale nie ma co gdybać tylko trzeba zainwestować delmiakom w personalnego bo mieli nas nieść na plecach na sam szczyt!

Kanar pożycz hajsu, minimalna krajowa ma wzrosnąć to bogacz będziesz ;P

Pozdrów Kanara

Szlachcic
Gratki za akcję dla Pedryli. Głowny cel akcji znowu łatwy do przewidzenia jednak zbyt duże zagęszczenie+obrońca chyba nie podołał wyzwaniu. Ale nie ma co gdybać tylko trzeba zainwestować delmiakom w personalnego bo mieli nas nieść na plecach na sam szczyt!

Kanar pożycz hajsu, minimalna krajowa ma wzrosnąć to bogacz będziesz ;P
Ja nie mam minimalnej krajowej :D wy za kazdym razem mowicie, ze cel łatwy do przewidzenia i cipacz tez to mowil :D a ciagle to samo :p

-Bloody Bunny x3

Ciężki Kawalerzysta
Ja nie mam minimalnej krajowej :D wy za kazdym razem mowicie, ze cel łatwy do przewidzenia i cipacz tez to mowil :D a ciagle to samo :p
To da się poniżej?

Dzięki, że nie łączysz paczaja z nami.

No łatwy, najwidoczniej błędy w ważnym okresie ciągle dają o sobie znać skoro nie jesteśmy w stanie zgarnąć większej ilości mobila, 97% wysłanego defa poszło do nameno i fikoła także... Nie wcale nie było to łatwe xd

Pozdrów Kanara

Szlachcic
To da się poniżej?

Dzięki, że nie łączysz paczaja z nami.

No łatwy, najwidoczniej błędy w ważnym okresie ciągle dają o sobie znać skoro nie jesteśmy w stanie zgarnąć większej ilości mobila, 97% wysłanego defa poszło do nameno i fikoła także... Nie wcale nie było to łatwe xd
pewnie, ze sie da na turskawkach masz 2zl za kobialke :D

to skoro tyle deffa tam poszlo, a nameno stracil 30 wsi to cos jest nie halo :p