Dyskusja o sytuacji na s137

Na 129 Rebels niestety okazało się lepsze [*] i nie chodzi tutaj o całość. Bo ja w większości miałem front z Rebels i odnoszę się do nich tylko. :)

-- nie rób dubli! (Lukasz032) --

Ale nie ma co wspominać innych światów.
Powodzenia na froncie :) <boks><boks>

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pacze co te jajko tak ciśnie po Tobie :) ?
E tam już ciśnie ja bardzo go lubię xD ma chłopak swoje jakieś przekonania w które bardzo mocno wierzy póki ktoś tego nie weryfikuje na froncie xD
To drugi albo trzeci świat gdzie go spotykam na fo i zawsze jedna i ta sama gadka xD obstawiam ze na kolejnym będzie podobnie xD

Teraz z innej beczki gdzie jest holdzik? Dostał nagrodę czy się mi wydaje xD

KayaNaPaczaju

Szlachcic
E tam już ciśnie ja bardzo go lubię xD ma chłopak swoje jakieś przekonania w które bardzo mocno wierzy póki ktoś tego nie weryfikuje na froncie xD
To drugi albo trzeci świat gdzie go spotykam na fo i zawsze jedna i ta sama gadka xD obstawiam ze na kolejnym będzie podobnie xD

Teraz z innej beczki gdzie jest holdzik? Dostał nagrodę czy się mi wydaje xD
Nie wygrywam na plecach kolegów z plemienia tylko zawsze co świat pomagam na froncie każdemu na ile tylko mogę. RW zawsze wysokie.

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Pomagasz zostawić sąsiadów bez defa jak włączysz machinę zasysania defa spowodowane panika xD
Dziwne żeby będąc wyspą lub polwyspem bronić się bez deffa przy określonym czasie na wysyłkę mobila.
Cofne deffa - przejma wioski to zaraz paczaj słaby- zostawię deffa i wbije kilka diod to zaraz paczaj gra na bunkrach - zdecydujcie się hipokryci i ustalcie jedna wersję;)

ElCygano

Rycerz
Cygan, ty masz czas zaglądać na forum?? To słabo tam coś się bawisz XD Wrzucaj dalej foty z wyjazdu, a nie marnujesz tu czas XD
Teraz Cygan. Pózniej ja. Organizacja nam siądzie xd najlepszy czas dla wrogów art xd
Jak u mnie jest dzień to u was noc, więc 24h na koncie ktoś jest xD a plemiona to uzależnienie w wolnej chwili wbije sprawdzić co się dzieje xD

sqrczybyczeq

Pikinier
A co ma robić def w plemieniu jak nie bronić na froncie ? No chyba od tego jest :) ten się zastawia , tamten gra dla fanu, ten na 15 % a ten robił tylko darme ale jak poszło to został xD dajcie jskąś aferke bo te teksty to co świat czytam