Dyskusja o sytuacji na świecie

19dudek28

Miecznik
Wynik reakcji
35
Ty rozumiesz, że miałeś najwięcej 300k punktów, a aktualnie nie masz 200k? Na Twoją 1 zagrodę defa, przy większości moralach zapewne w granicach ~50% muszą wrzucić kilka offów xd? A znając Ciebie, to masz minimum 3-4 zagrody(chociaż pewnie sporo zaniżyłem) w tych wioskach, to już w ogóle kilkanaście offów musi polecieć. Skończysz i tak jak songobub, który też sobie siedział na moralach, zabunkrowany jakby był jakimś ogarniętym graczem, i sobie go "obeszliśmy" dookoła. Aż w końcu przyszedł i na niego czas i wrzuciliśmy te kilkanaście offów na każdą wieś, to zszedł na akcje, a potem jeszcze wrzucił kasacje, bo was miał gdzieś, i wolał zostawić nam barbarki niż Wam zasta.

Zapewne chłopaki na dole zrobią to samo z Tobą, tylko nie jesteś żadnym zagrożeniem, więc po co aktualnie tracić na warzywo offy? Nawet jakbyś brał 1 wioskę dziennie, to w tym czasie, Twoi koledzy od akcji do akcji tracą 50 dziennie do Akcji, a w dniu akcji +200 i po akcji przez najbliższy tydzień po 100 dziennie.

U Was propaganda zadziałała w taki sposób, że każdy próbuje mówić jaki on indywidualnie jest super i najśmieszniejsze jest to, że żaden z Was nie przyznaje się do Ancymonów tylko każdy mówi "ja" / "nie mów Ancymony bo ja to ja". Może dlatego też dostajecie takie bęcki ,bo do Was nadal nie dotarło, że jest to gra drużynowa. Sam nikt świata nie wygra, nawet taki boss jak mchamer, więc odpal ten swój traktor i pomóż Arranowi w wykopkach bo się sezon zaczął, to może na następny świat znajdziecie kolejne warzywa.

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.528
Widzisz mylisz się kolego (jeśli tak moge Napisać).
To że jestem na mapie to zasługa zarówno mojego uporu skila jak i pomocy od ancymonow, ciężkiej pracy Eweliny (pozdrawiam !) oraz graczy którzy wspierają mnie deffem. Wszystko co tu pisze ma pokrycie w Tw stats raportach czy mapie.
Nie zabieram Wam też niczego bo do tej pory jesteśmy w odwrocie albo nazywając to po mojemu w rozsypce i nikt nie zamierza Wam tego zabierać. Jednak pokazuje też że można Wad zatrzymac a nawet zepchnąć do defensywy !
Mówisz małe konto ? Chcesz raporty ile kisicie deffa wokół moich wiosek ?
Mogę dać od ręki.
Co do ostatniej akcji wjechaliscie grubo we nie około 10 www0 offow, jak wyczailiscie że ban jest zdjęty. Ja tego nie wiedziałem. Spodziewałem się kasacji konta i zalogowałem sie dopiero gdy dostałem pierwsze powiadomienia o atakach (nie mam pojęcia czemu tak późno) wybronilem to co mogłem i obnyslilem kontrę.
Dwie wioseczki zabrane bez akcji żadne odbitki tylko Wasze dwie czyste wioski. Oczywiście będą kolejne ;)
Screenshot_20210729-232220.jpeg

Kuzyn Karol

KUZYN Z IT
Wynik reakcji
1.177
Mam nadzieję że się postaracie xd
Bo sobie zęby na murze wybijecie.
@Kuzyn Karol mapa mówi sama za siebie. XD
Mapa z 13 lipca

View attachment 28448

Mapa z dziś :
View attachment 28450

Nie nazwałbym tego klepka. Jedną akcja gdzie broniłem i wyszli na + jedną akcja na puste konto gdzie wyszli też na plus a tak
7 kolejnych bez efektu rzeczywiście klepka. XD
No widzę że jesteś pizdrykiem jakimś na mapie jak na każdym świecie na którym grałem z Tobą. Ktoś wyżej dobrze wytłumaczył, że flexowac to się możesz jak będziesz w top100 chociaż i robił różnicę na mapie, a nie bronił 20 wiosek na krzyż. Takie rzeczy to z telefonu można na sraczu robić

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.528
Kolejne dwie wioski AWW zaczyna się to robić nudne.
Choć nie powiem wczoraj nie spodziewałem się że wyłapie z bliska tyle offow xd

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.528
A na którym ze mną grałeś ?

Takie rzeczy to z telefonu można na sraczu robić

Jak jesteś z AWW to zajebales niezłego autodissa xD

Robię Was jak chce więcej jeśli mój poziom jest na poziomie kibla to jak Was wtedy ocenic ?

I jeszcze jedno do tej pory biliscie się z Wiki ja tylko pomagałem. Po banie gram tylko ja bo Wika poszła sobie sama grać. Jest mocnale mi nie dorównuje.

Plus tw stats

40 pokonani
24 obrońcy

Myślę że mam się czym fleksowac.
I nie muszę gównianych xd tekstów tu sadzic jak Ty.

Kuzyn Karol

KUZYN Z IT
Wynik reakcji
1.177
Takie rzeczy to z telefonu można na sraczu robić

Jak jesteś z AWW to zajebales niezłego autodissa xD

Robię Was jak chce więcej jeśli mój poziom jest na poziomie kibla to jak Was wtedy ocenic ?

I jeszcze jedno do tej pory biliscie się z Wiki ja tylko pomagałem. Po banie gram tylko ja bo Wika poszła sobie sama grać. Jest mocnale mi nie dorównuje.

Plus tw stats

40 pokonani
24 obrońcy

Myślę że mam się czym fleksowac.
I nie muszę gównianych xd tekstów tu sadzic jak Ty.
151 i 157. Na obu dostałeś na pyrke ;)

A co do gry - nie gram w AWW. Nie gram wcale na tym świecie. Obserwuję po prostu co się dzieje na każdym świecie i od dłuższego czasu widzę zależność: mchamer startuje na świecie, zdobywa 20 wiosek w 3 miesiące, irytuje wszystkich wokół, ludzie zaczynają go atakować, a on flexuje się tym, że mając 20 wiosek może ustawiać sobie obronę na morale.
Nie mówię, że nie umiesz grać. Mówię, że nie dałeś jeszcze dobrego przykładu umiejętności, a zachowujesz się co najmniej jak top1 frontowiec plemion.
Zagraj na jakimś świecie gdzie będziesz miał powiedzmy parę kk pkt i wtedy chwal się obroną.

PieniaczPolski

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
428
@Kuzyn Karol a ty tu po co?
Nie to zebym cie wyganiał ale nie widzę zbyt wielkiego sensu w wypowiadaniu się na FO swiata gdzie się nie gra
Spamu na 157 ci brakuje?

19dudek28

Miecznik
Wynik reakcji
35
A Ty tu Pieniacz po co? Nie masz nawet 300k punktów, pewnie w Plemieniu połowa nawet nie wie o Twoim istnieniu, dla Nas też jesteś brązową kropka. To co się udzielasz jak nic nie znaczysz?

19dudek28

Miecznik
Wynik reakcji
35
To tak samo jak 95% osób na tym świecie nie zauważyło Twojego istnienia. Wiesz jaka jest różnica między Tobą a barbarkami? Na Tobie są morale...

19dudek28

Miecznik
Wynik reakcji
35
Jak zwykle nie ma na mnie oponenta. Nie potraficie grać ani w Plemiona ani w forum. Jestes tak małym kontem że nawet Adamos by Cię nie chciał na darme. Beka z was niemiłosierna

PieniaczPolski

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
428
Jak zwykle nie ma na mnie oponenta. Nie potraficie grać ani w Plemiona ani w forum. Jestes tak małym kontem że nawet Adamos by Cię nie chciał na darme. Beka z was niemiłosierna

Przykładowa rozmowa graczy AWW :
-Cześć to ty jesteś tym kontem co ma tak wioski porozrzucane po mapie
- Nie ja jestem tym kontem co ma wioski w kupie
-Aha w takim razie musialem sie pomylić

Odstaw plemiona , bo zaczniesz być kontem

Ostatnia edycja:

Kuzyn Karol

KUZYN Z IT
Wynik reakcji
1.177
@19dudek28 on coś pisał , nawet nie zauważylem , @Kuzyn Karol ty nie masz wplywu na rozgrywkę tylko wybujale ego
Flexujesz się na każdym świecie mając 20 wiosek max, piszesz na forum jakie to twoje plemie jest świetne, bo nikt totalnie nie chce tego ruszać ze względu na waszą bezużyteczność i mnie nazywasz człowiekiem z wybujałym ego? Ja w odróżnieniu od Ciebie mam poparcie swoich słów w grze :>

19dudek28

Miecznik
Wynik reakcji
35
Bardzo źle z Tobą jak zaczynasz konwersować sam ze sobą.. Już nawet koledzy z Plemienia nie chcą gadać z gościem poniżej 300k punktów?

Pomyśl sobie, jak bardzo musisz być słaby, jak mając więcej rozbiórek niż graczy, Plemię i tak nie chce w Ciebie pompować darm xdddd

Do góry