Dyskusja o sytuacji na świecie

wielki asasyn

Łucznik
Wynik reakcji
320
Apokalipsa (z gr. ἀποκάλυψις apokalypsis 'odsłonięcie, zdjęcie zasłony, objawienie' od apokalýptein 'odsłaniać, ujawniać'; apó 'od' i kalýptein 'zasłonić') – w terminologii Mongolskiej to opis szczególnego rodzaju proroctwa, przekazywanego ustnie z pokolenia na pokolenie od XIII wieku.

Dotyczy ona ostatecznego zwycięstwa Wielkiego @Czyngis-chan 1 i jego Wojowników nad Afkami.

Wraz z biegiem czasu treść proroctwa wielokrotnie ulegała zmianie. Jednak badacze Afków dotarli do oryginalnego przekazu.
Znaleźli go przy sarkofagu niegdyś wielkiego Chana. Jest to jedyna jak dotąd odnaleziona spisana forma przekazu.

Brzmi on następuąco:

"Oto Wielki Chan, władca imperium Mongolskiego po wielu latach walk ostatecznie położył kres istnieniu Królestwea Afków. Zjednoczył ziemie kropeckie, Npeckie, WKGeckie, amatorskie, gtwowskie, burtowskie, strachowskie oraz vendetowskie. Zniewolił króla afków oraz skazał na śmierć zdrajców APO wraz z Czajnikiem na czele. Na ziemiach podbitych nastąpił pokój.
Wielki Chan szybko rozpoczął umacnianie swojej władzy na nowych terenach.
Ujednolicił armię, system podatkowy. Stał się prawdziwym imperatorem świata."

W rzeczywistości Imperium Mongolskie nigdy nie pokonało afków. Wielki Chan popełnił samobójstwo w swoim bunkrze na kilka minut przed godziną 12:00 dnia 14.10.1227

Po jego śmierci na placu boju pozostali najbardziej oddani fanatycy Czyngisa. Nieliczni, walczący do ostatniej wioski, zostali w ciągu kilku tygodni od śmierci wodza spacyfikowani.

Generałowie, którzy wcześniej wywiesili białą flagę, zostali mimo wszelakich obietnic otrzymania blaszki powieszeni.

Na ziemiach podbitych zapanował terror. Masowe ludobójstwa przyczyniły się do migracji ostatnich Mongołów na inne światy.

Co ciekawe, ostatnie przekazy mówią o zmartwychwstaniu Wielkiego Wodza.
Ma on powrócić do żywych, żeby wbić nóż w plecy Królowi Afków - amatorowi, gdyby ten zdecydował się najechać następny serwer.

Ostatnia księga Apokalipsy nie została dokończona. Legenda mówi, że zostanie uzupełniona po wypełnieniu proroctwa.

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
83
Nigdy nic nie wiadomo ja na 148 ruszyłem sam po pp
miech grałem dla pp farmiąc i zarabiają pare tys kp
az zaatakowało mnie 2 typów 2 kliny na Lord xrace i Cjos i kontra na offy
efekt

541 (457|369) K345,859rzeka1 [KmWtW]adrianh3 [KKR]2019-12-19 12:54:30
585 (454|374) K343,914Cjos [-L-]adrianh3 [.SW.]2019-12-18 17:23:20
534 (457|370) K347,660Cjos [-L-]adrianh3 [KKR]2019-12-18 11:18:25
520 (459|373) K346,126Lord xrace [SMP]adrianh3 [=TRCH=]2019-12-09 12:31:01

i dojechałem do 10 mln i 1 tys wioch
a miałem tam nie grać

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
83
a żeby było śmiesniej ataki były koło 8;00
nawet miałem nie zaglądać z rana tylko jechać do sklepu a potem farmerów rozesłać
ale zajrzałem a tu ataki grubymi za około 4 minuty na klin z cofki a potem kontra
gdybym zajrzał 4 minuty pozniej lub pojechał do sklepu to bym nie dograł do 2 wioski
A tak zjadłem snikersa i zaczełem na 148 gwiazdorzyć xD

Bo czasami duzi gracze są tak mocni
jak marylin bez snikersa jest urokliwa
pkt nie grają i wojo tylko skill :D

Ostatnia edycja:

Tryup

Łucznik
Wynik reakcji
187
tu świat ewidentnie zignorował forum, chyba roześle po plemionach informacje że coś takiego istnieje xs