Dyskusja o sytuacji na świecie Special

xmarcinos1998

Pikinier
Wynik reakcji
19
Hahahah, no byliśmy dogadani słownie przez discorda zanim jeszcze mieliśmy zebraną ekipe na świat, a jak zaczął się świat to obsrałeś zbroje i poleciałeś lizać jajca PIWO i połowie świata, żeby nas bili, a wy w tym czasie wykorzystując okazje że z każdym się bijemy przejmowaliście daremki i dlatego macie taką przewagę nad resztą. ;>

Ale, że aż tak boli Cię jeden człon piwko na 3 Wasze? Jakbyście atakowali czerwone kropki na mapie zamiast jasnoniebieskich może mielibyście więcej przyjaciół :)

Sorki, drugi nasz człon coś tam w wojnie nabił jeszcze.
 
Wynik reakcji
103
nie, po prostu sytuacja na 170 zmusila nas zeby przerzucic special i zajac sie frontem
lepiej oddac wioski sojusznikowi, ktory ma jakies ambicje, anizeli wrogowi ktory jedyne co potrafi to pisac na FO lamenty
Czyli człon darm, ok ^^
Skoro nasi wrogowie na których wbiliśmy top 1 RA są darmami, to Wy tym bardziej oddając im wioski.

I co @Charakterny Duecik ? Całe plemie darm ? Hipokrytko.
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
@Przypadkowyy Gracz
Większego wysrywu niż od Ciebie w stronę moja elementów z mojego życia, pasji czy innych nie widziałem nawet od plemion z którymi się biłem na paru światach :D.
Zluzuj nieco, bo to niezdrowe tak się spinać.

Niech wygra lepszy - idźmy ta drogą :).
 

LordBizonos

Chłop
Wynik reakcji
0
Witam mam pytanko odnośnie nieaktywnych graczy w plemieniu. Mianowicie czy po jakimś czasie są kasowani i robi się miejsce czy już zostają?
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.116
Witam mam pytanko odnośnie nieaktywnych graczy w plemieniu. Mianowicie czy po jakimś czasie są kasowani i robi się miejsce czy już zostają?
@kmic @Lateralis moja ulubiona parko w Plemionach... Dobre pytanie: jak już Torax wyszarzeje po banie za te wszystkie darmy, to będziemy mieli miejsce w plemieniu na przyjęcie kogoś nowego?
 
Do góry