Dyskusja o sytuacji na świecie Special

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Chyba czas zaczął się liczyć od zalogowania czyli w niektórych przypadkach od wstępnego logowania, a nie od startu świata.

Nie, nie zaczął się liczyć od zalogowania, tylko od przypisania wioski do mapy, różnica żadna dla graczy spoza wstępnego, a znaczna dla ludzi ze wstępnego. Dodatkowo wystąpiła losowość odnośnie odległości pomiędzy kontami przy takim samym starcie, ale no cóż, jak kmicic wchodzi i opisuje moduł snu w najlepszym wypadku poprawnie, to nie szukajmy w supporcie zrozumienia mechanik gry, które sami ustawiali.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Odpalił się na 10h, bo jeżeli sam ktoś nie ustawi trybu śpiącego, to automatycznie się odpala na najdłuższy okres, czyli w tym przypadku 10h
Każdy kto zapoznał się z ustawieniami świata, widział tryb śpiący aktywny, więc wystarczyło zajrzeć w grze w ustawienie, jak on jest ustawiony i nie byłoby problemu. Nie ukrywam, że to była pierwsza rzecz, na którą osobiście spojrzałam.
Chcecie znaleźć winnego za to, że nie zapoznaliście się z ustawieniami, które były podane na tacy.
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Właśnie nie mogę edytować

Domyśliłem się, masz błąd, który uniemożliwia samodzielny wybór. @Lateralis jak zwykle coś zepsuła, nic z tym nie zrobisz, bo support ma 25 minut, żeby Ci to naprawić, a oni nie są do tego zdolni, napisz ticketa, może Ci dadzą bonus 10/20% do inwentarza, bo zamiast 6h będziesz spał 10h z ich winy...ale znając życie to nie ma takiej opcji, że Ci coś wyślą, bo oni nigdy nie przyznają się do błędu.

Już nie mogę edytować bo muszę czekać 45 min xd

I tak byś nie mógł, bo Twój najwcześniejszy czas snu jest później, niż najpóźniejszy, czyli automatycznie miałeś zablokowaną zmianę.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
View attachment 31438
Plemiona są tworzone z pasji, nie z obowiązku

Wszystko jest tutaj ok. O 13:48 upływa 24h od czasu jak nie korzystałeś ze snu, więc jest to najpóźniejszy czas jego włączenia.
Najwcześniejszy czas na jaki możesz samodzielnie ustawić sen, to wyprzedzenie 45 minut, więc jeśli próbowałeś o 13:10, to wypada o 13:55.

Jeszcze 7 minut wcześniej miałeś możliwość edytowania tego (i oczywiście przez poprzednie 23h swojej gry), teraz już za późno i włączy Ci się automatycznie w "najpóźniejszym czasie uaktywnienia".
Wszystko idealnie zgodne z tym, co opisywałem.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Domyśliłem się, masz błąd, który uniemożliwia samodzielny wybór. @Lateralis jak zwykle coś zepsuła, nic z tym nie zrobisz, bo support ma 25 minut, żeby Ci to naprawić, a oni nie są do tego zdolni, napisz ticketa, może Ci dadzą bonus 10/20% do inwentarza, bo zamiast 6h będziesz spał 10h z ich winy...ale znając życie to nie ma takiej opcji, że Ci coś wyślą, bo oni nigdy nie przyznają się do błędu.

Na szczęście Lateralis jak zwykle nic nie zepsuła, więc nie musi mu dawać żadnego bonusu i nie musi się przyznawać do żadnego błędu, bo go po prostu nie było. Zapewne będzie spał 10h, bo nie skorzystał z możliwości ustawienia trybu śpiącego. Znając życie gracze będą obwiniać support jak zwykle, bo sami nie zapoznali się z ustawieniami.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Jakie niedociągnięcie w regulaminie i w ustawieniach świata? Co ma tryb śpiący do regulaminu? No i jakie niedociągnięcie w ustawieniach świata, jak nic więcej nie da się ustawić w trybie śpiącym.
 
Do góry