Dyskusja o sytuacji na świecie classic

JoteSKa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.884
RankingNazwa plemieniaPokonany
1 SPEED% 16.144

coś czuje ze jakieś szarańcze ataki wpadły tutaj - niby szarańcza to dziwy stwór ale jest sposób na nią - wystarczy że sie posadzi odpowiednie krzaki i już sie nikt nie bedzie czepiał a jeśli już to razem z sąsiadem zwalczać szkodniki. No cóż nie ja tu jestem ogrodnikiem tej czesci poletka świata ale znam ticket na pozbycie sie robactwa z tego świata plus innych tak by droga ku wchodowi słońca była łatwa i przyjemna

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.235
Przecież ta analiza Królewiecza to jakiś żart <lol> z całym szacunkiem ale takie analizy w oparciu o twstats nijak mają się do rzeczywistości.. żeby przeprowadzić dobrą analizę w taki sposób, trzeba trochę pograć, znać graczy, znać plemiona, ich historię i charakter.. wtedy można coś opowiedzieć..
A nie "gracz X jest faworytem do wygrania Classica bo widać że ma doświadczenie ze 158.."

Nosz kurczaki, wyłączyłem po 3 graczach bo niczego ciekawego tam nie można usłyszeć <shrug>

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.835
Człowiek uczy się codziennie czegoś nowego,nie wiedziałem że są światy bez punktów premium xdd Kronika napewno lepsza od tej Xeviiza noobka