Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Siwas

Chłop
Wynik reakcji
6
Speed lekko w pupie jest.
Samotny niepełny człon vs 2 duże plemiona + 2 na plecach :p
bywały i też plemiona co wygrywały świat zaczynając w paczce 22/23 osobowej gdzie tak jak tu niektóre startowały w 2 członach, ale to na obrzeżach nie mając nikogo na plecach ;D

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.115
No na razie dużo się nie dzieje:( klikanie tylko eko, choć zdziwiłem się że nikt nie napisał że speed posmarowalo w supporcie i dostało pierwszy raz w życiu w zasadzie obrzeża

Xevizz

WESOŁA ALPAKA
Wynik reakcji
1.770
podobno zarząd SPEED, zaprzedał swoje dusze pradawnemu plugawemu demonowi kmicowi, w zamian za komfortową pozycję na mapie.
Demon oferował również zrespienie obu członów (+ ukrytego) obok siebie, w zamian za dusze pociech wszystkich radnych, ale na to już @Keymil LoveOrHate się nie zgodził.

Almm

Pikinier
Wynik reakcji
87
speed knuje jak dokopać wariatom? ale po co? Wy sie przecież sami zaoracie jak nie dyplomacją to czymś innym :) to żeście wytrwali tak długo na s 150 to tylko zasługa dyplomacji :) to nie światy z pp a grając u Was to moge stwierdzić że sporo wam jeszcze brakuje do ekip w których bywałem ale z czasem może się wyrobicie :) trzon jako taki macie lecz wam jeszcze brakuje graczy którzy to pociągną bo w 10 sami nie ugracie )
Tak szczerze, gdyby nie ciągle kosy w naszą stronę, wyciąganie graczy i jeszcze akcja z NY bylismy w przewadze i w akcjach prowadzilismy. Robiłem co mogłem ale szambo w pewnym momencie wybiło, nie wszystko da się poskładać.

JoteSKa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.883
A co to się stało że SPEED na obrzeżach ?
boją się że w centrum będzie za gorąco i postanowili schować się tym razem w krzakach ?

Ohtar1

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.548
Powodzenia Keymil i Speedy. Dajcie znać jakby Wam słabo szło to Sabaty pomogą <przytul>

Frezee

Rycerz
Wynik reakcji
2.362
Jak by spid było na świecie kopane to ten wasz sabat śmieszny max by sie obok położył i co drugiego kopa brał na siebie xD