Dyskusja o sytuacji na świecie 202

Sabacik

Łucznik
Wynik reakcji
429
@szern
S202 koniec projektu Stefany. Wszystko wydawało się OK. Filip co prawda późno zniknął ale zniknął jak nakazuje tradycja.
A potem nieoczekiwanie część Stefanów się skurwilo. To koniec legendy Stefańskiej.
Niech tym cwelom chuj koło dupy lata
Misiu wyspałeś się ?
 
Wynik reakcji
57
Błąd myślenia.


182 to byl wypadek przy pracy i po prostu doszli dosyć daleko.

Trafiło się jak ślepej kurze ziarno.

A tak to wszystko wróciło do normy i spadaja z rowerka na pierwszej wiosce
Pamiętajmy jeszcze o 190.
W przeciągu 8 światów dwa razy dojść do finału? To było wykorzystanie formy na następne dziesięciolecia, teraz nie ma sensu grać powyżej etapu 2 wiosek.
I pamiętajmy że to na totalnej wyjebce osiągnięte takie wyniki, to pokazuje dominacje stefanów nad innymi graczami i że w równej walce każdy obsrywa zbroje więc składa koalicje ANTYSTEFAŃSKOM OBSRANYCH GACI
 

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
460
@Kuwejt


Ponoć na 202 znow kołem fortuny kręciłeś w dyplo. XD

I wykręciłeś brak dyplomacji i wszyscy was nakurwiaja czy to prawda?

To było troche tak, że nie chcial dać Pona Pewniaczkom, które mialy na glowie koalicje + potencjalnie emerytow. Wiec dogadalismy sie z jednym plemieniem i to wystarczylo, zeby obskakiwali wpierdziel. Wiec nie takie "wszyscy" tylko pewniaczki z hevrą :)
 
Wynik reakcji
3.801
To było troche tak, że nie chcial dać Pona Pewniaczkom, które mialy na glowie koalicje + potencjalnie emerytow. Wiec dogadalismy sie z jednym plemieniem i to wystarczylo, zeby obskakiwali wpierdziel. Wiec nie takie "wszyscy" tylko pewniaczki z hevrą :)

Możliwe.xD

Ja tu nie gram.
Dostałem tylko doniesienia,że kuwejt zajebal dyplo.

Wiec stwierdziłem,że znów kręcił kołem fortuny.
 

Paweł Kowalski

Pikinier
Wynik reakcji
35
Witajcie, wojownicy!
Z wielką radością zapraszam was do nowo powstałego plemienia “Uśpieni Rycerze”, które powstaje na północy świata 202. W naszym plemieniu, wartości takie jak Bóg, Honor i Ojczyzna są fundamentem, na którym budujemy naszą wspólnotę. To one kierują naszymi mieczami i tarczami, są kompasem w każdej bitwie i wyprawie.
Pamiętajmy, że jako Polacy, te wartości są dla nas święte. Bóg jest naszym duchowym przewodnikiem, Honor to zasada, która nie pozwala nam odwracać się od wyzwań, a Ojczyzna to ziemia, dla której warto walczyć do ostatniego tchnienia.
Nie zapominajmy również o rodzinie. To ona jest naszą ostoją, miejscem, gdzie możemy znaleźć wsparcie i miłość. W rodzinie uczymy się lojalności, odwagi i poświęcenia - cech, które są tak ważne na polu bitwy, jak i w życiu codziennym.
Dołączcie do nas, aby razem tworzyć historię pełną chwały i honoru, gdzie każdy członek jest ważny, a każdy sukces jest sukcesem nas wszystkich.
Zapraszam do “Uśpieni Rycerze”!
Z szacunkiem, Paweł Kowalski
 
Wynik reakcji
3.141
Witajcie, wojownicy!
Z wielką radością zapraszam was do nowo powstałego plemienia “Uśpieni Rycerze”, które powstaje na północy świata 202. W naszym plemieniu, wartości takie jak Bóg, Honor i Ojczyzna są fundamentem, na którym budujemy naszą wspólnotę. To one kierują naszymi mieczami i tarczami, są kompasem w każdej bitwie i wyprawie.
Pamiętajmy, że jako Polacy, te wartości są dla nas święte. Bóg jest naszym duchowym przewodnikiem, Honor to zasada, która nie pozwala nam odwracać się od wyzwań, a Ojczyzna to ziemia, dla której warto walczyć do ostatniego tchnienia.
Nie zapominajmy również o rodzinie. To ona jest naszą ostoją, miejscem, gdzie możemy znaleźć wsparcie i miłość. W rodzinie uczymy się lojalności, odwagi i poświęcenia - cech, które są tak ważne na polu bitwy, jak i w życiu codziennym.
Dołączcie do nas, aby razem tworzyć historię pełną chwały i honoru, gdzie każdy członek jest ważny, a każdy sukces jest sukcesem nas wszystkich.
Zapraszam do “Uśpieni Rycerze”!
Z szacunkiem, Paweł Kowalski

Mogę zapke? Nick w grze ANIMOWANA DZIEWCZYNKA
 
Do góry