Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Sartoxess

Zwiadowca
Wynik reakcji
648
Czy ja wiem czy to jest nie realne?

Jeśli rada Witam schowała by dumę do kieszeni to na pewno znaleźliby się gracze którzy chętnie pograją tu dłużej
Zawsze ktoś się taki znajdzie kto jest w niekorzystnej pozycji by potem przejść do wrogiego plemienia która ma więcej do zaoferowania.

Witam ma naszpikowanych wyjadaczy lecz nie mają obrzeży.

Tajemnica miała praktycznie to samo lecz przegrali wojnę z mizernym położeniem.

Plemię ARES ma także frontowca w okolicy Witam praktycznie nie do zajechania z tego co pamiętam z ostatniego świata 172 ale to już najmniejszy szczegół bo wiadomo 1 osoba mało co zdziała. To jest gra zespołowa.

AdiosMtherF

Chłop
Wynik reakcji
4
Dobra, ludzie są tu mili, więc nie chcą tego robić.
Ja nie jestem.

Proszę przestań już bawić się w memy.
Naprawdę nie widzisz, że żaden Ci jeszcze nie wyszedł?
No ile można...
Nie nadajesz się do tego.
tobie ( specjalnie z małej ) konstruktywne pożytkowanie oddychania nie wychodzi, a jednak wciąż to robisz. Pomyśl najpierw o sobie i spójrz w lustro, o ile wszystkie dotąd nie pękły <sciana>

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
3.837
tobie ( specjalnie z małej ) konstruktywne pożytkowanie oddychania nie wychodzi, a jednak wciąż to robisz. Pomyśl najpierw o sobie i spójrz w lustro, o ile wszystkie dotąd nie pękły <sciana>

Co to za nołnejm? XDDDD

Do wideł chłopie, myślisz, że z Tobą będę gadał?

--

Popieram obiema rękami
Ależ piękna mela dla Speed by to była XD
W zasadzie @Pietrek z Sosnowca zrób to, proszę.
aPK dostanie za free potężny teren, a wtedy SPEEDY mogą też się skasować XD

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Wyrównujemy szanse bo walicie w sporej przewadze wiosek, tak cię to boli że nie będziecie mogli walczyć z mniejszym przeciwnikiem?
Wcale mnie to nie boli, po prostu śmieszy. Najpierw BAMBIKI z bcm teraz klękanie po deffa do bambikow z ares, to jest to wielkie apk które wygrywa światy jubileuszowe? XDD A i zapomniałem o czekaniu na speed i oddawaniu im terenu tylko po to żeby nas bili.

Ostatnia edycja:

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
@WIELKI SUŁTANAT szczekaj dalej a my będziemy zasysać od sojuszników. Dupa pęka że wy nie macie od kogoś zassać ?
Trzeba było grać uczciwie od początku świata a nie wbijać na 300 osób i 3x tyle darm i mulciaków ;)
Ale zasysaj dowoli leszczyku , po prostu pokazuje tutaj jakimi miernotami jesteście XD To jest tylko sygnał dla reszty jak słabiutkim plemieniem jest apk na 200 świecie, także kolejny strzał w kolanko. Zegar tyka tick tock jeszcze się zdziwicie.

Do góry