Dyskusja o sytuacji na świecie 200

pogromcaap

Topornik
Wynik reakcji
468
Nie zrozumiałeś kompletnie ale potwierdzasz po raz kolejny że warunkiem rekrutacji do spet jest uwalona matura z polskiego. APK nie chciało was wystawic, wy wystawiliscie APK, natomiast ktoś tu pisał że keymil może nie chciał pomagać bo czuł że Snufi kombinuje przeciwko niemu - napisałem tylko że nawet gdyby to była prawda to i tak sPET lepiej by wyszło gdyby pomogło dobić Witam. Potem napisałem że gdyby pomogło najpewniej utrzymałoby APK po swojej stronie - ale no, polegles na czytaniu ze zrozumieniem [*] świeczka dla twojego nauczyciela polskiego.

Sojuszu nie chcieliście podpisać wy, temat był wałkowany wiele razy - odmówiliscie propozycji Sojka by miesiąc później samemu zaproponować na chujowych warunkach i po wystawieniu APK - i wtedy Snufi odmówił
To ty nie umiesz czytać, co wielokrotnie udowodniłeś.. xd

Z myśleniem u ciebie jeszcze gorzej..

To APk wystawiło SPEED przez podpisanie się z TI ( rozejm, co wiadome było, że zaraz zmieni się w sojusz i jest wymierzone w SPEED... tak samo jak ultimatu do ares, że muszą dołączyć do APK.. Żaden inny sąsiad wam wtedy nie zostawał xd).

SPEED w żadnym miejscu nie wystawiło kleksów. Wywiązało się z wszystkich umów i wisiała proozycja sojka od conajmniej 3 tygodni zanim zmieniliście stronę. APK nic nie dało SPEEdom, sojuszu nie podpisała, a ciągle domagała się offów na plemie, z którym nie mieliśmy wojny.... xd ( okres walki z wygami)
Snuffy nie wbił nawet na discorda żęby ustalić warunki sojuszu z Keymilem...

No powiedz, co zrobiło APK ze Snuffym dla SPEED na tym świecie?
Zwykły pon z zachowanymi granicami.. nic więcej. W niczym nie pomogli, a jak mieli propozycję sojuszu, to woleli podpisać się z wrogiem. Jednocześnie wystawiając ARES.

Czy TI wysyłało offy na NS żeby pomóc swojemu ponowcowi- Enkom? NIE
wysyłała offy pod siebie, a potem pod witam, z którym podpisało sojuszofuzje...

Podsumowując dyplomację Snuffiego:
1. sojusznika BCM zfuzjowali
2. sojusznika ARES rozbijali od środka ( próba wyciągania graczy kilka dni od podpisania sojuszu.. screeny są dostępne w analicie Fabcia), potem wystawienie ARES
3. domaganie się offów od plemienia, z którym podpisało się tylko pona. Jak była propozycja sojuszu, to nie przyjęcie jej..
4. podpisanie sojuszu z wrogiem
 
Do góry