Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Alek-

Miecznik
Wynik reakcji
329
nie ma tez żadnej koalicji północnej, ARES nie ma nic ze SPEED a APK ma ze SPEED PoNa i nic z Klasykiem i NS, możęmy się tak licytować do woli a od 3 dnia świata wiemy że N i TI maja sojek na dobre i na złę xD
Co moge powiedzieć o mojej koalicji? APK na etapie kilku wsi na gracza zaczęło wojnę z dwukrotnie większym od nas wITAM, którzy byli wtedy faworytami wśród faworytów do wygrania świata. SPEED podpisało się z APK i zaczęło klepanie wszystkiego i wszystkich dookoła, zdążyli zjeść czteroczłonowe WYGI rekrutujac od nich 1/3 tego co wy z BAN xD Zaklinaj rzeczywistość ile chcesz, dwa z czterech plemion w pierwszej czwórce RAZEM wzięte mają mniej RO niż SŁABSZY człon ARES w tym rankingu. Jeśli śmiejesz się z tego że SPEED pokonało WYGI to pomyśl że te SPEEDy mają nadal 20mln więcej RO co twój sojusznik z zachodu xD

Nie miej mi tego za złe Hałsik ale podpisaliśmy się właśnie godzinę temu i deff będzie robić wrrrum wrrrum

I dla jasności - „słabszy” człon ARES to ten z kreskami i większym RO - po prostu wiedzą kogo bić! A północ ma się dobrze!
 
Wynik reakcji
3.801
Jak speed nie ma nic z ares to obecnie deffowanie przez speed ares to w ramach pomocy dla powodzian?

XD ?


Gdzie niby SPEED deffuje ARES ?


Niezła propaganda.

Rozwalili sobie leb na randomach z ARES rekrutując jeszcze chorągiewki.

To grupowka na południu poszła,że cala północ deffuje ARES

Wysokie morale to podstawa

EDIT:

Pierwsza akcja obronna ARES była tylko na wlasnym deffie.


Dopiero jak pójdzie deff do ARESÓW jakis to teraz...

Gdzie Tl-Witam ma dużo większy potencjal niz ARES.

A sami gracze Witam twierdzili że mając taki sam potencjał co ARES zjadą ich na strzał
 
Ostatnia edycja:

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.782
Czy kończenie w tak dużej koalicji to będzie powód do dumy? Nie wydaje mi się. Już pomijając te blaszki.
Świat 35 miał podobny scenariusz (pod względem kończenia świata bo sam świat trwał o wiele dłużej i więcej walk było). Świat zakończyły plemiona NEXT (fuzja 4 plemion), DGI, [ns] i END, które miałem możliwość współprowadzić. Pomimo możliwości zakończenia świata po stronie wygranej (bardzo prawdopodobne, że jako największe konto) wolałem zakończyć grę niż wygrywać w taki sposób świat. Tutaj jeśli tak to ma się zakończyć najprawdopodniej zrobię tak samo.


Ja mam gdzieś ta grę ludzie ja tak zepsuli że nie ma sensu do niej siadać po s200
 
Wynik reakcji
549
a to nie o N/TI było wiadomo jeszcze przed zejściem ochrony początkowej że macie sojek "do końca świata"? tak czy srak TI mogło się bić z DUDU, mogło bić się z wITAM, mogło pójśc wcześniej w centrum, mogło wiele rzeczy a wybrało bezpieczne granice z trzech stron i dwa miesiące zjadania bambików z obrzeży, potem dwa tygodnie zjadania zdławionego centrum i fuzję w pięcioczłonowego kolosa z którego trzy człony nigdy nie widziały krzyży na kontach. Mogliście pomyśleć wcześniej i poszukać sojuszy po świecie bijąc się z sąsiadami (np sojek z ARES przeciw DUDU) ale to byłoby zbyt niebezpieczne, jeszcze bambiki z obrzeży by wam baty spućiły prawda? Nki co puściły rekru po klasyku i BAN i teraz płaczecie że wam gracze uciekają, brawo, macie na oko pełny cżłon spadochroniarzy z innych plemion, na pewno mają powód żeby za was przegrywać świat po tym jak uciekli z poprzednich plemion ;) Brika chciała wygrać świat bez ryzyka, co samo w sobie było największym ryzykiem i przegrała, tylko teraz nie płaczcie że SPEED i APK niszczy wam grę bo sami ją sobie zniszczyliście.
Tak, bo wcale to nie była odpowiedź na akcje SPEED czyli, na rozpad 3 członowego 3D, rekrutację graczy z 3D do SPEED, następnie dołączenie ludzi z *GU* (alt plemię speed prowadzone przez WhySoSerious? x Tosiek), parę dni później przejście ludzi z plemienia TE do SPEED, a na koniec rekrutacja WYG. Oczywiście nie wszystko to zasługa SPEED, bo dużo w tym pomógł Mirek oraz rada 3D która dostała kasacje, SPEED po prostu wygrało w totka z rozlosowaniem na mapie.
 
Do góry