Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
6.395
a to nie o N/TI było wiadomo jeszcze przed zejściem ochrony początkowej że macie sojek "do końca świata"? tak czy srak TI mogło się bić z DUDU, mogło bić się z wITAM, mogło pójśc wcześniej w centrum, mogło wiele rzeczy a wybrało bezpieczne granice z trzech stron i dwa miesiące zjadania bambików z obrzeży, potem dwa tygodnie zjadania zdławionego centrum i fuzję w pięcioczłonowego kolosa z którego trzy człony nigdy nie widziały krzyży na kontach. Mogliście pomyśleć wcześniej i poszukać sojuszy po świecie bijąc się z sąsiadami (np sojek z ARES przeciw DUDU) ale to byłoby zbyt niebezpieczne, jeszcze bambiki z obrzeży by wam baty spućiły prawda? Nki co puściły rekru po klasyku i BAN i teraz płaczecie że wam gracze uciekają, brawo, macie na oko pełny cżłon spadochroniarzy z innych plemion, na pewno mają powód żeby za was przegrywać świat po tym jak uciekli z poprzednich plemion ;) Brika chciała wygrać świat bez ryzyka, co samo w sobie było największym ryzykiem i przegrała, tylko teraz nie płaczcie że SPEED i APK niszczy wam grę bo sami ją sobie zniszczyliście.

Ale popatrz też sobie na swoją koalicje i nie pisz głupot, bo u Was też są ekipy, które chcą wygrać po jak najmniejszej linii oporu i przez to świat ten wygląda jak wygląda.

Nie było też żadnej koalicji południowej, ale teraz chyba już nie ma wyjścia.
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.921
a to nie o N/TI było wiadomo jeszcze przed zejściem ochrony początkowej że macie sojek "do końca świata"? tak czy srak TI mogło się bić z DUDU, mogło bić się z wITAM, mogło pójśc wcześniej w centrum, mogło wiele rzeczy a wybrało bezpieczne granice z trzech stron i dwa miesiące zjadania bambików z obrzeży, potem dwa tygodnie zjadania zdławionego centrum i fuzję w pięcioczłonowego kolosa z którego trzy człony nigdy nie widziały krzyży na kontach. Mogliście pomyśleć wcześniej i poszukać sojuszy po świecie bijąc się z sąsiadami (np sojek z ARES przeciw DUDU) ale to byłoby zbyt niebezpieczne, jeszcze bambiki z obrzeży by wam baty spućiły prawda? Nki co puściły rekru po klasyku i BAN i teraz płaczecie że wam gracze uciekają, brawo, macie na oko pełny cżłon spadochroniarzy z innych plemion, na pewno mają powód żeby za was przegrywać świat po tym jak uciekli z poprzednich plemion ;) Brika chciała wygrać świat bez ryzyka, co samo w sobie było największym ryzykiem i przegrała, tylko teraz nie płaczcie że SPEED i APK niszczy wam grę bo sami ją sobie zniszczyliście.
Chłopie weź już zamilknij xD
Nie grasz tutaj to się nie odzywaj skoro nic nie wiesz.
Pierwsze zdanie i już łgasz lub po prostu jesteś niereformowalny.
Z Nkami do dnia dzisiejszego jest PON a ty jakieś sojusze wymyślasz. Chociaż pewnie w Twoim urojonym świecie tak może być.

Lecisz do ignora, bo czyta się gorzej niż Blacka
 

Miras171

Chłop
Wynik reakcji
34
Randomie zamknij mordę XD XD XD
xx dni po starcie świata, ja największe warzywo świata plemion zdobyłem spokojnie na waszych tyłach 8 wiosek.
Przy okazji ubijając wam 9 grubasów hehe

Teraz mądrale rzucili się na mnie w cztery osoby, łącznie ponad 600k punktów.
Nadajecie się do tarcia chrzanu, patrz jak mnie przejmiecie:


Tylko konta, które nie są bronione potraficie atakować XD
Miernoty
Black - Ares 1:0 w grze
Black - Ares 2:0 na FO
Black - Ares 3:0 na teście IQ
Przestań pić XDDD
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.782
@Doktor Hałs312 piszesz o graniu bez ryzyka przez Brike, a to Wy tez podpisaliście się z Ares i jakims plemieniem na obrzeżach. Inni powinni walczyć o obrzeża, ale APK i Speed nie. Niesamowity tok rozumowania.


Mieliśmy wtedy mocnego przeciwnika który wystartował na 3 człony i był uznawany za faworyta ale to się pewnie nie liczy ;]
 

Kadłubek

Łucznik
Wynik reakcji
1.173
Dla południa jeszcze nie jest za późno zawsze możecie wystartować na s202 może tam byście mieli większe szanse :D brika sfuzjuje cały świat i blaszki za free :)
Że dożyłem czasów gdzie osoba twojego pokroju śmieje się z innych plemion to xD
Przecież jesteś grajkiem chyba z największą liczbą lotek z ekip jaka gra na pl plemionach
Była jakas ekipa co z tobą wytrzymała dłużej niż pół roku?
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.782
Że dożyłem czasów gdzie osoba twojego pokroju śmieje się z innych plemion to xD
Przecież jesteś grajkiem chyba z największą liczbą lotek z ekip jaka gra na pl plemionach
Była jakas ekipa co z tobą wytrzymała dłużej niż pół roku?


Najbardziej to się śmieje z twojego grzyba na dupie xd
Jak tam żona powietrze się trzyma czy uszło ? <lol>
 
Do góry