Dyskusja o sytuacji na świecie 195

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.235
Przecież HATE z którymi wygrałeś wspólnie 173 swiat to byli gracze AWW, czyli sam sobie przeczysz :)
Ale ja nie ma problemu z powiedzeniem, że Hate grało w AWW i w praktyce był to jeden z ich członów. Nie obrażam się o to. Nie mówię, że ktoś tak piszący jest "odklejony od rzeczywistości". Nie zrywam kontaktu xd
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
761
Ale ja nie ma problemu z powiedzeniem, że Hate grało w AWW i w praktyce był to jeden z ich członów. Nie obrażam się o to. Nie mówię, że ktoś tak piszący jest "odklejony od rzeczywistości". Nie zrywam kontaktu xd
Także sytuacja podobna do 173.

Dogadałeś się z nami - HATE (które było 1 członem AWW) tylko i wyłącznie ze względu na sytuację. W innym wypadku było by 25v75 przeciwko Delmie.

Na 185 była identyczna sytuacja. Jeśli byśmy nie dogadali się z OMERTA po tym jak DCS nas wystawiło to wówczas mielibyśmy 25v75 świat, a tak finalnie było 45vs55. Istotnym faktem, że na tamtym świecie pojawiliśmy się dość przypadkowo w 4 miesiącu gry za sprawą zaproszenia od @Deckuś Dowódca Podziemia oraz @Maffek Dowódca Podziemia także oczywiste było, że musieliśmy dostosować dyplomację i przebieg świata do panujących warunków, nikt nie stawiał by losów świata przez pryzmat własnych ambicji bądź zatargów z innych światów. Rezultatem współpracy było pokonanie wrogiej koalicji, w tym ekipy, która do samego końca czekała aby nas zdradzić. Pojawił się pomysł gry na 195, na forum wspólnym poinformowaliśmy sojuszników, że startujemy, wyrazili zainteresowanie i utworzyli swój człon pod wspólną nazwą PODZIEMIE. To tyle odnośnie tej genezy, sytuację nadwyraz podobne.


To mój ostatni post w tej sprawie, myślę że jest już jasna. Tymczasem wróćmy do fo195 bo o tym jest wątek.
 

Maczeta.

Topornik
Wynik reakcji
519
Witam wszystkich i od razu pozwolę sobie zapytać, czy lisz king zamierza zebrać swoje Ski w okolicy FP, czy planujecie tu pograć dłużej niż miesiąc?
 

Lich King

Topornik
Wynik reakcji
267
@.MartinS wracając do 173/185/195 o których była mowa...
1. 173 Gdyby nie HATE, to nie wygralibyście tego "sami", a nazwa DELMA na blaszce, pokazuje idealnie jakie macie ego, nie doceniając ich wystarczająco na tyle ile zasłużyli, wygrali za was świat w dużym stopniu i jest to niepodważalny fakt - statystyki nie kłamią, ludzie co grali tam wiedzą jak HATE się zaprezentowało, a jak wy.
2. 185 Gdybyśmy się nie dogadali DCS wygrałoby za darmo świat, a tak mieliśmy szansę pokazać jakość, a nie ilość jak w przypadku koalicji DCSów, bo jednak wygrać ze stratą 6k wsi nie jest tak wcale łatwo, pomimo zatargów z innych światów zaczęliśmy z nową "czystą kartą" i jestem bardzo z tego powodu zadowolony, bo okazało się, że Ci ludzie są całkowitym przeciwieństwem was, co więcej docenili nasz wkład w rozgrywkę odpowiednio do sytuacji, nie tak jak wy ich na 173, dlatego też podjęliśmy decyzję zagrać z nimi razem na 195.
3. Masz albo naprawdę nudne życie, albo jesteś naszym fanem, biegając po FO za nami.
 
Do góry