Dyskusja o sytuacji na świecie 190

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Ooo kanar powrócił chociaż miał sobie kwitnąć z darmami na 184...
Nawet Blacka odblokował po raz tysięczny ponieważ tak bardzo mu się nudzi w czasie wolnym gdy nie ma służby a oprócz tego nigdy nie upija się do nieprzytomności xD
Potrwa to tylko chwilę bo gdy Black w sposób wyrafinowany 'przegnie' z faktami to kanarek stwierdzi, że znowu się coś odkleiło i to jakaś choroba psychiczna w ogóle.
Pójdzie 1001 ignor, Pan K wróci się regenerować do speed gdzie będzie mógł dalej rzeźbić swoje zaburzenia osobowości czyli psychopatię i narcyzm przez, który wydaje mu się, że jest chodzącym ideałem (chociaż jak wiadomo ideały nie istnieją ani w naturze ani w świecie ludzi) i tak błędne koło zamknie się.

Poszła szydera i zaraz pewnie w przypływie agresji u pewnego osobnika zostanę zwyzywany od ćpunów ale było warto xD
 

DeletedUser209423

Guest
Ooo kanar powrócił chociaż miał sobie kwitnąć z darmami na 184...
Nawet Blacka odblokował po raz tysięczny ponieważ tak bardzo mu się nudzi w czasie wolnym gdy nie ma służby a oprócz tego nigdy nie upija się do nieprzytomności xD
Potrwa to tylko chwilę bo gdy Black w sposób wyrafinowany 'przegnie' z faktami to kanarek stwierdzi, że znowu się coś odkleiło i to jakaś choroba psychiczna w ogóle.
Pójdzie 1001 ignor, Pan K wróci się regenerować do speed gdzie będzie mógł dalej rzeźbić swoje zaburzenia osobowości czyli psychopatię i narcyzm przez, który wydaje mu się, że jest chodzącym ideałem (chociaż jak wiadomo ideały nie istnieją ani w naturze ani w świecie ludzi) i tak błędne koło zamknie się.

Poszła szydera i zaraz pewnie w przypływie agresji u pewnego osobnika zostanę zwyzywany od ćpunów ale było warto xD

To żeby wyręczyć Kanara

'Jesteś bardziej upośledzony niż Black.
Odblokowałem go na chwilę, żeby zobaczyć czy znowu się odkleja.
Od tego syfu co brałeś łeb ci pustoszeje.
Sam przeorałeś się we własnych postach.
Znalazł się
Jeden przyznał że coś brał a z drugiego 99% forum się śmieje.
Zresztą ty co świat oklep zbierasz to z czym do ludzi?'
 

@strzelec@

Łucznik
Wynik reakcji
811
Gdzie pierwszy raz grałeś w P?
Bo wydaje mi się, że chyba w jakiejś nieświadomości żyjesz:)

Ja w P! Gram od s60 można powiedzieć ze współtworzyłem ten projekt z fboyem a później gdy ten postanowił przekazać pałeczkę bulwie stwierdziłem Ze pomogę Tomkowi dobrym słowem i doświadczeniem.
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Ja w P! Gram od s60 można powiedzieć ze współtworzyłem ten projekt z fboyem a później gdy ten postanowił przekazać pałeczkę bulwie stwierdziłem Ze pomogę Tomkowi dobrym słowem i doświadczeniem.
No cóż.
Bez spiny generalnie ale P! To jednak lubiło sobie pokombinować a przynajmniej pod przywództwem Bulwy bo wcześniejszej historii tej ekipy nie znam.
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Aha czyli kanar jest taki wyszczekany poniekąd dlatego, że też natłukł na tym FO 5k postów.
Osiągnął jakąś tam wprawę w kłamaniu i czasami trzeba się dobrze zastanowić skąd właściwie bierze te brednie w takich ilościach no ale dobrze.
Na każdego takiego delikwenta sposób się znajdzie.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
6.753
Ooo kanar powrócił chociaż miał sobie kwitnąć z darmami na 184...
Nawet Blacka odblokował po raz tysięczny ponieważ tak bardzo mu się nudzi w czasie wolnym gdy nie ma służby a oprócz tego nigdy nie upija się do nieprzytomności xD
Potrwa to tylko chwilę bo gdy Black w sposób wyrafinowany 'przegnie' z faktami to kanarek stwierdzi, że znowu się coś odkleiło i to jakaś choroba psychiczna w ogóle.
Pójdzie 1001 ignor, Pan K wróci się regenerować do speed gdzie będzie mógł dalej rzeźbić swoje zaburzenia osobowości czyli psychopatię i narcyzm przez, który wydaje mu się, że jest chodzącym ideałem (chociaż jak wiadomo ideały nie istnieją ani w naturze ani w świecie ludzi) i tak błędne koło zamknie się.

Poszła szydera i zaraz pewnie w przypływie agresji u pewnego osobnika zostanę zwyzywany od ćpunów ale było warto xD
Kolejny, ktory pisze ze wsie wroga to darmy.
Jeszcze napisz, ze bulwa ma tam 3 zasty i mi darmy oddaje zebym sztucznie nabijal staty i finito.
Naucz sie czytac ze zrozumieniem, napisalem ze jak mam sluzbe.
Nie upijam sie, bo mi to niepotrzebne, tak samo jak cpanie.
Wole prowadzic sportowy tryb zycia, ciekawe kto dluzej pociagnie, Ty na cpaniu czy Black.
Podobna sytuacje macie, bo on tez jedzie tylko ze na silnych lekach bo z psychika ma problemy.

Powinniscie sobie razem pomoc, Ty cpasz i co swiat albo koske wbijasz, albo dostajesz kicka, albo wpierdol.
A on nie potrafi wyjsc poza druga wioske i atakuje deffem po czym wrzuca kasacje konta.

Szkoda, ze on nigdy nie przedstawil zadnych faktow, pisze ciagle jedno i to samo bez zadnego pokrycia.
Daleko mi do narcyza, nigdy nie pisalem o sobie w taki sposob.

Nie wiem po co mnie zaczepiasz jak nie masz do mnie podlotu, a potem placzesz ze Cie wyjasniam xD

Mozesz tam podszczekiwac ile chcesz, zwisa mi to i juz nie zamierzam Ci odpowiadac, bo juz wystarczajaco Cie wyjasnilem tutaj.
Na koniec dodam, ze jestes glupszy od Blacka bo on trolluje, a Ty jestes na tyle spierdolony ze w to wierzysz.
Nie ma co sie dziwic jak sie ma dziury na bani.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
6.753
Aha czyli kanar jest taki wyszczekany poniekąd dlatego, że też natłukł na tym FO 5k postów.
Osiągnął jakąś tam wprawę w kłamaniu i czasami trzeba się dobrze zastanowić skąd właściwie bierze te brednie w takich ilościach no ale dobrze.
Na każdego takiego delikwenta sposób się znajdzie.
Gdyby ktos tego skrina nie wkleil to bym nawet nie wiedzial, ze taki ranking istnieje.
Co jak co, ale to Ty caly czas zapodajesz farmazony w ktorych jeszcze sie gubisz xDD
A co do wyszczekania, to rowniez Ty za mna latasz, nie ja za Toba - kolejny raz hipokryzja bije od Ciebie niczym piana z pyska po przedawkowaniu Twoich uzywek

Skomlaj ile chcesz, na zawsze juz pozostaniesz nieudasem i nic tego nie zmieni.
W sumie jeszcze macie cos wspolnego, pierdolenie glupot i bol dupska jest tu na porzadku dziennym z waszej strony.
Pytanie tylko po co? Skoro to tylko gra xD

Nie odpowiadam wam juz bo nie jestescie godni, zebym uczestniczyl z takimi polmozgami w dyskusji
 
Ostatnia edycja:

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.128
Proszę głupot kanara z P nie łączyć, odcinamy się.
Nie graliśmy na darmach kretach i nie nabijalismy sztucznie blach.
Strzelec czy tobie sufit na łeb się nie spadł?
Wszystko co wymieniłeś można p przypisać...

Dodatkowo weź ty o tym czymś jak fboy nie wspominaj xD
Forumowy celebryta xD szkoda ze nie potrafił wsi bronić jak w niego PLN z emotami wlatywaly na 91
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Kolejny, ktory pisze ze wsie wroga to darmy.
Jeszcze napisz, ze bulwa ma tam 3 zasty i mi darmy oddaje zebym sztucznie nabijal staty i finito.
Naucz sie czytac ze zrozumieniem, napisalem ze jak mam sluzbe.
Nie upijam sie, bo mi to niepotrzebne, tak samo jak cpanie.
Wole prowadzic sportowy tryb zycia, ciekawe kto dluzej pociagnie, Ty na cpaniu czy Black.
Podobna sytuacje macie, bo on tez jedzie tylko ze na silnych lekach bo z psychika ma problemy.

Powinniscie sobie razem pomoc, Ty cpasz i co swiat albo koske wbijasz, albo dostajesz kicka, albo wpierdol.
A on nie potrafi wyjsc poza druga wioske i atakuje deffem po czym wrzuca kasacje konta.

Szkoda, ze on nigdy nie przedstawil zadnych faktow, pisze ciagle jedno i to samo bez zadnego pokrycia.
Daleko mi do narcyza, nigdy nie pisalem o sobie w taki sposob.

Nie wiem po co mnie zaczepiasz jak nie masz do mnie podlotu, a potem placzesz ze Cie wyjasniam xD

Mozesz tam podszczekiwac ile chcesz, zwisa mi to i juz nie zamierzam Ci odpowiadac, bo juz wystarczajaco Cie wyjasnilem tutaj.
Na koniec dodam, ze jestes glupszy od Blacka bo on trolluje, a Ty jestes na tyle spierdolony ze w to wierzysz.
Nie ma co sie dziwic jak sie ma dziury na bani.
No dobra to teraz idąc twoim tokiem rozumowania - skoro oceniasz mnie tylko i wyłącznie po detalach z mojej przeszłości, która jest nieaktualna zresztą, że jestem ćpun bo czegoś tam sobie kiedyś spróbowałem to przecież ty jesteś pijakiem bo jak sam przyznałeś - od czasu do czasu się alkoholizujesz.
U ciebie w dodatku jest to proces, który nadal trwa.
Sport to również część mojego życia i łącze to ze zdrowym odżywianiem.
Ogólnie to nie ważne jak się zaczyna tylko jak się kończy.
Oprócz tego popełnianie błędów jest prawem filozofów a głupcy nie mylą się nigdy (przynajmniej tak im się wydaje)
Takie złote myśli, których pewnie nie ogarniesz ale przynajmniej co mądrzejsi na tym forum zobaczą kto jest kto.

Co do historii mojej gry to mógłbym podważyć na wiele sposobów to co piszesz, ale nie chce mi się nie wiadomo jak rozpisywać.
Dla mnie każdy świat to inna historia, kosy o których piszesz to mocna przesada a plemion w których grasz to już na pewno nigdy nie zdradziłem chociaż tam grałem.
Ja jak mówię o swoich sukcesach to przynajmniej mogę się śmiało podpisywać swoim nickiem a nie nazwami ekip w których grałem.
I nie mówię tego aby się wywyższać tylko po prostu tak jest.
Ty natomiast jesteś jak to gówno co się przykleja do statku, krzyczy - płyniemy!
A na koniec - o wygrałem xD
Jest diametralna różnica między nami ale nie zniżę się do twojego poziomu mówiąc, że grasz jakiś piach.
To naprawdę trzeba być psycholem aby poniżać ludzi w taki sposób.
Gdyby ktos tego skrina nie wkleil to bym nawet nie wiedzial, ze taki ranking istnieje.
Co jak co, ale to Ty caly czas zapodajesz farmazony w ktorych jeszcze sie gubisz xDD
A co do wyszczekania, to rowniez Ty za mna latasz, nie ja za Toba - kolejny raz hipokryzja bije od Ciebie niczym piana z pyska po przedawkowaniu Twoich uzywek

Skomlaj ile chcesz, na zawsze juz pozostaniesz nieudasem i nic tego nie zmieni.
W sumie jeszcze macie cos wspolnego, pierdolenie glupot i bol dupska jest tu na porzadku dziennym z waszej strony.
Pytanie tylko po co? Skoro to tylko gra xD

Nie odpowiadam wam juz bo nie jestescie godni, zebym uczestniczyl z takimi polmozgami w dyskusji

Nie latam za tobą tylko po prostu tutaj gram i czytam FO tego świata.
Tak się złożyło, że spotkałem starego znajomego więc zaczepiłem.
Raz cię podsumowałem, kilka razy się z czegoś zaśmiałem i tyle.
Ty się tytaj spinasz niepotrzebnie pseudo nauczycielu dystansu xD

I dobrze, że nie odpisujesz;)
Właśnie tego 'ignora' chciałem sobie dzisiaj u ciebie wypracować bo już zdążyłem zauważyć, że twój ignor to psychika kanara kaput.

Powodzenia na 184!
 
Ostatnia edycja:
Do góry