Dyskusja o sytuacji na świecie 190

ZŁOTEDZIECIE

Miecznik
Wynik reakcji
125
Już nie chodzi o Stefany tylko o całokształt jak tu większość działa od początku każdego świata
Nie spodziewaj się zasad, honoru i uczciwości w dzisiejszych plemionach, oczywiście, że da się trafić na takie ekipy, ale dzisiaj plemionami rządzi KOSA i na każdym świecie co jakiś czas będą występować takie zjawiska w dyplomacji. Tak samo jak darmy na starcie, niektórzy co świat tak lecą, wiadomo czasem np ziomek kończy grę i nawet na etapie 1 czy 2 wiosek oddaje wioski - okej, ale niektórzy robią to z pełną premedytacją i jeszcze sami sobie tworzą darmy :p
Ja powróciłem ponad pół roku temu po przerwie około 7 letniej i to nie są to plemiona już co kiedyś i albo się przyzwyczaisz albo odpuść, bo innej opcji nie ma :D
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
naprawdę bycie pomocnom dłoniom jest takim ciekawym zajęciem?

w czyich portkach była ta pomocna dłoń... oto jest pytanie.
Możesz przed snem pomyśleć o tym skoro tak Cię to trapi w czyich portkach ona była, będzie na pewno miłym urozmaiceniem dnia dla Ciebie.
Wróć później tu i daj znać co ciekawego Twój móżdżek wydedukować zdołał. O ile w ogóle coś zdoła.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Możesz przed snem pomyśleć o tym skoro tak Cię to trapi w czyich portkach ona była, będzie na pewno miłym urozmaiceniem dnia dla Ciebie.
Wróć później tu i daj znać co ciekawego Twój móżdżek wydedukować zdołał. O ile w ogóle coś zdoła.
ty walikoniku. przecież jesteś takim pomocnym skrzatem dla niezwalonych koni. zacząłbym myśleć o tobie w nocy, i lada moment poczułbym na swoim przyrodzeniu pewny uścisk pomocnej dłoni...
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
ty walikoniku. przecież jesteś takim pomocnym skrzatem dla niezwalonych koni. zacząłbym myśleć o tobie w nocy, i lada moment poczułbym na swoim przyrodzeniu pewny uścisk pomocnej dłoni...
Mmm, otworzyłbyś oczy i ukazałby się nim Twój zmęczony życiem rodziciel Janusz?
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
tfw jesteś w plemiona teamie a dajesz się zbaitować Stefanowi operującemu na 20% mocy
Po czym wnioskujesz, że się dałem? Zabijam ciut nudę jedynie karmiąc trolla :) niech się chłopaczek pocieszy i ma coś od życia zyskując trochę atencji.
 

Krajt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.622
Po czym wnioskujesz, że się dałem? Zabijam ciut nudę jedynie karmiąc trolla :) niech się chłopaczek pocieszy i ma coś od życia zyskując trochę atencji.
Zmyślne riposty dają jakąś wskazówkę, że do Ciebie trafiają te teksty xd
A tak serio to bredzę.
 
Do góry