Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Wynik reakcji
2.102
Ty sam siebie orasz. Black niepotrzebny.. Najpierw sie burzysz ze niby jak nie grasz. Potem piszesz ze tutaj jako obserwator.
Kurde . :D

Czytałem 3x i nie wiem co ty napisałeś.
Proponuje skupić się bo serio chuj wie co ty chcesz przekazać.

Następnie jak sie skupisz bym zrozumiał to zacznij pisac o jakimś oraniu.
Chyba cie ziomeczku od pługu oderwali
 
Wynik reakcji
2.102
@Ar3sik

Jestem tutaj zwykla deffoweczka .
Więc można powiedzieć, że gram jako obserwator bo pewnie długo nie będę klikał .
Z tym,że wiosek mamy tyle samo nawet punktów podobnie.
Więc prawo do głosu mamy takie same .

Bym powiedział, ze ty nawet masz mniejsze jako że grasz w Stefanach i jeszcze kibicujesz kurewskiej wisełce .

Trzymaj się tam mocno i nie puszczaj cymbale
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.285
Jestem już 10 dni
Wyobraź sobie, że w tym czasie powoli już mi się nudzi, zwłaszcza, że nie lubię gór. Ale za darmo, więc siedzę.
Nie widzę nic nadzwyczajnego w tym, że moja forumowa aktywność się zwiększa, zwłaszcza, że pierwszy tydzień były dni, że nie zaglądałem wcale, a jak zaglądałem, to pisałem 2-3 posty.

Zresztą czy ja Ci się muszę tłumaczyć?

A myśl sobie, że przychodzi hydraulik, po nim listonosz a na końcu ślusarz.
Co mnie tam, nie jesteś w stanie mnie zirytować.

Już na ten temat zdaje się rozmawialiśmy i to, że jesteś dzieckiem z hmm wątpliwie moralnych usług, nie znaczy, że musisz wszystkich oceniać od razu pod kątem seksualności.

Widzę, że lekcję od potężnego @Pietrek z Sosnowca wzięte zostały, Dobrze, ważne żeby całe życie się uczyć.
 
Wynik reakcji
59.447
to w sumie kręcicie beke że potężna koalicja niszczycieli została założona na północy, a tak naprawdę się okazuje że mieli 100% racji żeby coś takiego zrobić widząc ilu i jakich wrogów mają
No a nasi sieją propagandę jaki to WnK biedne :(
tRD też ma przejęcia na Niszczycielach, więc po obu stronach była porównywalna ilość wiosek z tą różnicą, że po jednej stronie są ekipy które wygrywały światy a po drugiej maciusie pod dowództwem Niszczycieli

Trzeba być konsekwentnym.
Beka z wNK xMAS rOHANU i tRD za dyplomacje ugiętych kolan!
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.208
No a nasi sieją propagandę jaki to WnK biedne :(
tRD też ma przejęcia na Niszczycielach, więc po obu stronach była porównywalna ilość wiosek z tą różnicą, że po jednej stronie są ekipy które wygrywały światy a po drugiej maciusie pod dowództwem Niszczycieli

Trzeba być konsekwentnym.
Beka z wNK xMAS rOHANU i tRD za dyplomacje ugiętych kolan!
Co myślisz o najlepszej ekipie czyli o Stefanach? Ile potrzebują by zamknąć ten świat?
 
Do góry