Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Bercik?

Miecznik
Wynik reakcji
86
gruby obudź się, to nie akcja, całą wojnę już tak będziecie mieć, nasze offy będą śnić wam się po nocach
tak szczekasz, nikt na Ciebie akcji nie robi a ciągle wioski tracisz XD -> https://pl.twstats.com/pl185/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=848907117

a to wyjeb z wcześniej, ten ziomek nawet klinować nie umie i podaje sie ze to nie on xDDD -> https://pl.twstats.com/pl185/index.php?page=player&mode=conquers&id=848907117&type=lose&pn=3
darmy od kolegow wzial w centrum i znów struga kozaka, a znow je traci xdd
jak do ciebie dojdziemy to będziesz dopiero płakał xD
gdzie ta akcja na święta??? Nawet fejka nie ma na żadnej wiosce!!! A jak tam @atomowy potwur , miesącami przygotowywał się i traci wioski xDDD jeszcze cofa swojego deffa i obstawy swoich kolegów na pół offa xD Dawajcie tam więcej do niego deffa, nasze offy są nienajedzone


- piękne te obstawy macie



tych raportów jest setki, ale gruby dalej będzie pierdolił że nic sie nie dzieje xDDDDDD



@GrUbY już Atakuje chcesz więcej? mam ich setki
w sumie to co tu jest nie tak w tych raportach? miał sobie dać rozbić mobilka czy defować offem xD
 

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
Jak tak u was obstawy działają to się cieszę xD
Jak widać i traci mobilka i trafi obstawki i broni nawet offami xD
Gracz jak gruby, żyje z darm które traci później znów je dostaje i znów traci a na froncie nic xD
Ośmiesza się dalej klaunie, tak jak pisaliśmy od samych podstaw nie wiesz kto siedzi na koncie, kto jest właścicielem a kto tylko se wbił pograć xdd a coś pierdolisz trzy po trzy.

I akurat na darmach, to ty wróciłeś :3 mam wszystkie twoje rozmowy z "darmami" które wpierdalałeś, zwłaszcza nie spodobało się to jednemu "skalpel343" który do nas napisał, by taka paruwa jak ty nie wzieła hehe

No więc dzięki zachłanny i gnuśny bananie, że sam sprowadzasz ludzi do nas :>
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Możemy iść, jak już ktoś wygra świat, to się zbije browcem ;)), Jakby chuj mnie obchodzą raporty i statystyki, ja gram dla zabawy w to, nie napinam się jakoś na to, że jeden front dostaje inny wygrywa. Za to mogę powiedzieć, że dostajemy od potężnego SKI a ty możesz powiedzieć, że dostajecie od jakiś lamusów, przynajmniej tak z twojej retoryki wynika
 
Do góry