Dyskusja o sytuacji na świecie 185

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
365
Dwie akcje dziś wbiły na tym świecie jednak Boh was szybciej nie będzie niż nas xd
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
365
A jak tam w ski akcja życia miała byc. Offy spod knb aż leciały.
Lich się cieszył że psycha siada nam
 

Miyabi

Miecznik
Wynik reakcji
179
Blush zostało okropnie wystawione przez SKI.

Mówiłem wszystkim w blush od dawna że to błąd że się z wami dogadali, bo ich olejecie. Od tygodnia było wiadomo gdzie i jak uderzymy a mimo to dostali żałosne wsparcie. Wleciało 1k offow i nie mieli szans tego wybronić. Tam powinny wejść tony defa, a weszło tyle, że powinno być wam wstyd.

To znak dla wszystkich pozostałych plemion jak kończą się dogadywania z wami. Panika nie dała się namówić na sojusz z wami, który im proponowaliscie. Dobre czasy się skończyły, def od nas już tam wchodzi a ambitni gracze w Panice pokażą niebawem na ile ich stać gdy szansę sie wyrównają na froncie.

Dla mnie dalej jesteście faworytami tego świata, ale macie przykład jak lekceważenie i brak szacunku do rywali się na was odbija. Tym właśnie się różnimy, bo nawet teraz gracze z blush rozmawiają z nami na luzie, bez żalu. Szacunek dla Choinki, boha i innych że mimo wszystko podjęli próbę obrony będąc w takiej sytuacji.
 

zuklhzrrublhz

Pikinier
Wynik reakcji
46
Blush zostało okropnie wystawione przez SKI.

Mówiłem wszystkim w blush od dawna że to błąd że się z wami dogadali, bo ich olejecie. Od tygodnia było wiadomo gdzie i jak uderzymy a mimo to dostali żałosne wsparcie. Wleciało 1k offow i nie mieli szans tego wybronić. Tam powinny wejść tony defa, a weszło tyle, że powinno być wam wstyd.

To znak dla wszystkich pozostałych plemion jak kończą się dogadywania z wami. Panika nie dała się namówić na sojusz z wami, który im proponowaliscie. Dobre czasy się skończyły, def od nas już tam wchodzi a ambitni gracze w Panice pokażą niebawem na ile ich stać gdy szansę sie wyrównają na froncie.

Dla mnie dalej jesteście faworytami tego świata, ale macie przykład jak lekceważenie i brak szacunku do rywali się na was odbija. Tym właśnie się różnimy, bo nawet teraz gracze z blush rozmawiają z nami na luzie, bez żalu. Szacunek dla Choinki, boha i innych że mimo wszystko podjęli próbę obrony będąc w takiej sytuacji.

Haha you on crack bro?

Yeah we knowed you gona strike blush, and no, we cant afford to send deff, since we are fighting on all sides in LIGA, same goes for SKI. They are actully people playing this game called TRIBAL WARS, not Tribal SING ME. Everyone is singed on south part of the map, just KOSA isnt, but you wana know whats gona heppen, either KOSA or + will lose, and they will split player to 2 tribes, which will be signed, so yeah much fun, take barby have 1000 players in coalition vs 250s.

And for blush, they were versus DCS+PATO+258, so 3,5 mio points versus around 30 min, and what did you do? You actully invite Johnny00 and Marczelok5. Can you imagine you need moles and traitor to beat em.

Yeah we prolly lost its everyone vs ski and LIGA.

 
Ostatnia edycja:

Tomi707

Pikinier
Wynik reakcji
78
Blush zostało okropnie wystawione przez SKI.

Mówiłem wszystkim w blush od dawna że to błąd że się z wami dogadali, bo ich olejecie. Od tygodnia było wiadomo gdzie i jak uderzymy a mimo to dostali żałosne wsparcie. Wleciało 1k offow i nie mieli szans tego wybronić. Tam powinny wejść tony defa, a weszło tyle, że powinno być wam wstyd.
hmm, tony defa dla blush ? skąd ? mamy front na południu z knb i okolicą to jakieś 10 członów przeciwników, do tego panika i pato, niby oni nic nie robią ale pustych wiosek się nie zostawi

zrobiliście mega koalicje i bujacie w obłokach, że mamy milion zagród defa na tym etapie gry i możemy wszystko
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
@Karuzelaa Ty mówisz każdemu co Ci w danej chwili jest wygodne i na rękę ;)
Jeszcze miesiąc temu, może trochę więcej sam miałeś uderzać na Blush ale znaleźli się sprzedawczycy i odpuściłeś ten temat bo miałeś na głowie inne problemy. Np ogarnięcie 258 bo Kanim spadł z rowerka ;)
A teraz piszesz smuty o szacunku itd.. Bo nadal chcesz zgarnąć resztki Blush i rzucić ich na talerz jako mięso armatnie ;)
Trzeba by było być idiotą, żeby się w tym nie połapać :)
Jeśli Ski wystawiło Blush to raczej oni wystawią im rachunek kiedyś

Edit
Im nie jest potrzebny Karuzela krzyczący zza krzaka "a nie mówiłem? " Za to oni są Tobie potrzebni i próbujesz coś ugrać tak, żeby tylko się zbytnio nie zmęczyć :)
 

Choinka x Shiro

Miecznik
Wynik reakcji
459
Blush zostało okropnie wystawione przez SKI.

Mówiłem wszystkim w blush od dawna że to błąd że się z wami dogadali, bo ich olejecie. Od tygodnia było wiadomo gdzie i jak uderzymy a mimo to dostali żałosne wsparcie. Wleciało 1k offow i nie mieli szans tego wybronić. Tam powinny wejść tony defa, a weszło tyle, że powinno być wam wstyd.

To znak dla wszystkich pozostałych plemion jak kończą się dogadywania z wami. Panika nie dała się namówić na sojusz z wami, który im proponowaliscie. Dobre czasy się skończyły, def od nas już tam wchodzi a ambitni gracze w Panice pokażą niebawem na ile ich stać gdy szansę sie wyrównają na froncie.

Dla mnie dalej jesteście faworytami tego świata, ale macie przykład jak lekceważenie i brak szacunku do rywali się na was odbija. Tym właśnie się różnimy, bo nawet teraz gracze z blush rozmawiają z nami na luzie, bez żalu. Szacunek dla Choinki, boha i innych że mimo wszystko podjęli próbę obrony będąc w takiej sytuacji.

Nie lubię pisać na FO, jeśli byś nie wypowiadał się na nasz temat to bym sobie darował, ale czuję się wywołany do tablicy.

Mówisz moim że to błąd, że się dogadałem ze SKI, podczas gdy nigdy od Was propozycji dogadania się nie dostałem, ponieważ w momencie kiedy 258 miało coś do powiedzenia mieliście w ogóle zakaz rekrutowania nas, mieli nas pojechać, ale im nie wyszło, a gdy Ty już przejąłeś tam władzę, to dobrze wiesz że było na jakiekolwiek rozmowy za późno, byliśmy już dogadani z przeciwną stroną i z tego powodu propozycji od Was również nie było. Idąc na pewnym etapie do Was musielibyśmy zostawić połowę swoich graczy i bić swoich, bo jedynie takie "propozycje" padały czyli miejsca dla wybranych. Jak widać niektórzy okazali się mieć za nic ludzi z którymi się walczyło przez ostatnie tygodnie, wyszli w nocy i zaczęli bić swoich tak jak proponowałeś od dawna.

Jesteśmy plemieniem otoczonym z 4 stron przez wrogów, takiej wyspy nie da się obstawić na tym etapie gry. Wiedziałem na co się piszę, ale wolę powalczyć, ze wszystkimi swoimi ludźmi, gdzie każdy ma równe szanse ze wsparciem SKI i Ligi, każdy kto chce może przetrwać i walczyć do końca niż zostawić chociaż jedną osobę i grać z takimi cwaniakami, gdzie każda zostawiona osoba, byłaby skazana w 100% na pożarcie bez możliwości szczególnej obrony. Gdyby nie kosy twierdzę co najzabawniejsze, że wcale straty nie były by tak duże. Mogło by być -30 ale na taką skalę akcji to byłoby nic i ogromny zysk czasu. Wiedziałeś o tym, więc posunąłeś się do zagrywki jaką jest omamienie moich graczy manipulacjami i przekonanie słabych jednostek do zdrady w dzień akcji. Bo powiedzmy sobie szczerze Johnny00 poza podesłaniem deffa tam gdzie mówiłem nic więcej nie robił, bo nie umie, czułem że sobie nie poradzi, mógł przejść i nie bić swoich, mógł pomóc w obronie i później się dogadać, a wybrał najperfidniejszą możliwą drogę, za nic ma ludzi z którymi grał wcześniej. Mimo że parę dni wcześniej zarzekał się że jest inaczej, deklarował walkę do końca.

Więc skoro Ty nie polecasz pozostałym plemionom na granie ze SKI, to ja równie dobrze mogę polecić pozostałym plemionom na uważanie na to co Karuzela mówi Wam na pw, ponieważ nie zawsze ktoś kto jest dla Was miły ma dobre intencje, potwierdzanie informacji oraz nie granie w koalicji w której przyjmowani z ochotą są perfidni kosiarze bez zasad. Jeśli taka panuje wewnątrz kultura gry jaką zaprezentowaliście na froncie z UWAGA 20 osobowym plemieniem to zastanowiłbym się na miejscu współkoalicjantów nad własnym bezpieczeństwem.. może też zostaniecie przejęci jak 258... Swoją drogą zmieńcie im już nazwę bo to trochę śmieszne że oficjalnie 258 nie istnieje, ich władza upadła a podtrzymuje się sztucznie markę, nie wiem, żeby utrzymać że DCS nie ma aż takiej masy? Przed osobami z drugiej strony świata? Kto wie.

Nie polecam wchodzić w dyskusję, ponieważ przedstawiłem jedynie parę faktów i dyskutować dalej nie zamierzam. Nie wycieraj sobie twarzy Blushem, nie wypowiadaj się o mojej marce w celach propagandowych. Podjąłem decyzję walki z Wami, miałem do tego dobre powody, przeciwstawiliśmy się na tyle ile mogliśmy. Ponieśliśmy srogie straty. To wszystko. Gramy dalej. Istnienie Blush zmierza ku końcowi, ale każdy kto chce grac ma możliwość gry dalej.

Aha i dziękuję za każdego pojedynczego pika koalicjantom ze SKI oraz z LIGI, każdy jeden wojak jest wart podziękowań.

Zobaczymy czy karma wróci do niektórych. Ja na pewno to zobaczę.
Pozdrawiam wszystkich czytających i życzę spokojnego wieczoru.
Choinka
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.235
AHA czyli my przyjęliśmy 3 graczy i wielki szał na FO ale rekrutowanie Blush jest już ok ? XDDDDD

Jebani hipokryci, zanim zaczniecie o cokolwiek oskarżać popatrzcie na siebie.
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
eee tam.. macie się o co sprzeczać... zagrywki DCS czy Ski.. jedna chwała. Każde z plemion popełnia i popełniało te same lub podobne grzechy.. po prostu akurat te dwa plemiona są na świeczniku więc hipokryzja leje się po równi :p
ja tam kibicuję Blush czy Panice.. trudna sytuacja a dalej się bawią.. no i git
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
365
Ogólnie to całkiem śmiesznie się to wszystko czyta ;)

Ten płacz o chorogiewki od nas tez lichy 3 takich szmaciarzy wyjął co swoich zaczęli od razu nawalać zapieklo owszem. Pretensji do Ski o to nie mam. Tylko do tych chorogiewek ale na szczęście 2 z nami nie ma i 3ciego też za jakiś czas nie będzie na wszystko będzie czas.
 
Wynik reakcji
1.235
Ogólnie to całkiem śmiesznie się to wszystko czyta ;)

Ten płacz o chorogiewki od nas tez lichy 3 takich szmaciarzy wyjął co swoich zaczęli od razu nawalać zapieklo owszem. Pretensji do Ski o to nie mam. Tylko do tych chorogiewek ale na szczęście 2 z nami nie ma i 3ciego też za jakiś czas nie będzie na wszystko będzie czas.

Ale gdzie tu jest jakiś atak w stronę Waszej koalicji o te rekrutacje ?
 
Do góry