Dyskusja o sytuacji na świecie 184

Młody Jachu

Miecznik
Wynik reakcji
203
No wbiliście bez wypowiedzenia, nawet jeżeli wam się coś nie podobało to mogliście poczekać chociaż 3 dni i dać na tyle czasu na przygotowanie, najlepsze jest to że Surfer się zgodził i sam powiedział że te kłódki nie mają sensu które dajecie, po czym wbijacie kose XDD

Mem by był dobry, gdyby był bez kurestwa
to temat dla świata 184, dać Ci link dla Arkadii?

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
335
Co się stało z potężną karuzelą że już się nie kręci?
Jak na początku świata dałem screeny, że limit farmy zrobił w 8 ataków to na dzień następny wbił rekord dzienny 326 sfarmionych wiosek.
Teraz wyzywają go, że przejmuje darmy to przestał.

Pomyślisz teraz, że gość jest mądry i uczy się na swoich błędach?
Otóż nie xD

Rekord 326 sfarmionych jak był tak został do teraz, z darmami pewnie dzień poczeka żeby było, że je ciężko zdobywa

Pacik x Sabacik

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.016
Karuzela w tej spirali jedzenia darm tak się zakręcił, że teraz się nie może odkręcić. Potrzebuje kilkudniowego odpoczynku w celu zjedzenia kolejnych darm, dajcie mu spokój spichlerze przynajmniej będzie miał pełne.
Jeśli silni Spartańscy Husarzy go nie zjedzą. :rolleyes:

kukizecki

Miecznik
Wynik reakcji
111
gratki H-Winy, dzięki wam passa otrzymywania kosy została nieprzerwana od 10 światów

ja się zastanawiam na chuj wam te 8 członów, aż tak się nas boicie? niezle jaja, może teraz wam się uda wyjść na plus w wioskach xD żenada

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
335
gratki H-Winy, dzięki wam passa otrzymywania kosy została nieprzerwana od 10 światów

ja się zastanawiam na chuj wam te 8 członów, aż tak się nas boicie? niezle jaja, może teraz wam się uda wyjść na plus w wioskach xD żenada
Najpierw zdobądź informacje, potem szczekaj na forum.

A jezeli mowimy tu o jakiejkolwiek liczbie członów - przypomnij proszę wszystkim tu zebranym (a moze nawet i sobie) ile było na początku wojny?

16 czlonow waszej kolacji vs nasze 4 człony + 1 od KB? Wtedy Ciebie tutaj szczekającego nie widziałem, że jak to ktoś może miec przewagę:)

kukizecki

Miecznik
Wynik reakcji
111
Najpierw zdobądź informacje, potem szczekaj na forum.

A jezeli mowimy tu o jakiejkolwiek liczbie członów - przypomnij proszę wszystkim tu zebranym (a moze nawet i sobie) ile było na początku wojny?

16 czlonow waszej kolacji vs nasze 4 człony + 1 od KB? Wtedy Ciebie tutaj szczekającego nie widziałem, że jak to ktoś może miec przewagę:)

tak, 80 czlonow mielismy w koalicji, w momencie w ktorym najwiekszym offem bylo 500 toporow 200 lk

no nic chlopaki, ja wam zycze powodzenia, moze teraz wam sie uda pokonac potezne error

tylko juz nie rekrutujcie wiecej bo nie ma wiecej kolorkow na mapie zeby was oznaczac

Do góry