Dyskusja o sytuacji na świecie 183

ZbieramZwiadem

Miecznik
Wynik reakcji
72
Oooo hej drogi kolego Bywusiu!
Bardzo chciałem wbić na discord ale jakiś skurczybyk dał mi bana, może wiesz kto to?
Dopinguje całym sercem plemie cyrk i bacznie obserwuje inne plemiona na tym świecie. Czekam na pierwsze większe konflikty na tym świecie.
P.S Panie moderatorze kolego Bywusia nie chce 3 warna, proszę pozdrowić cały support tej cudownej gry w której nikt nie używa nielegalnych skyptów szczególnie wspomniany wyzej Bywus. Pragnę dodać, iż pogłoski o tym ze ukradł 80tysiecy PP są tylko pogłoskami.

Santa aka Dziadzia

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
691
Radny tak sie do swoich graczy zwraca? @Santa aka Dziadzia siemanko stary, usuń Zbyruta z tematu o radzie bo już go nie ma, a tam dalej widnieje, nie porządek jest. Irytuje mnie to, chyba klikne opuść.

PS: na moim prywatnym discordzie codziennie o 19:19:00 stream z rady CYRK, zapraszam!
Hahah a ten dalej swoje :) oj będzie ciekawy świata oj będzie będzie :D

Wynik reakcji
1.230
Bardzo chciałem wbić na discord ale jakiś skurczybyk dał mi bana, może wiesz kto to?
Dopinguje całym sercem plemie cyrk i bacznie obserwuje inne plemiona na tym świecie. Czekam na pierwsze większe konflikty na tym świecie.
P.S Panie moderatorze kolego Bywusia nie chce 3 warna, proszę pozdrowić cały support tej cudownej gry w której nikt nie używa nielegalnych skyptów szczególnie wspomniany wyzej Bywus. Pragnę dodać, iż pogłoski o tym ze ukradł 80tysiecy PP są tylko pogłoskami.
Ale jak zabrał 80k pp? Wziął i wyniósł w torbie z banku?

Wynik reakcji
153
To p
Przecież sam chciałeś ode mnie kupić bota bo Ci sie klikać nie chce xD.

Zapomniał wół jak cielęciem był.

ZbieramZwiadem

Miecznik
Wynik reakcji
72
Bywus martwi mnie ze po 175 świecie nie odpisujesz na smsy nie odbanujesz na dc. Mieliśmy grać na 183 świecie razem żebyś nam pokazał jak się gra :( ja nadal czekam i czekam :/

Do góry