Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Deleted User - 849095943

Guest
Nie podałem? Jesteś głupi, więc nie widzisz.
Najlepszym argumentem jest to, że w NICZYM nie różnią się od reszty, poza piękniejszym pustosłowiem.

--

Aha byli przeciw od początku pandemii?
Dlatego są wiarygodni?
Kocham gasić takich wiejskich cwaniaczków jak Ty.
To masz oświadczenie czołowego wówczas polityka tej partii.
Pozwolę sobie zacytować fragment:

Nic nie wskazuje na to, żeby działania podejmowane w tym zakresie przez rząd do tej pory, takie jak zamknięcie placówek edukacyjnych lub rozrywkowych, były nieproporcjonalne do skali zagrożenia. (...)

To oświadczenie było podobno również na Facebooku samej partii, ale niestety skasowali im Facebooka :(

Zatem Twój argument, że zachowali się 'przyzwoicie' właśnie rozbił się o kant tyłka.

Jest tak jak Ci pisałem - wyczuli, że jest okazja zaistnieć i to wykorzystali. A przede wszystkim zorientowali się, że ich wyborcy są przeciwko. I te działania były robione pod nich.

--

Aha inni zabrali więcej?

XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

A może po prostu nie mieli jeszcze okazji dorwać pełnej puli, bo nie rządzili?

Dobra, nie będę się nad Tobą pastwił, jesteś idiotą.
Jeśli pasuje Ci, że ktoś sra Ci na łeb, ale odrobinę mniej niż inni, to spoko.
Żyj w świecie bajek a za chwilę zobaczysz swoją obniżkę podatków, zniesienie zusu, prywatną służbę zdrowia i bon edukacyjny.
A pod domem będziesz miał dwa samochody i helikopter he he he he he
SPOKOJNIE PAJACU , WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO ZE JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIESZ MIAŁ OKAZJE SIĘ PRZEKONAĆ CO DO TEGO CZY LEPSZA JEST KONFEDERACJA CZY JEDNAK PIS/PO I CO JEST LEPSZE DLA CIEBIE I CZY MÓWIŁEM SŁUSZNIE :)

MAM NADZIEJE ZE WTEDY PRZEPROSISZ MNIE PUBLICZNIE TU ZA SWOJĄ GŁUPOTĘ

TAK SAMO PISAŁEM CI ZE MAG BEZ GRY W PRZEWADZE TO GOWNO A P W TAKIEJ PRZEWADZE WROGA TO KOZAKI I CHARAKTERNI GRACZE , MAGI MAJA 50/50 I DOSTANĄ NA PIZDE RAZ DWA JAK OSTATNIE DZIWKI A P DALEJ JEST SZANOWANE ZA SWOJA GRĘ . TU TEZ SIĘ POMYLIŁEŚ , WIDZĘ TY OGÓLNIE TAKI NIEDOWIAREK JESTEŚ I PONYLENIEC ALE MOŻE JESZCZE ZMĄDRZEJESZ JAK PODSTAWÓWKI JUŻ WYJDZIESZ
 

DeletedUser209423

Guest
SPOKOJNIE PAJACU , WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO ZE JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIESZ MIAŁ OKAZJE SIĘ PRZEKONAĆ CO DO TEGO CZY LEPSZA JEST KONFEDERACJA CZY JEDNAK PIS/PO I CO JEST LEPSZE DLA CIEBIE I CZY MÓWIŁEM SŁUSZNIE :)

MAM NADZIEJE ZE WTEDY PRZEPROSISZ MNIE PUBLICZNIE TU ZA SWOJĄ GŁUPOTĘ

TAK SAMO PISAŁEM CI ZE MAG BEZ GRY W PRZEWADZE TO GOWNO A P W TAKIEJ PRZEWADZE WROGA TO KOZAKI I CHARAKTERNI GRACZE , MAGI MAJA 50/50 I DOSTANĄ NA PIZDE RAZ DWA JAK OSTATNIE DZIWKI A P DALEJ JEST SZANOWANE ZA SWOJA GRĘ . TU TEZ SIĘ POMYLIŁEŚ , WIDZĘ TY OGÓLNIE TAKI NIEDOWIAREK JESTEŚ I PONYLENIEC ALE MOŻE JESZCZE ZMĄDRZEJESZ JAK PODSTAWÓWKI JUŻ WYJDZIESZ

No i muszę tracić czas na urlopie, na gaszenie tego idioty.
Ostatni raz Ci odpiszę korzystając z chwili, gdy ma piękna żona nie widzi.

No nie sądzę, by Konfederacja miała szansę pokazać jak się różni, bo raczej wyborów nie wygrają.
A jeśli wejdą w koalicję z PiS, to na pewno pokażą jacy są inni XD XD XD XD XD

To jest niebywałe, jak wejdzie taki leśny troll i pisze tutaj o odwadze czy antysystemowości tej parti.
Podam Ci jeden przykład odwagi i jeden antysystemowości, ok?

Odwagę Twoja partia pokazała kierują wniosek do TK w sprawie aborcji.
Gdy na ulicach zrobił się szum, to rakiem się z tego wycofywali. Tłumaczyli się jak małe dzieci, chcieli kompromisu, tak się zesrali XD
Co ciekawe, to PiS miał odwagę wziąć to na klatę, choć nie oni wniosek kierowali heh
Partia odwagi! XD

Antysystemowość z kolei pokazali w niedawnym głosowaniu.
Twoja partia na sztandarze niesie hasło: zero nowych podatków, podatki muszą być niskie.

No i pojawił się projekt nowego podatku od zbiórek.
Jak zagłosowała Konfa, sprawdźmy

Screenshot_20230516-072223~2.png

Konfederacja poparła w całości projekt XD XD XD XD XD XD

Projekt nowego podatku, który w dodatku okazał się bublem prawnym, bo dotknął zbierających na chore dzieci.
Pewnie nie mieli czasu zapoznać się z ustawą, bo walczyli z systemem XD

Potem klepali, że się....pomylili XD XD XD XD
Antysystemowość Kukiz 2.0


I na koniec perełka.
Najbardziej wolnościowa partia w sejmie.
No to znowu - sprawdzam.
Pan Mentzen został zapytany czy Orlen powinien być nadal państwowy.
Odpowiedz - TAK

XD XD

Największa wolnościowa partia jest za tym, żeby państwo miało łapę na firmie, która ma w zasadzie monopol na rynku obrotem paliw i doiła nas przez x czasu na cenach.

A teraz wytłumaczę Ci na chłopski.
Ten pan Twój idol, zapewne w głębi duszy wie, że lepiej by było gdyby Orlen był sprywatyzowany.
Ale
Doskonale też wie, że wokół tej firmy narosła taka legenda dobra narodowego, że nawet jego wyborcy by mieli problem zrozumieć. Więc jak kameleon dostosowuje się do sytuacji.
A poza tym, gdyby kiedyś gdzieś do władzy się dopchali, to Orlen będzie niezwykle cenny.
No bo gdzie upchać wujów, ciotki i kuzynów?

Wolnościowcy XD XD XD

Pozdrawiam serdecznie, już więcej nie odpiszę.
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.007
Nazywanie MAGusów bociarzami to nie tylko przyjemność ale i obowiązek. Jazda z lamusami bez rączek.
 
Do góry