Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
lubie twoje niektóre wypowiedzi bo sa z sensem ale w tym wypadku moge ci powiedziec hehe :D CHCESZ ZBAWIĆ PLEMIONIONA TO CIE ZASMUCE SIE CIE NIE NIE UDA :D

Oczywiście, że nie chcę.
Chcę jedynie walczyć z nieuczciwymi plemionami. Tylko tyle.
 

DeletedUser209423

Guest
To tak ja ja bym chciał aby małe dzieci zostały uratowane bo na sama myśl ze mała ZUZIA może umrzeć a ktoś wpłaca kasę na bezdomnego jeżyka mnie przeraża pozdrawiam :)

Ma prawo Cię przerażać, ale nie masz prawa narzucać innym jaki cel wspierają. Każdy ma takie poglądy, na jakie ma ochotę.
A już zupełnie nie masz prawa, stawiać mi zarzutów jak to zrobiłes kilka postów wcześniej, że robię coś dla poklasku czy kij wie czego. Bo niby moda na pomaganie zwierzakom. Nie wiem gdzie ta moda, nie zauważyłem
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
BLACK sam narzucasz ludziom swoje wartości dobra nie bede sie kłocił nie widze sensu to moje zdanie które moge przedsatwić i to zrobiłem nie widze powodu do kłotni ja bede zbawiał swiat po swojemu ty zbawiaj plemiona po swojemu i cieszmy się z tego co robimy :D
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Chodzi mi o to ze nie ważne co robimy ważne jest to czy przynosi to cos pozytywnego społeczeństwu czy nie NIE NARZUCAM KOMUS WPŁATY NA DANY CEL ale jak już ktoś sie oferuje to nie uważasz ze lepiej jest pomóc dzieciom niż zwierzętom ?
 

DeletedUser209423

Guest
Chodzi mi o to ze nie ważne co robimy ważne jest to czy przynosi to cos pozytywnego społeczeństwu czy nie NIE NARZUCAM KOMUS WPŁATY NA DANY CEL ale jak już ktoś sie oferuje to nie uważasz ze lepiej jest pomóc dzieciom niż zwierzętom ?

Odpowiadam: oczywiście, że lepiej pomóc dzieciom.
Ale czy to oznacza, że wszystkie inne zbiórki należy lekceważyć? Czy wszystko inne nie ma sensu i znaczenia, bo są na świecie chore dzieci?
Tak to nie działa.
Zdecydowana większość ludzi pomaga dzieciom i super, a są tacy, którzy uwielbiają zwierzaki i są skupieni na tej formie pomocy.
Chcesz teraz się licytować kto robi coś lepszego?
Zwierzę ma prawo umierać z głodu? Chyba raczej nie.
Świat jest pochrzaniony i go nie naprawisz.

Poza tym idąc Twoją logiką, to poszukajmy dalej o co można się przyczepić.
Czy na przykład nie bardziej moralne by było wpłacać na głodujące dzieci w Afryce, które umrą z niedożywienia i wpłacając masz pewność, że je uratujesz, niż na chorobę, na której leczenie wydasz setki tysięcy a nie wiadomo czy coś to da?

Widzisz jak można pokrętnie do każdej zbiórki podejść?
Każda, która pomaga żywym istotom ma sens
I nie warto się licytować kto i co jest ważniejsze.
Choć ludzie zawsze są na pierwszym miejscu i słusznie
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Jak ktoś szuka to zawsze znajdzie negatyw we wszystkim ja staram się szukac pozytywów , i jeśli jest opcja i mam taką możliwość to pomagam ba sam n wstawiłem zbiórke dla sąsiada któremu spłaną dom w pożarze dzięki ludziom udało sie zebrać lekko ponad 1000 zł za co JESZCZE RAZ SERDECZNIE WSZYTSKIM DZIEKUJE . Jak nawiną hinol SAM SWIATA NIE ZMIENIE , moge dokładać tylko cegiełke do pewnych rzeczy bo nie jestem jakimś milionerem aby rzucać pieniedzmi na lewo i prawo Pomagajmy , żyjmy i cieszmy sie z tego zycia teraz spadam bo obowiązki wzywaja miłego forumowicze i aby każdemu zyło się dobrze i pamietajcie traktujcie innych jak byście sami chcieli być potraktowani
 

DeletedUser209423

Guest
Jak ktoś szuka to zawsze znajdzie negatyw we wszystkim ja staram się szukac pozytywów , i jeśli jest opcja i mam taką możliwość to pomagam ba sam n wstawiłem zbiórke dla sąsiada któremu spłaną dom w pożarze dzięki ludziom udało sie zebrać lekko ponad 1000 zł za co JESZCZE RAZ SERDECZNIE WSZYTSKIM DZIEKUJE . Jak nawiną hinol SAM SWIATA NIE ZMIENIE , moge dokładać tylko cegiełke do pewnych rzeczy bo nie jestem jakimś milionerem aby rzucać pieniedzmi na lewo i prawo Pomagajmy , żyjmy i cieszmy sie z tego zycia teraz spadam bo obowiązki wzywaja miłego forumowicze i aby każdemu zyło się dobrze i pamietajcie traktujcie innych jak byście sami chcieli być potraktowani


No właśnie nie, Ty nie szukasz pozytywów. Próbowałeś udowodnić, że bezcelowe i głupie jest to jaki cel wybrałem.

W ogóle śmieszne, że przestałeś pisać w temacie. Napisałeś ten post tak, jakbyś chciał mi wytłumaczyć, ze zbiórki jako takie mają sens i że warto pomagać.
Ale ja przecież się z tym zgadzam. I chwała Ci za to, że pomagasz.

Dyskusję zacząłeś na temat tego, dlaczego wybieram taką zbiórkę i że to zły cel, bo Twoim zdaniem są lepsze.

A ja Ci pokazuje, że różnicowanie jest absurdem.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.106
'moje słowo to świętość' - blejkoo

xDDDDDD
Ty to całkiem jesteś przyjebany typ, nawet mnie nie znasz gościu jedyną nasza rozmowa to tutaj na FO i 4 na plemsach. Black przy Tobie to szafir.
Jaki to trzeba mieć ból dupy po 7 latach gry na świecie gdzie się dostało oklep jesus ;d
 

DeletedUser209423

Guest
Ty to całkiem jesteś przyjebany typ, nawet mnie nie znasz gościu jedyną nasza rozmowa to tutaj na FO i 4 na plemsach. Black przy Tobie to szafir.
Jaki to trzeba mieć ból dupy po 7 latach gry na świecie gdzie się dostało oklep jesus ;d

Ty się nie zajmuj ludźmi, bo zapomnisz co masz zrobić
 

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
Ty to całkiem jesteś przyjebany typ, nawet mnie nie znasz gościu jedyną nasza rozmowa to tutaj na FO i 4 na plemsach. Black przy Tobie to szafir.
Jaki to trzeba mieć ból dupy po 7 latach gry na świecie gdzie się dostało oklep jesus ;d
o czym ty znowu pierdolisz xd jaki oklep 7 lat temu uposledzony czlowieku xddd zrozum chlopie, ze ta gra byla dla mnie 4fun. po prostu czuje obrzydzenie do oszustow i farmazonow, dlatego nasze drogi tak czesto sie tutaj krzyzuja :)

przypomne ci, ze to ty jestes obecnie chyba najwiekszym posmiewiskiem w calym community i zawsze bedziesz mial przydomek oszusta i farmazona :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry