Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
@BulwaZaglady

Bardziej tu chodzi oto, że wbijacie na świat będąc bardziej przygotowanym od innych ekip pod tym względem. Każde plemię korzysta z usług kretów, ale nie w tak zaawansowany sposób jak wy. Jesteście w stanie mieć kreta praktycznie wszędzie i często zdarza się, że jest on radnym plemienia z którym macie wojnę np 121, 150. Oczywiście możesz napisać, że to normalny element gry i nikt nie broni innym plemionom, by tak grać ale nie możesz też ich zmuszać do tego. Osobiście nie widzę żadnego funu z gry w której wiesz wszystko :p. Tu wszyscy się was wystraszyli pod tym względem i podjęli decyzję, że was wyeliminują nim zaczną między sobą walczyć.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
@BulwaZaglady

Bardziej tu chodzi oto, że wbijacie na świat będąc bardziej przygotowanym od innych ekip pod tym względem. Każde plemię korzysta z usług kretów, ale nie w tak zaawansowany sposób jak wy. Jesteście w stanie mieć kreta praktycznie wszędzie i często zdarza się, że jest on radnym plemienia z którym macie wojnę np 121, 150. Oczywiście możesz napisać, że to normalny element gry i nikt nie broni innym plemionom, by tak grać ale nie możesz też ich zmuszać do tego. Osobiście nie widzę żadnego funu z gry w której wiesz wszystko :p. Tu wszyscy się was wystraszyli pod tym względem i podjęli decyzję, że was wyeliminują nim zaczną między sobą walczyć.

Chwała tym 3 plemionom za to
Amen


P.S. Warto dodać, że nadal tej trójgłowy smok, ma mniejszość koalicyjną
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
Na 184 SPEED też zostało zmuszone do gry ze średnimi plemionami, bo również bardzo opierają swoją grę na kretach. Keymil powsadzał kretów w radach kilku plemion i wstawiali notorycznie wycinki z ich forum plemiennego na forum ogólnym, co poskutkowało utworzeniem się na nich koalicji. Tylko, że SPEED wyszedł early game i mają szansę dzięki temu wygrać świat.
 
Wynik reakcji
2.545
Możliwe ale pisanie że gramy kretami itp kiedy 99 procent plemion robi dokładnie to samo to hipokryzja. Na tym świecie niektóre plemiona korzystały z nielegalnych skryptów do małpki - support dostał dowód ale oczywiście miał to w dupie, bo go na tym świecie nie ma.
Po prostu w grze kretami jesteśmy najlepsi od lat - wiemy jak wykorzystać kretów.
Co do samej gry z kretami to w jakimś stopniu masz rację, że jak jest możliwość to warto z informacji korzystać. Tyle, że jak sam wspomniałeś jesteście w tym mistrzami i w dużym stopniu opieracie się na tym. Też kwestia skali. Jakiś okazjonalny kret spoko może np. uprzedzić o planowanych ruchach sąsiednich plemion (np. tak mogłem odpowiednio szybko zareagować jak Morfus chciał w nas wjechać na 133, gdy walczyliśmy z innymi sąsiadami). Grając przeciw Wam trzeba się liczyć z tym, że jest to raczej liczba mnoga a przez to nie tylko informacje mogą wychodzić ale w większym lub mniejszym stopniu może to rozwalać wewnętrznie plemię. Inna sprawa też jak plemię zabezpiecza się na grę z kretami. Tutaj mam wrażenie, że Key do tej pory pod tym względem mocno leżało i działania kreta w dość małym stopniu były niwelowane. Sam z reguły jak prowadziłem/współprowadziłem plemię to grałem z przypadkowymi osobami (18, 35, 50, czy 133) i byłem świadomy tego, że mam kretów (np. na 50 ze strony 12 czy na 133 ze strony SPEED, PDX czy =DUE=) ale w jakimś stopniu starałem się temu przeciwdziałać i np. nie rozpisywać akcji dla wszystkich na te same cele. Zresztą z reguły też po jakimś czasie wiedziałem kto kretuje a wiedząc to mogłem nawet czerpać z tego korzyści (np. spreparowane info dla 12 na 50). Tam akurat 12 jeden z błędów jakie zrobiła to to, że trzymali u mnie 3 duże konta z ogonami zamiast je zabrać razem z dużym kawałkiem terenu.
I przechodząc do tego. Bardziej destrukcyjne imo jest wyciąganie kosowników, radnych plemion do siebie. Tutaj na szczęście blokada składów i wsparcia w obrębie plemienia ale gdyby tego nie było to mogłoby to wyglądać jak na 170. Można by stawać na głowie ale co z tego jak co chwilę kogoś byście wyciągali. Niestety inne plemiona nie mają takiego przebicia bo w końcu macie najwięcej wygranych światów a sukces jak nie ma to chce mieć wielu ojców :)
 
Ostatnia edycja:

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
857
DZIĘKI BLACZEK , CHOCIAZ NIE ODBIERAM TEGO JAKO KOMPLEMENT BO Z CHUJRIELEM CHYBA NIKT BY NIE CHCIAŁ BYĆ TYDZIEŃ NA BEZLUDNEJ WYSPIE

W GŁĘBI DUSZY WIEM ZE NAWET @Ohtar1 @ArhelanLUKASZ @Kins CZY @boguś987 MNIE LUBIĄ ALE MUSIELI UDAWAĆ ZŁOWROGIE NASTAWIENIE ABY KOALICJA PEŁNEJ KOMPROMITACJI DOSZŁA DO UPRAGNIONEGO CELU . JUŻ MOŻECIE SIĘ PRZYZNAĆ PANOWIE ZE BNK SPOKO MORDA !!!!!!
A czy jaki kiedyś byłem wrogo do Ciebie nastawiony ? :eek:
 
Do góry