Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.105
Ja się trochę dziwię, że Playersi mają teraz pretensje do całego świata. Imo dyplomatycznie early nie było najlepiej ograne.
Za słabo się rozpychaliście łokciami w poczatkowym etapie. Porównajcie swój rozwój do KEY i do MAG.

W międzyczasie na FO:
-> lekka puca w kierunku STEFANÓW
-> w InTeReSiE KEY jEsT GrA RaZeM z NaMi CzeGo NiE RoZumiESz DeBilU
-> MaGoWie MuSzOm ZroZumIeĆ, Że jEdZiEmY nA Tym SaMym WÓzkU! SoJuSz MAG & P przeciw KEY STEFAN To JEdYne RozWiĄZanie
-> wstawianie screenów od kretów na FO
-> ALE KoALiCjA ŻeNAdY DogaDał SiĘ cAłY ŚwiAt nA naS. WsZyScy Się BojĄ PoTĘżNeGO P!!!!!!11one

Odrobina autorefleksji Pedalsy. Obecnie Ta Wasza cringe propaganda przypomina fboya z jego lat świetności. To nie jest trochę tak, że sami sobie rzucaliście kłody pod nogi przez cały świat, a teraz najłatwiej jest udawać mentalnego zwycięzce no bo nikt nie chce z Wami grać? :rolleyes:

C2FWQUV.png
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.085
Ja się trochę dziwię, że Playersi mają teraz pretensje do całego świata. Imo dyplomatycznie early nie było najlepiej ograne.
Za słabo się rozpychaliście łokciami w poczatkowym etapie. Porównajcie swój rozwój do KEY i do MAG.

W międzyczasie na FO:
-> lekka puca w kierunku STEFANÓW
-> w InTeReSiE KEY jEsT GrA RaZeM z NaMi CzeGo NiE RoZumiESz DeBilU
-> MaGoWie MuSzOm ZroZumIeĆ, Że jEdZiEmY nA Tym SaMym WÓzkU! SoJuSz MAG & P przeciw KEY STEFAN To JEdYne RozWiĄZanie
-> wstawianie screenów od kretów na FO
-> ALE KoALiCjA ŻeNAdY DogaDał SiĘ cAłY ŚwiAt nA naS. WsZyScy Się BojĄ PoTĘżNeGO P!!!!!!11one

Odrobina autorefleksji Pedalsy. Obecnie Ta Wasza cringe propaganda przypomina fboya z jego lat świetności. To nie jest trochę tak, że sami sobie rzucaliście kłody pod nogi przez cały świat, a teraz najłatwiej jest udawać mentalnego zwycięzce no bo nikt nie chce z Wami grać? :rolleyes:

C2FWQUV.png

Ja tutaj widze głownie 3 nicki caly czas, ktore sie wypowiadaja : choriel , bnk i husqa.
Reszta ma wyjebane w to, czy przegrala czy nie bo to tylko gra
 
Wynik reakcji
2.545
Ja się trochę dziwię, że Playersi mają teraz pretensje do całego świata. Imo dyplomatycznie early nie było najlepiej ograne.
Za słabo się rozpychaliście łokciami w poczatkowym etapie. Porównajcie swój rozwój do KEY i do MAG.

W międzyczasie na FO:
-> lekka puca w kierunku STEFANÓW
-> w InTeReSiE KEY jEsT GrA RaZeM z NaMi CzeGo NiE RoZumiESz DeBilU
-> MaGoWie MuSzOm ZroZumIeĆ, Że jEdZiEmY nA Tym SaMym WÓzkU! SoJuSz MAG & P przeciw KEY STEFAN To JEdYne RozWiĄZanie
-> wstawianie screenów od kretów na FO
-> ALE KoALiCjA ŻeNAdY DogaDał SiĘ cAłY ŚwiAt nA naS. WsZyScy Się BojĄ PoTĘżNeGO P!!!!!!11one

Odrobina autorefleksji Pedalsy. Obecnie Ta Wasza cringe propaganda przypomina fboya z jego lat świetności. To nie jest trochę tak, że sami sobie rzucaliście kłody pod nogi przez cały świat, a teraz najłatwiej jest udawać mentalnego zwycięzce no bo nikt nie chce z Wami grać? :rolleyes:

C2FWQUV.png
Świetna mapka :) Podsumowanie też ok
 

DeletedUser209423

Guest
Trójprzymierze nie jest skierowane w pe, mamy was w dupie. Tylko w trzy plemiona mamy szansę na zdobycie zachodniego kurwidolka!!!

Dokładnie tak, o tym pisałem.
W umowie nie ma nigdzie napisane, że przeciw Pee
Zwłaszcza, że macie 5 wrogów a nie tylko Pee
 

Deleted User - 849095943

Guest
CHCECIE ŻEBY P ZNIKNĘŁO Z FO ?

MOGĘ WYPIERDALAC ALE WTEDY Z NUDÓW SIĘ TU ZESRACIE XD
 
Do góry