Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.673
pierdolisz typie, mam na sobie od wczoraj ataki od 5 osób z twojego plemienia, a cały czas piszesz "karuzela"
całe wasze plemię odjebało
Nie, nikt nie wysłał ataków dopóki mankovsky nie zaczął atakować i nie napisał ze wypowiedzenie zrywa xD
Nie pierdol teraz xD
Później dopiero chłopaki zaczęli fejkowac.

A najlepsze jest to ze wielkie Stefany bonusy na obronę poodpalaly xDD
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.673
Udajesz debila czy nim jesteś ? wielkie pEE nagrabili sobie z innych światów i tylko wyłącznie wina a na fo cwaniactwo turaj ciagle było , ja nawet jak straciłem wies nie spierdolilem jak pizda ani nie wrzuciłem kasacji na 176 jak tajemnica kosę zajebala .
Nikt Cię o zdanie nie pytał, w twoich oczach czym sovie nagrabili, tym ze z nimi grałeś i nie dostałeś blaszki bo byłeś gownem czy może coś innego?
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Nikt Cię o zdanie nie pytał, w twoich oczach czym sovie nagrabili, tym ze z nimi grałeś i nie dostałeś blaszki bo byłeś gownem czy może coś innego?
Nienawidzę kretów i kosownikow a ty nim jesteś i większość graczy od was to samo , niektórych szanuje ale na ciebie leje idz na Arkadię popykaj
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.673
Nienawidzę kretów i kosownikow a ty nim jesteś i większość graczy od was to samo , niektórych szanuje ale na ciebie leje idz na Arkadię popykaj

Sram ba Ciebie chłopie, totalnie mam wypierdoline w twoje zdanie o mnie.
Już wspominałem nie jestem ani jednym ani drugim ale twój mały móżdżek nie jest w stanie tego pojąć.
 

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
Ja bym chciał zdementować jedno kłamstwo Peee

Krzyczą, że 3 plemiona podpisały się na 1.
Co jest oczywistym łgarstwem.
Warunki koalicji pokazują, że podpisali się przeciwko wspólnym wrogom. Czyli przeciwko Mniam, Vege, Mchamerowi i Pee.

Czysto statystycznie jest to pojedynek z przewagą kolacji Pee 4 v 3

Z tym, że jedna strona ma dużą przewagę terenu.
Co nie powinno być problemem, dla najlepszego plemienia w historii tej gry.
zapomniałeś o chaos kumpel, zresztą takiego kozaka jak mchamer bym liczył x2
 

DeletedUser209423

Guest
Nie, nikt nie wysłał ataków dopóki mankovsky nie zaczął atakować i nie napisał ze wypowiedzenie zrywa xD
Nie pierdol teraz xD
Później dopiero chłopaki zaczęli fejkowac.

A najlepsze jest to ze wielkie Stefany bonusy na obronę poodpalaly xDD

Ale o kij Ci chodzi? Podwin rękawy i walcz o wielkie Peee.
Gracie w przewadze, czemu beczycie
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Sram ba Ciebie chłopie, totalnie mam wypierdoline w twoje zdanie o mnie.
Już wspominałem nie jestem ani jednym ani drugim ale twój mały móżdżek nie jest w stanie tego pojąć.
Ty psie bez honoru a kto zajebal kosę key i poszedł pento ssać bulwie , nie kompromituj sie
 

Damianeg

Miecznik
Wynik reakcji
105
Jaka kosa? Ja rozumiem ze u was ludzie w plemieniu są ułomni i ze trzeba tłumaczyć 10 razy to samo.
Karuzela ze stefanow grający u nas wpierdolil się w zjeba z AOS(Stefany) a mankovsky jak najgorszy pies nawet nie próbował nic wyjaśniać i ataki zaczął wysyłać, wiec nie wiem kto tu kosę wjebal xd

Zapracowalo sobie P mówisz xD
Każde plemię w tej gierce mieszało z dyplomacja czy kretami, ta gierka na tym kurwa polega, znalezienie śmiecia co będzie donosił to cześć tej gru i to było od zawsze…

Mówiąc ze bulwa nie potrafi grać na takich ustawieniach to trzeba kompletnie pojęcia nie mieć xD
Co ma przespanie dyplomacji do umiejętności?
Chłop po prostu zaspał i zjebal dyplomację, trudno zdarza się.

Zreszta po chuj ja się produkuje, wy i tak już wszyscy mokre gacie macie bo P przegrało z banda niedojrbanych małp co musza poleciec na 85% swiata.
Pozdro małpki :)

Zabawne w chuj jak Wy macie zamkniete łby i nic poza SWIETNOSCIA PLEMIENIA PE nie widzicie XD
Wszyscy inni zli a my tacy zajebisci bo chca nas cisnac 3vs1 XD
Może po prostu jestescie jak pierdolony rak tego swiata ktory trzeba usunac jak najszybciej? Nie patrzycie w ogóle z drugiej strony

ps
i tez zajebiscie ze odpowiadacie na posty na ktore wam pasuje a nie te na ktore argument E BO NAS BIJOM 1VS3 nie dziala XDXDXDXD
1674747746713.png
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.673
Ty psie bez honoru a kto zajebal kosę key i poszedł pento ssać bulwie , nie kompromituj sie
Ja zajebalem kosę?
Mówiłem już, sir blue napisał ze kończy i uzgodniliśmy ze nie gramy xD

2 tygodnie później byłem w P a to ze mu się dopiero odwidziało po fakcie jak ja już byłem w P to inna sprawa. Idź zapytaj piesku swojego Pana to Ci powie jak było.
 
Do góry