Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Artemida i lewy X

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.230
Co to za lekcja pokory?
Każdy dobrze wie ze jesteśmy najlepsi i żeby nas pokonać musieliście się w 3 plemiona zgadac xD
Key odbijało się od nas od muru(oprócz jednej akcji, gdzie śmieć wioski za free im oddał). Teraz kozacza na FO a wszyscy dobrze wiedza ze podpinani siedzieli i przeżywali ze gowno mogą zrobić.
A może p sobie zapracowało na to przez taki szmat czasu, że ludzie wiedza jak potrafią namieszac:]
Swiat plemion jest niewielki,same znane twarze
Tutaj ewidentnie dyplo nie pyklo
Bulwa nie potrafi grac na takich ustawieniach

Ale ze kosa poszla od was to już slabo
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
CODZIENNE PRZYPOMINAJKA:

mAG kEY sTEFAN W OBLICZU STRACHU PRZED NAJLEPSZYM PLEMIENIEM W HISTORII TEJ GRY PODPISAŁY SIĘ NA 80 % ŚWIATA ABY POKONAĆ P KTÓRA MA MNIEJ WIOSEK OD KAŻDEGO Z TYCH PLEMION Z OSOBNA PONIEWAŻ NAWET W WALCE 2 VS 1 Z PONAD DWUKROTNĄ PRZEWAGA WIOSEK DOSTAWALI NA PIZDE.

TAK ZWANA KOALICJA PEŁNEJ KOMPROMITACJI
Zamknij ta mordę i do nory się chowaj już bo błazna cały czas strugasz
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Co to za lekcja pokory?
Każdy dobrze wie ze jesteśmy najlepsi i żeby nas pokonać musieliście się w 3 plemiona zgadac xD
Key odbijało się od nas od muru(oprócz jednej akcji, gdzie śmieć wioski za free im oddał). Teraz kozacza na FO a wszyscy dobrze wiedza ze podpinani siedzieli i przeżywali ze gowno mogą zrobić.
Na ciebie wystarczy zwykły gracz bimbrowników
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
CO TY TŁUMACZYSZ TYM NIEDOJEBOM , ONI TO MOGĄ STAREMU ZAGRAĆ NA FLECI A NIE MIERZYĆ SIĘ Z WIELKIM P

KURWA TO JAKBY ARGENTYNA GRAŁA W PIŁKĘ , A POLSKA GRAŁA Z 2 INNYMI DRUŻYNAMI NA RAZ I SIE CIESZYŁA ZE WYGRALI Z ICH JEDENSATKA GRAJĄC W 33 OSOBY NA BOISKU XDDDD

MYŚLENIE PRZEGRYWOW
Jak narazie to ty jesteś przegrywem bo key miało paść na 3 akcje xd
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.675
A może p sobie zapracowało na to przez taki szmat czasu, że ludzie wiedza jak potrafią namieszac:]
Swiat plemion jest niewielki,same znane twarze
Tutaj ewidentnie dyplo nie pyklo
Bulwa nie potrafi grac na takich ustawieniach

Ale ze kosa poszla od was to już slabo
Jaka kosa? Ja rozumiem ze u was ludzie w plemieniu są ułomni i ze trzeba tłumaczyć 10 razy to samo.
Karuzela ze stefanow grający u nas wpierdolil się w zjeba z AOS(Stefany) a mankovsky jak najgorszy pies nawet nie próbował nic wyjaśniać i ataki zaczął wysyłać, wiec nie wiem kto tu kosę wjebal xd

Zapracowalo sobie P mówisz xD
Każde plemię w tej gierce mieszało z dyplomacja czy kretami, ta gierka na tym kurwa polega, znalezienie śmiecia co będzie donosił to cześć tej gru i to było od zawsze…

Mówiąc ze bulwa nie potrafi grać na takich ustawieniach to trzeba kompletnie pojęcia nie mieć xD
Co ma przespanie dyplomacji do umiejętności?
Chłop po prostu zaspał i zjebal dyplomację, trudno zdarza się.

Zreszta po chuj ja się produkuje, wy i tak już wszyscy mokre gacie macie bo P przegrało z banda niedojrbanych małp co musza poleciec na 85% swiata.
Pozdro małpki :)
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.675
Kiedysiek widzę ego top bo przejął kilka darm od kuriwszona avasa. Pamiętaj plemiona to Ci sami ludzie wiec wszyscy i tak będą pamiętać jak je kurwo zdobyłeś
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Kiedysiek widzę ego top bo przejął kilka darm od kuriwszona avasa. Pamiętaj plemiona to Ci sami ludzie wiec wszyscy i tak będą pamiętać jak je kurwo zdobyłeś
Dobra zamknij już ta pizde , poprostu nie będzie już przekrętów jak na każdym świecie wiec wypierdalaj do pacika psie
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Kiedysiek widzę ego top bo przejął kilka darm od kuriwszona avasa. Pamiętaj plemiona to Ci sami ludzie wiec wszyscy i tak będą pamiętać jak je kurwo zdobyłeś
Poprostu spuszczasz się jak zwykła ostatnia dziwka a każdy wie ze jesteś bez skilla i zwykłym kosownikiem , trzepiesz sobie do tego fo ?
 

Artemida i lewy X

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.230
Jaka kosa? Ja rozumiem ze u was ludzie w plemieniu są ułomni i ze trzeba tłumaczyć 10 razy to samo.
Karuzela ze stefanow grający u nas wpierdolil się w zjeba z AOS(Stefany) a mankovsky jak najgorszy pies nawet nie próbował nic wyjaśniać i ataki zaczął wysyłać, wiec nie wiem kto tu kosę wjebal xd

Zapracowalo sobie P mówisz xD
Każde plemię w tej gierce mieszało z dyplomacja czy kretami, ta gierka na tym kurwa polega, znalezienie śmiecia co będzie donosił to cześć tej gru i to było od zawsze…

Mówiąc ze bulwa nie potrafi grać na takich ustawieniach to trzeba kompletnie pojęcia nie mieć xD
Co ma przespanie dyplomacji do umiejętności?
Chłop po prostu zaspał i zjebal dyplomację, trudno zdarza się.

Zreszta po chuj ja się produkuje, wy i tak już wszyscy mokre gacie macie bo P przegrało z banda niedojrbanych małp co musza poleciec na 85% swiata.
Pozdro małpki :)
Przespanie dyplo a umiejętność?
No to takie slabe troszke:)
Dobry dyplomata nie ma prawa przespac pewnych działań.
 
Wynik reakcji
8.458
Jaka kosa? Ja rozumiem ze u was ludzie w plemieniu są ułomni i ze trzeba tłumaczyć 10 razy to samo.
Karuzela ze stefanow grający u nas wpierdolil się w zjeba z AOS(Stefany) a mankovsky jak najgorszy pies nawet nie próbował nic wyjaśniać i ataki zaczął wysyłać, wiec nie wiem kto tu kosę wjebal xd

Zapracowalo sobie P mówisz xD
Każde plemię w tej gierce mieszało z dyplomacja czy kretami, ta gierka na tym kurwa polega, znalezienie śmiecia co będzie donosił to cześć tej gru i to było od zawsze…

Mówiąc ze bulwa nie potrafi grać na takich ustawieniach to trzeba kompletnie pojęcia nie mieć xD
Co ma przespanie dyplomacji do umiejętności?
Chłop po prostu zaspał i zjebal dyplomację, trudno zdarza się.

Zreszta po chuj ja się produkuje, wy i tak już wszyscy mokre gacie macie bo P przegrało z banda niedojrbanych małp co musza poleciec na 85% swiata.
Pozdro małpki :)
pierdolisz typie, mam na sobie od wczoraj ataki od 5 osób z twojego plemienia, a cały czas piszesz "karuzela"
całe wasze plemię odjebało
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
każdy ma prawo przespać dyplo, zwłaszcza ze nikt nie zakładał ze 3 największe plemiona podpiszą się jak największe dziwki żeby w nas wjechać xD
Udajesz debila czy nim jesteś ? wielkie pEE nagrabili sobie z innych światów i tylko wyłącznie wina a na fo cwaniactwo turaj ciagle było , ja nawet jak straciłem wies nie spierdolilem jak pizda ani nie wrzuciłem kasacji na 176 jak tajemnica kosę zajebala .
 
Do góry