Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
6.753
Obaj wiemy, że jeśli chodzi o strzelanie później dopisałeś, że chodzi o procę. Wcześniej prowadziłeś inną narrację, zwłaszcza, że odpowiedziałeś na mój post mówiący o strzelaniu na poligonie. Na poligonie strzelasz z procy?
Gubisz się ale rozumiem. Zapędziłeś się
Nie mam przydzielonej broni i nie strzelam na poligonach.
Musisz sie u wujka google douczyc.
Nawet nie doprecyzowalem z czego bym strzelal, nie posiadam zadnej broni
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
6.753
Do czasu ;D a baal to nie wiedział ze Wy wrogowie i sobie barby u Was na zapleczu przejmował. A rada to nie wiedziała ze można zabrać komendy i rozpisywała ataki na bunkry? Co to deff dla kogoś tez nie wiedzieli ;d

Hah dobre. Sabat wygrał tylko 133. A tam poza osobami które wyciągnąłem już po upadku wrogiego plemienia (musiałem bo skład był tam z rekrutacji a nie zebrany przed startem) to tylko z wrogiego plemienia zanim przełamaliśmy wzięliśmy Shanti Belle i to podczas mojej nieobecności bo tak bym się nie zgodził. Pomimo ze nam ludzie proponowali kretowanie we wpadce to odmawiałem im. Na 59 nie przypominam sobie abym kogoś wyciągnął z wrogiego plemienia zanim padło. Na 91 wyciągnąłem 2 osoby. Ile wyciągnęło P?

Heh widzę ze pomimo braku sympatii do blacka kopiujesz jego propagandę ;d jak mogliście na mnie robić akcje jak byłem z tylu? Deffa od bell dostałem dopiero na ostatnia akcja jak wiedziałem ze skosuje baal, który kisił swoje wojska od początku wojny i mial wyspę przy moich pojedynczych wioskach. A zanim skończyłem to z 4 akcje robaki przyjęły. Zreszta możesz @Mankovsky zapytac gdzie szedł deff od bell na 2 i kolejne akcje :) marna próba prowokacji :)
No wlasnie rozpisywala ataki na bunkry slowo klucz.
Widzielismy, ze zassales a inni go nie maja wiec szly tam fejki.

Czyli wyszedles na hipokryte, bo tez wyciagaliscie graczy.
Kazde plemie to robi, jezeli jest taka mozliwosc dla wlasnych korzysci.

Na 91 gralem przeciwko P, nie siegam tam juz pamiecia ile wyciagnelo.
Ty juz wczesniej miales sporo deffa, pytanie czemu glownie tylko Ty go miales od Bell, a reszta szarych graczy juz nie?
 

Ochrona Wioski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.349
No wlasnie rozpisywala ataki na bunkry slowo klucz.
Widzielismy, ze zassales a inni go nie maja wiec szly tam fejki.

Czyli wyszedles na hipokryte, bo tez wyciagaliscie graczy.
Kazde plemie to robi, jezeli jest taka mozliwosc dla wlasnych korzysci.

Na 91 gralem przeciwko P, nie siegam tam juz pamiecia ile wyciagnelo.
Ty juz wczesniej miales sporo deffa, pytanie czemu glownie tylko Ty go miales od Bell, a reszta szarych graczy juz nie?
Nie mogła iść akcja bo kto miałby przejmować? Baal? Już pisałem ze deff od bell dostałem na ostatnia akcje jak wiedziałem ze baal na nią przejdzie i bez obstawy ciężko mi będzie utrzymać pojedyncze wioski przy nim. Przy takich kosownikach jak diablo czy torylkogra trzymałem przez kilo tygodni puste wsie nie widząc za bardzo zagrożenia z ich strony bo nic nie robili. Dopiero jak master lowe wziął wsie zaczął coś kreatywnie działać i wtedy troszkę deffa wrzuciłem. Więc pleciesz bzdury :)

Z mojej inicjatywy 2 przez 3 światy które prowadziłem Sabat. Dużo. W P np na 170 to były dwie osoby na tydzień ;d jest różnica. A pisałeś ze przebijam Was w tym. Już pomijając kwestie ze zazwyczaj z takiej możliwości nie korzystałem, choć mogłem.

91 jak grałem to P prowadził jeszcze Fboy, wiec jakby trochę inne :)
Tak jak wspomniałem już 2x deff dostałem bodajże na ostatnia akcje od Was jak grałem. A w tym czasie z 4 były. Nie byłem priorytetem do obstaw. Ogólnie polowa kont tak to rozbiórki i zasty wiec nic dziwnego ze nie wszystko bylo deffowane.

Wracam do pracy, wiec już koniec dłuższych odpowiedzi.

Z mojej perspektywy zapracowaliście sobie na to w jakiej sytuacji tutaj jesteście. Oczywiście w nie najlepszym tego słowa znaczeniu.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Nie mogła iść akcja bo kto miałby przejmować? Baal? Już pisałem ze deff od bell dostałem na ostatnia akcje jak wiedziałem ze baal na nią przejdzie i bez obstawy ciężko mi będzie utrzymać pojedyncze wioski przy nim. Przy takich kosownikach jak diablo czy torylkogra trzymałem przez kilo tygodni puste wsie nie widząc za bardzo zagrożenia z ich strony bo nic nie robili. Dopiero jak master lowe wziął wsie zaczął coś kreatywnie działać i wtedy troszkę deffa wrzuciłem. Więc pleciesz bzdury :)

Z mojej inicjatywy 2 przez 3 światy które prowadziłem Sabat. Dużo. W P np na 170 to były dwie osoby na tydzień ;d jest różnica. A pisałeś ze przebijam Was w tym. Już pomijając kwestie ze zazwyczaj z takiej możliwości nie korzystałem, choć mogłem.

91 jak grałem to P prowadził jeszcze Fboy, wiec jakby trochę inne :)
Tak jak wspomniałem już 2x deff dostałem bodajże na ostatnia akcje od Was jak grałem. A w tym czasie z 4 były. Nie byłem priorytetem do obstaw. Ogólnie polowa kont tak to rozbiórki i zasty wiec nic dziwnego ze nie wszystko bylo deffowane.

Wracam do pracy, wiec już koniec dłuższych odpowiedzi.

Z mojej perspektywy zapracowaliście sobie na to w jakiej sytuacji tutaj jesteście. Oczywiście w nie najlepszym tego słowa znaczeniu.
NO ZAPRWCOWAŁO P MAJĄC MIANO NAJLEPSZEGO PLEMIENIA W HISTORII , JUŻ OD 137 BYŁA TENDENCJA DO UKŁADANIA SIĘ NA P
 

Ochrona Wioski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.349
NO ZAPRWCOWAŁO P MAJĄC MIANO NAJLEPSZEGO PLEMIENIA W HISTORII , JUŻ OD 137 BYŁA TENDENCJA DO UKŁADANIA SIĘ NA P
Najbardziej utytułowanego. Możliwe ze tez najlepszego bo P było jak lep na muchy. Zamiast grać przeciw P to spora cześć osób robiła wszystko by nie przegrać i znaleźć się po stronie P. Dotyczy to także ciebie bo z tego co pamietam na 170 początkowo byłeś po drugiej stronie ale zmieniłeś ja. Już nie będę wnikać dlaczego ale jednak.

Dzięki temu tutaj dalej każde z plemion sojuszu ma szanse wygrać. Jak sami pisaliście w innym scenariuszu byłby to max finał.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
6.753
Nie mogła iść akcja bo kto miałby przejmować? Baal? Już pisałem ze deff od bell dostałem na ostatnia akcje jak wiedziałem ze baal na nią przejdzie i bez obstawy ciężko mi będzie utrzymać pojedyncze wioski przy nim. Przy takich kosownikach jak diablo czy torylkogra trzymałem przez kilo tygodni puste wsie nie widząc za bardzo zagrożenia z ich strony bo nic nie robili. Dopiero jak master lowe wziął wsie zaczął coś kreatywnie działać i wtedy troszkę deffa wrzuciłem. Więc pleciesz bzdury :)

Z mojej inicjatywy 2 przez 3 światy które prowadziłem Sabat. Dużo. W P np na 170 to były dwie osoby na tydzień ;d jest różnica. A pisałeś ze przebijam Was w tym. Już pomijając kwestie ze zazwyczaj z takiej możliwości nie korzystałem, choć mogłem.

91 jak grałem to P prowadził jeszcze Fboy, wiec jakby trochę inne :)
Tak jak wspomniałem już 2x deff dostałem bodajże na ostatnia akcje od Was jak grałem. A w tym czasie z 4 były. Nie byłem priorytetem do obstaw. Ogólnie polowa kont tak to rozbiórki i zasty wiec nic dziwnego ze nie wszystko bylo deffowane.

Wracam do pracy, wiec już koniec dłuższych odpowiedzi.

Z mojej perspektywy zapracowaliście sobie na to w jakiej sytuacji tutaj jesteście. Oczywiście w nie najlepszym tego słowa znaczeniu.
Offoszlachty mogly isc, potem juz byles praktycznie otoczony zreszta.
Caly czas miales deffa, jak akcja szla to tez nikomu nie slales :p
Na 133 na pewno nas w tym przebiles.

Po prostu po 121 moze inni zrozumieli, ze 1vs1 nikt nie ma szans zbytnio, nawet w uczciwej wojnie jak to mialo miejsce wlasnie na 121 z Rohanem i Fuzja.
 

Ochrona Wioski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.349
Offoszlachty mogly isc, potem juz byles praktycznie otoczony zreszta.
Caly czas miales deffa, jak akcja szla to tez nikomu nie slales :p
Na 133 na pewno nas w tym przebiles.

Po prostu po 121 moze inni zrozumieli, ze 1vs1 nikt nie ma szans zbytnio, nawet w uczciwej wojnie jak to mialo miejsce wlasnie na 121 z Rohanem i Fuzja.
Nie było lipy ale tez nie było większego sensu. Tak jak Wy tutaj.
Niemożliwe. Zawsze jak mogę to mobil idzie :) może po prostu nie mieliście moich komend.

Na 133 przebiłem? A kogo wyciągnąłem zanim plemię upadło poza shanti bella? Kreta miałem jedynie w elitę i due ale obydwaj bez komend. Zreszta kret w due był multikretem bo przekazywał info jak broadcast a nie tyko mi. Wiec? We wpadce nie chciałem mieć Kreta bo nie miałoby to sensu.

Nie do końca chce mi się wierzyć ze Wy mieliście uczciwa wojnę na tak późnym etapie. Tym bardziej tutaj nikt nie miałby uczciwej wojny z Wami i dobrze ze prowadzący wykazali się inteligencja
 

Ochrona Wioski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.349
no to albo heheheh pokonaliśmy słabe pee
albo klepnelismy trojsojusz bo inaczej byśmy nie mieli szans, zdecydujcie się
Pod jakim nickiem grasz? Bo tylko z fo Cię kojarzę?

Trójsojusz imo ustalił warunki dalszych sprawiedliwych wojen i zabezpieczył w jakimś stopniu każda ze stron. Nie jest niezbędny aby was pokonać ale jest jakimś gwarantem ze żadna stron się nie wyłamie i tez nie będzie bardzo wyściubi szczurów bo i tak proporcje są znane i do wyrównania.
Nawet z komendami na 2/3 mielibyście ciężko. Ale wiedząc ze macie swoich ludzi, komendy, cele akcji to jakiekolwiek plemię by się z Wami dogadało to byłoby później na straconej pozycji. A tak plemiona wydają się w miarę równe i nawet jak będą jakieś Krety to nie powinno mieć to aż takiego znaczenia.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
8.857
Pod jakim nickiem grasz? Bo tylko z fo Cię kojarzę?

Trójsojusz imo ustalił warunki dalszych sprawiedliwych wojen i zabezpieczył w jakimś stopniu każda ze stron. Nie jest niezbędny aby was pokonać ale jest jakimś gwarantem ze żadna stron się nie wyłamie i tez nie będzie bardzo wyściubi szczurów bo i tak proporcje są znane i do wyrównania.
Nawet z komendami na 2/3 mielibyście ciężko. Ale wiedząc ze macie swoich ludzi, komendy, cele akcji to jakiekolwiek plemię by się z Wami dogadało to byłoby później na straconej pozycji. A tak plemiona wydają się w miarę równe i nawet jak będą jakieś Krety to nie powinno mieć to aż takiego znaczenia.
P ma krety: NIE WOLNO SIE Z NIMI DOGADAC
Ktos inny ma krety: nie no nie ma to znaczenia

Ktos mi wytlumaczy roznice bo nie rozumiem?
Btw te krety P to cenny towar, ja juz slyszalem ze ktos chce brac ludzi z P na coopów byle mieć dostęp do kretów heh
 

Ochrona Wioski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.349
P ma krety: NIE WOLNO SIE Z NIMI DOGADAC
Ktos inny ma krety: nie no nie ma to znaczenia

Ktos mi wytlumaczy roznice bo nie rozumiem?
Btw te krety P to cenny towar, ja juz slyszalem ze ktos chce brac ludzi z P na coopów byle mieć dostęp do kretów heh
To wyobraź sobie ze nagle zabieramy wszystkim komendy. Macie kilku kretów wiec kilka rozpisek ba wysyłkę. Nawet jak rada wpadnie na trop Kreta to nie wyeliminuje wycieku. Vs powiedzmy jeden kret, jedna rozpiska a co gorsze zostawiony trop :)
 
Do góry