Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
2.545
Ty jestes az tak uposledzony, ze po naszej stronie jakies chaos i kat dodajesz?
Ja nawet nie wiedzialem, ze tu istnieje cos takiego jak kat.
Z takim podejściem do wszystkich nie dziwcie się ze każdy ma Was dość i chce jak najszybciej pożegnać.

Sojusz z tego co wyczytałem jest vs. wszystkie inne plemiona, wiec tak samo przeciw jakimś kat jak i p. A to czy się dogadacie czy nie to już wasza sprawa. Na innych światach jak np. 170 sumowaliscie swoje % i dawaliście vs resztę do 100. I jakoś Wam to nie przeszkadzało że nie wszyscy byli ze sobą dogadani. A tutaj już Wam przeszkadza ;d
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.082
Z takim podejściem do wszystkich nie dziwcie się ze każdy ma Was dość i chce jak najszybciej pożegnać.

Sojusz z tego co wyczytałem jest vs. wszystkie inne plemiona, wiec tak samo przeciw jakimś kat jak i p. A to czy się dogadacie czy nie to już wasza sprawa. Na innych światach jak np. 170 sumowaliscie swoje % i dawaliście vs resztę do 100. I jakoś Wam to nie przeszkadzało chociaż nie wszyscy byli ze sobą dogadani. A tutaj już Wam przeszkadza ;d
Tam byl faktyczny stan, a tu celowo siejesz propagande przeciez.
 

DeletedUser209423

Guest
Niestety Ty jestes najwiekszym zagrozeniem, zakałą tego swiata.
Jezeli nikt Cie nie powstrzyma, to zlozysz jaja i bedzie wiecej takich osob.
A tego przeciez nikt nie chce.

Pomysl, ze za iles lat by tysiace takich black snowow odklejonych bylo.
W psychiatrykach by mieli rece pelne roboty, ten zawod by sie stal jednym z najciezszych zawodow na swiecie.



@Pietrek z Sosnowca
Watpie, ze on kretowal.
Po prostu zrobil to specjalnie

Ja nie marzę o strzelaniu do Ciebie
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.082
Tia. Faktyczny stan ;d

Niestety choćbym się starał to i tak pod tym kątem nie mam z Wami szans. Jesteście mistrzami w propagandzie, kretowaniu, wyciąganiu graczy i kosownikow :)
No, a nie byl to stan faktyczny z bellum/pukami i ggwp do ich czasu zmiany strony na nasza?

W propagandzie i wyciaganiu graczy i kosownikow to akurat Twoj sabat jest lepszy, bo co swiat tak wlasnie wygrywa.
No i Ty jeszcze w bunkrowaniu przodujesz i w zasysaniu, bo z robakow miales najwieksze betony i zawsze na Ciebie feje rozpisywalem zebys zasysal.
Dzieki czemu koledzy obok byli pusci i tracili wioski :p
 

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
To cos nowego bo nic nie wiem zebysmy byli dogadani z chaosem
A to fioletowe na waszych avkach to przypadek?
Obraz
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.082
Teraz masz problem, bo ja Ci w tym nie pomogę

Czemu zmieniasz narrację? Strach obleciał?
Przed czym strach mial obleciec? Pisalem, ze bym porzucal kamieniami.
To w sumie podobne do strzelania z procy, moze bardziej bolesne by bylo.

No i dalej uwazam, ze jestes zakałą tego swiata i powinienes wrocic do psychiatry
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.056
Tia. Faktyczny stan ;d

Niestety choćbym się starał to i tak pod tym kątem nie mam z Wami szans. Jesteście mistrzami w propagandzie, kretowaniu, wyciąganiu graczy i kosownikow :)

A tak nie było ? Może pUK nie było dogadanie z ggwp, ale to wiele nie zmienia bo i tak wszyscy byli przeciwko P!/GO i innych frontów poza nimi nie mieli, więc 70% vs 30% i łatwo wygrany świat przez 30%.
 
Wynik reakcji
2.545
No, a nie byl to stan faktyczny z bellum/pukami i ggwp do ich czasu zmiany strony na nasza?

W propagandzie i wyciaganiu graczy i kosownikow to akurat Twoj sabat jest lepszy, bo co swiat tak wlasnie wygrywa.
No i Ty jeszcze w bunkrowaniu przodujesz i w zasysaniu, bo z robakow miales najwieksze betony i zawsze na Ciebie feje rozpisywalem zebys zasysal.
Dzieki czemu koledzy obok byli pusci i tracili wioski :p
Do czasu ;D a baal to nie wiedział ze Wy wrogowie i sobie barby u Was na zapleczu przejmował. A rada to nie wiedziała ze można zabrać komendy i rozpisywała ataki na bunkry? Co to deff dla kogoś tez nie wiedzieli ;d

Hah dobre. Sabat wygrał tylko 133. A tam poza osobami które wyciągnąłem już po upadku wrogiego plemienia (musiałem bo skład był tam z rekrutacji a nie zebrany przed startem) to tylko z wrogiego plemienia zanim przełamaliśmy wzięliśmy Shanti Belle i to podczas mojej nieobecności bo tak bym się nie zgodził. Pomimo ze nam ludzie proponowali kretowanie we wpadce to odmawiałem im. Na 59 nie przypominam sobie abym kogoś wyciągnął z wrogiego plemienia zanim padło. Na 91 wyciągnąłem 2 osoby. Ile wyciągnęło P?

Heh widzę ze pomimo braku sympatii do blacka kopiujesz jego propagandę ;d jak mogliście na mnie robić akcje jak byłem z tylu? Deffa od bell dostałem dopiero na ostatnia akcja jak wiedziałem ze skosuje baal, który kisił swoje wojska od początku wojny i mial wyspę przy moich pojedynczych wioskach. A zanim skończyłem to z 4 akcje robaki przyjęły. Zreszta możesz @Mankovsky zapytac gdzie szedł deff od bell na 2 i kolejne akcje :) marna próba prowokacji :)
 

DeletedUser209423

Guest
Do czasu ;D a baal to nie wiedział ze Wy wrogowie i sobie barby u Was na zapleczu przejmował. A rada to nie wiedziała ze można zabrać komendy i rozpisywała ataki na bunkry? Co to deff dla kogoś tez nie wiedzieli ;d

Hah dobre. Sabat wygrał tylko 133. A tam poza osobami które wyciągnąłem już po upadku wrogiego plemienia (musiałem bo skład był tam z rekrutacji a nie zebrany przed startem) to tylko z wrogiego plemienia zanim przełamaliśmy wzięliśmy Shanti Belle i to podczas mojej nieobecności bo tak bym się nie zgodził. Pomimo ze nam ludzie proponowali kretowanie we wpadce to odmawiałem im. Na 59 nie przypominam sobie abym kogoś wyciągnął z wrogiego plemienia zanim padło. Na 91 wyciągnąłem 2 osoby. Ile wyciągnęło P?

Heh widzę ze pomimo braku sympatii do blacka kopiujesz jego propagandę ;d jak mogliście na mnie robić akcje jak byłem z tylu? Deffa od bell dostałem dopiero na ostatnia akcja jak wiedziałem ze skosuje baal, który kisił swoje wojska od początku wojny i mial wyspę przy moich pojedynczych wioskach. A zanim skończyłem to z 4 akcje robaki przyjęły. Zreszta możesz @Mankovsky zapytac gdzie szedł deff od bell na 2 i kolejne akcje :) marna próba prowokacji :)


Jesteś upośledzony, więc myślisz, że ktoś będzie czytal te bzdury? Jeszcze dłuższy post machnij
 
Do góry