Dyskusja o sytuacji na świecie 182

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.819
HAHA POWODZENIA TERAZ SIĘ MIĘKKA GRA SKOŃCZYŁA, ZOBACZYCIE W MAGACH CO TO OSTENTACYJNE OBSTAWIANIE SIĘ POD KOMENDY XDDDD KAZDA OFFOWANA WIOSKA BĘDZIE ZABETONOWANA A TA FEJKOWANA PUSTA I TO DOSŁOWNIE
Z KEYAMI SIE JAK Z DZIECMI BAWILISMY ZE RAZ OBSTAWIALISMY 90% OFFOWANYCH RAZ 70% COS TAKIEGO ALE TERAZ WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE, BO NAWET JAK RADZIE/ZAUFANYM ZOSTAWICIE KOMENDY TO W WIEKSZOSCI BEDZIEMY JE WIDZIEC XDDDDDDDDDDDD
chyba kubuś za mocno wleciał
 

Deleted User - 849095943

Guest
P TO SPARTANIE DZISIEJSZYCH PLEMION, NA 137 FRONT DOOKOŁA WYGRANY , NA 170 70:30 W PRZEWADZE WROGA WYGRANY, 182 80:20 PRZEWAGA WROGA SOJUSZ PEDAŁOW KTÓRY MA TYLKO JEDEN CEL, ZOBACZYMY JAK SIE SKONCZY ALE KURWA JAK KTOŚ ODMÓWI P JAJ I SKILA TO NIEZLE PRZY[IEREDOLONY MUSI BYC


A TY OCHRONA SKONCZ PIERDOLIĆ, SZKODA TO ZE NIE MACIE JAJ GRAĆ BEZ KOALICJI M DZIEKUJCIE P ZE TU JESZCZE GRA BO JAK BY NIE GRAŁO TO FO UMRZE I ŚWIAT TEŻ UMRZE. TRZYMAMY TO WSZYSSTKO PRZY ZYCIU WIEC TROCHE SZACUNKU KURWY BRZYDKIE
 

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.138
Beka co ktoś pisze że pedalsy skilla mają. A jak wszedłem se po zakupie tw bota na zagraniczne plemionka potestowac to tam ich discordzie połowa nicków z wielkiego plemienia p
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
8.866
Renoma APK przed dołączeniem HUSGi --> TOP plemię w historii, na pewno jedno z 3najlepszych. Wynik oklep zanim zaczęła się finałowa walka.
Renoma P! przed dołączeniem HUSGi-->TOP plemię w historii, na pewno najlepsze na NO-Farm. Wynik, oklep zanim zaczęła się finałowa walka.

@BulwaZaglady
@Snuffy83

Znalazłem IMPOSTORA.
Prawda XD Ale spidów nie zepsułem na szczęście
 
Do góry