Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
@Zapraszam na Lemoniadę Dzięki byczku za dobre słowo, ja tam na prawdę zlewam pewnie jak 95% ludzi czytających na tym forum to co Black pisze, jemu nie musisz nic tłumaczyć wyjaśniać bo on tego i tak nie zrozumie, żyje w swoim świecie fikcji a ja nie zamierzam go stamtąd wyprowadzać ;)

Co do dzisiejszych wydarzeń to tak strikcie statystycznie:
BIM 22.710.670 mln i 2910 Wiosek wynik na akcji +2
MNIAM 15.758.706 mln i 1687 Wiosek wynik na akcji +5

Nie wiem jak wy ale ja widzę różnice między tymi akcjami i która ekipa przy pierwszych wymianach spisała się lepie. Jeśli BIM ma jaja to faktycznie pójdzie 1na1 z Mniamami i może pokazać że jest skillowo lepsze ale czy faktycznie jest? uważam ze Mniamy troszeczkę lepiej w pierwszych dniach wojnych. Mogą też zapożyczyć offy od reszty Magów ale to będzie oznaka słabości a i czy wynik będzie lepszy? zależy w dużej mierze od frontowców jakich BIM i Mniamy wystawiły naprzeciwko sobie. W każdym razie ja na pewno z dużym zaciekawieniem oglądam rozgrywkę na tej ćwiartce mapy i obu ekipom życzę dużo fanu z gry :D

Głupoty piszesz kolego. Dlaczego mają nie korzystać z pomocy drugiego członu, skoro Wy Mniamom pomagacie choćby zastami? Przecież nigdy nie nastąpi taka sytuacja, że bimbry będą się biły z mniamy 1 na 1. Bo zaraz w jednym albo w drugim członie ktoś siądzie na zaście. Poza tym, czemu mają nie korzystać ze swojej przewagi liczebnej skoro taką posiadają? Bo Mniamy kiedyś tam się ładnie broniły przed P! A takie wjeżdżanie tekstami "Jeżeli mają jaja" to trochę żałosny wjazd na ambicję.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
331
miałeś robić coś ciekawszego niż forum, co się stało?
potrzeba kolejnego udowadniania wszystkim że mAG wygrywa? XD
A gdzie ja cymbale coś o MAG napisałem? xD Wychodzę z treningu i spacerując do domu zaglądam z nawyku podobnie jak pozostała część tego zaszczytnego community xd

Nie było Cię na liście Blacka bo jesteś tak kurewsko konkurencyjnym zjebem że Snow poczuł w tobie konkurencje i nabrał szacunku. Teraz nie jesteś na jego liście wrogów, tylko stałeś się jego wartościowym rywalem dzięki któremu nie wypada z formy w kategorii "Niereformowalny przypadek" xd
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.154
Black, ty to naprawdę powinieneś łyknąć trochę tabletek na obiektywizm i opanowanie :D
Częściowo zazwyczaj masz trochę racji, twoje teorie częstą są bardzo ciekawe, ale napierdalasz propagandę na poziomie tvp xD

Każdy wie, że nie raz się kłóciłem z graczami P, każdy wie, że gram w MAGach ale nawet będąc po stronie którą gloryfikujesz w tej chwili bez względu na wszystko to ciężko się to czyta xd Bez pomyłek, krytyki czy szczerości wobec siebie nie ma również pokory, wyciągania wniosków z pomyłek etc.

Część playersów faktycznie jest upośledzona jakby dorastali w jednym przedszkolu z jutrzakami, aczkolwiek kiedy czytam jak wymieniasz graczy takich jak Sayyid i przypinasz im łatkę "przyczyny porażki" to śmiać mi się chce bo akurat gdybyś kiedykolwiek z nim zagrał to byś wiedział, że to jeden z bardziej honorowych graczy w tej gierce, opanowany gość nawet wobec twoich prowokacji, nigdy nie rzucił kontem i nigdy nie nawalił na żadnej akcji z przyczyny innej niż zwykły pech :p mlg akurat też kojarzę z któregoś świata bo graliśmy razem i kolejny dobry gracz, chociaż nie kojarzę zbyt dobrze osobiście :p

Chcesz dbać o prawdę to piętnuj takie akcje jak pisanie fake wiadomości grupowych na temat odbijania czy cofania wsparcia, darmy fuzji sojusze czy dyplo, tego też się trzymaj bo często fajnie rzucasz kontrast na aktualne wydarzenia. Ale skończ wreszcie chwalić każdy przeciętny dzień z mniejszymi czy większymi sukcesami opozycji dla P bo kiedy wszystko po naszej stronie jest opisywane w skrajnych superlatywach to pomimo pozytywnego wyniku dajesz tylko pożywkę dla graczy P aby obrócić dosłownie wszystko w żart. Chcesz być kronikiem na straży uczciwości to przypomnij sobie jak to jest opisywać fakty i pomijać emocjonalny crap.

Od razu z tego miejsca pozdrawiam Husqe i BNK bo na pewno odpiszą, Ten drugi to chociaż ma swój styl i można go odebrać na wesoło, natomiast wycofuje pozdrowienia dla Husqi, ten jest zwyczajnie ograniczoną spierdoliną z narcystycznymi zapędami do possania własnej kuśki.

Z fartem guys

Na temat sayidd ze grasz xx czasu od planety malp po imperium czarnej nikt o nim nie słyszał jako honorowy ;) chlop ktory polizal może cos od 100+ i honorowy Grajac jego historię XD
 

Sayyid x deska

Łucznik
Wynik reakcji
924
Na temat sayidd ze grasz xx czasu od planety malp po imperium czarnej nikt o nim nie słyszał jako honorowy ;) chlop ktory polizal może cos od 100+ i honorowy Grajac jego historię XD
Pisze to typ który boi się wejść na front z MNIAM i siedzi gdzieś w 3-4 linii XD o tobie za to dużo piszą i dużo się słyszy za to nic pozytywnego więc no....

Głupoty piszesz kolego. Dlaczego mają nie korzystać z pomocy drugiego członu, skoro Wy Mniamom pomagacie choćby zastami? Przecież nigdy nie nastąpi taka sytuacja, że bimbry będą się biły z mniamy 1 na 1. Bo zaraz w jednym albo w drugim członie ktoś siądzie na zaście. Poza tym, czemu mają nie korzystać ze swojej przewagi liczebnej skoro taką posiadają? Bo Mniamy kiedyś tam się ładnie broniły przed P! A takie wjeżdżanie tekstami "Jeżeli mają jaja" to trochę żałosny wjazd na ambicję.
W sumie masz racje nie potrzebne to określenie było, może napisze inaczej ja bym tą wojnę tak ładnie widział jakby prowadziło ją samo MNIAM z samym BIM ale w sumie fakt jakby z sumować te wszystkie zależności to ciężkie w realizacji by to było.
 

Shevi

Pikinier
Wynik reakcji
38


Czytam twoje posty od tygodnia może dwóch, i powiem szczerze, nie widziałem dawno tak irytującej osoby jak Ty
W każdym temacie najmądrzejszy, ale może taka twoja rola tutaj...
Do pewnego momentu zastanawiałem się czemu ludzie Ci odpisują, ale jesteś na tyle denerwujący że nawet ja coś napisałem hehe


Sory ale jak jesteś taki w życiu codziennym, to na pewno nie masz zbyt wielu znajomych, albo po prostu jesteś gnębiony przez innych i tutaj się wywyższasz, bo inaczej normalny człowiek tego nie widzi.

Dziękuję i pozdrawiam i życzę niektórym pokory, bo tego tutaj niektórym brakuje, brak szacunku do wroga, dawno nie grałem, ale fajnie się patrzy na ten świat z boku i życzę wygranej Pleyerboyom, chociaz na dzień dzisiejszy ich sytuacja jest trudna, ale jak już ktoś pisał przy tak małych światach, wystarczy jeden ruch i sytuacja się zmienia diametralnie i ciekawe czy wtedy będzie tu tyle szczekaczy.

Ps: hehe black snow, pisałeś że masz żonę, ale która by z tobą wytrzymała, oczywiście nie musisz mnie wyjaśniać jak każdego tutaj, bo tak wiem ze w twoich oczach jestem nikim, ale gorąco Cie pozdrawiam i wrzuc chłopaku na luz, to tylko gierka
 

DeletedUser209423

Guest
Czytam twoje posty od tygodnia może dwóch, i powiem szczerze, nie widziałem dawno tak irytującej osoby jak Ty
W każdym temacie najmądrzejszy, ale może taka twoja rola tutaj...
Do pewnego momentu zastanawiałem się czemu ludzie Ci odpisują, ale jesteś na tyle denerwujący że nawet ja coś napisałem hehe


Sory ale jak jesteś taki w życiu codziennym, to na pewno nie masz zbyt wielu znajomych, albo po prostu jesteś gnębiony przez innych i tutaj się wywyższasz, bo inaczej normalny człowiek tego nie widzi.

Dziękuję i pozdrawiam i życzę niektórym pokory, bo tego tutaj niektórym brakuje, brak szacunku do wroga, dawno nie grałem, ale fajnie się patrzy na ten świat z boku i życzę wygranej Pleyerboyom, chociaz na dzień dzisiejszy ich sytuacja jest trudna, ale jak już ktoś pisał przy tak małych światach, wystarczy jeden ruch i sytuacja się zmienia diametralnie i ciekawe czy wtedy będzie tu tyle szczekaczy.

Ps: hehe black snow, pisałeś że masz żonę, ale która by z tobą wytrzymała, oczywiście nie musisz mnie wyjaśniać jak każdego tutaj, bo tak wiem ze w twoich oczach jestem nikim, ale gorąco Cie pozdrawiam i wrzuc chłopaku na luz, to tylko gierka

Chłop wczoraj założył konto i kibicuje Pee.
Ależ przypadek
Pozdrawiam serdecznie przyjacielu

--

@Zapraszam na Lemoniadę
Oczywiście. Dodatkowo wykonuję screeny, których używam w odpowiednim momencie.

Próbowałem znaleźć Cię w tw stats, ale ktoś taki jak Ty nie istnieje
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.154
Pisze to typ który boi się wejść na front z MNIAM i siedzi gdzieś w 3-4 linii XD o tobie za to dużo piszą i dużo się słyszy za to nic pozytywnego więc no....


W sumie masz racje nie potrzebne to określenie było, może napisze inaczej ja bym tą wojnę tak ładnie widział jakby prowadziło ją samo MNIAM z samym BIM ale w sumie fakt jakby z sumować te wszystkie zależności to ciężkie w realizacji by to było.

No tak bo mam 36h Dobe by prowadzić full random plemie i jeszcze grać na froncie, jebane Gowno

Słysza i niech mowia pewnie to co zawsze o wielkim speed 133 świat gdzie full random plemie zrobione przezemnie by wygrać robił falszywe zbiorki pieniędzy.
Jebany rynsztok.
W każdym plemieniu którym grasz robią tak liderzy XD - Oni to wszyscy maja Jeszce składy a ja randomem ich pobilem juz kilka razy. XD



Przeciez wasze pro elo umiejętności takie plemie jak my na 2 akcje powinno ściągnąć -- tym bardziej ze nawet na obrzeżach nie bylo funkcji zaproszenia znajomych.


Wstyd byloby mi pisać ze ekipki ktore kilka św wygrały nie potrafia 5 wiosek przejac na full random plemieniu XD Ciekawe co byłoby jakbym z tymi ludzmi pogral kilka lat.

Więc zamknij pizde , klikaj w tego bota bo mogę tutaj dac potwierdzenia.

Stwórz full random i coS osobnij - Ja tak grajac wygralem 3 światy i mimo mając ekipie na koniec startuje zawsze solo.

Byly tez przegrane jak 164 albo 160 ale tu i tu jako full random odpadlismy w ostatniej walce.


Więc sklej pIzde , bo dzięki takim osobą jak ja ta gra zyje.

aplaty boobku PRO ELO ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
No tak bo mam 36h Dobe by prowadzić full random plemie i jeszcze grać na froncie, jebane Gowno

W każdym plemieniu którym grasz robią tak liderzy XD - Oni to wszyscy maja Jeszce składy a ja randomem ich pobilem juz kilka razy. XD

Daj spokój, to wariat.
Zaraz zajrzę do moich screenów i wariata wyjaśnię.

Na początek @Zapraszam na Lemoniadę

Screenshot_20230109-214539~2.png

Screenshot_20230109-214508~2.png

Screenshot_20230109-214400~2.png


Następny proszę
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.298
No tak bo mam 36h Dobe by prowadzić full random plemie i jeszcze grać na froncie, jebane Gowno

Słysza i niech mowia pewnie to co zawsze o wielkim speed 133 świat gdzie full random plemie zrobione przezemnie by wygrać robił falszywe zbiorki pieniędzy.
Jebany rynsztok.
W każdym plemieniu którym grasz robią tak liderzy XD - Oni to wszyscy maja Jeszce składy a ja randomem ich pobilem juz kilka razy. XD

Na 150 te marne speedy też musiały rozwiązać plemie Wariatów żeby coś ugrać a i tak świat przegrali xdd
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Dzień dobry
Może mi ktoś streścić co i jak na tym świecie?
Black znowu aktywny? <lol>
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.154
No tak bo mam 36h Dobe by prowadzić full random plemie i jeszcze grać na froncie, jebane Gowno

Słysza i niech mowia pewnie to co zawsze o wielkim speed 133 świat gdzie full random plemie zrobione przezemnie by wygrać robił falszywe zbiorki pieniędzy.
Jebany rynsztok.
W każdym plemieniu którym grasz robią tak liderzy XD - Oni to wszyscy maja Jeszce składy a ja randomem ich pobilem juz kilka razy. XD



Przeciez wasze pro elo umiejętności takie plemie jak my na 2 akcje powinno ściągnąć -- tym bardziej ze nawet na obrzeżach nie bylo funkcji zaproszenia znajomych.


Wstyd byloby mi pisać ze ekipki ktore kilka św wygrały nie potrafia 5 wiosek przejac na full random plemieniu XD Ciekawe co byłoby jakbym z tymi ludzmi pogral kilka lat.

Więc zamknij pizde , klikaj w tego bota bo mogę tutaj dac potwierdzenia.

Stwórz full random i coS osobnij - Ja tak grajac wygralem 3 światy i mimo mając ekipie na koniec startuje zawsze solo.

Byly tez przegrane jak 164 albo 160 ale tu i tu jako full random odpadlismy w ostatniej walce.


Więc sklej pIzde , bo dzięki takim osobą jak ja ta gra zyje.

aplaty boobku PRO ELO ;)
Jebane kurwiska.
 
Do góry