Dyskusja o sytuacji na świecie 182

lukasz0123.97

Miecznik
Wynik reakcji
22
Ale odklejka xD
Spadłeś na strzała z frontu, gdzie swoimi akcjami przejęliście nam 0 wsi, a dziś ponad 80 na naszej straciliście w tym ty ponad 30 i jeszcze próbujesz robić dobrą minę do złej gry xD
E tam po tym co się stało w niedzielę to tylko zostało mi działać na ile się da cóż poradzę że tak zakończę go. Przynajmniej będę się starał.
Kto najbardziej dostał? I ile na minus personalnie?
Ja dostałem najbardziej minus 33 wioski. .
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.164
Ty przestań farmazoniarzu się ośmieszać. Tak, na pewno masz dostęp do chronionych danych osobowych, pewnie jeszcze numer buta sprawdzasz.
Jakich chronionych ulomie xD na chuj Ty sie wypowiadasz jak nie masz pojecia.
Chlopie tak samo o grze sie wypowiadasz, a nie odrozniasz sojuszu od Pona XDD

Przeciez Ty jestes taka spierdolina umyslowa, ze az glowa mala
 

DeletedUser209423

Guest
Dobra, na kanara szkoda czasu. Chłop kłamie i takie bajki opowiada, że powinien książkę wydać. Wizjoner xD

Co tam w Pee? Utuczeni darmami? Dobrze idzie wam na froncie z nimi?
 

DeletedUser209423

Guest
- Wbij na świat pokonać Jutro
- Odgrażaj się ile tylko potrafisz
- Przedstawiaj się jako najlepsze plemię w historii
- Paś się toną darm
- Klęknij przed Jutrem
- Podpisz się z nimi i z 70% świata
- Zmień nazwę na Peee

images.jpeg
 

DeletedUser209423

Guest
@Forgiven Des
@Morfus

Pamiętacie zordona, prawilniaka, który brzydził się polityką miłości?
Sru, że podpisał się z 70% świata w tym z plemieniem, które przyszli tu zjechać.
Ten osiłek kompromituje się każdego dnia. Zatem zero zaskoczenia.
Ale bywa przy tym mega śmieszny

Oto coś z mojego folderu screenów ze ś178, gdzie prawilniak pouczał:

Nie śmiej się z potężnego Forgivena, chłop ma staty 100 do 0 z własnym plemieniem, wszyscy mu zazdroszczą

Jakie staty ma wielki wojownik zordon?
Otóż ten wielki wojownik zdołał przejąć 53 wioski, z czego jakieś 45 to barby, reszta darmy.
Od wroga? Zero
Ale w tym wszystkim dokonał w zasadzie niemożliwego, bo w tak niezwykle aktywnej grze......stracił jedną wiochę w wojnie z Key!!! xDDD
 

Overakcik

Łucznik
Wynik reakcji
325
Widze po znj kogo biora i kto do nas przychodzi, przeciez nie biore tego z google jak wy

Widzisz, ja generalnie mam trochę wspólnego z wojskiem, pomijając ojca wojskowego, kumpli, którzy skończyli oficerkę w Wrocławiu, to robię trochę zleceń dla woja dot. infrastruktury i mówiąc szczerze, nikt nie mówił o 200 tys. powołanych... na ten moment zależy im na przeszkoleniu lekarzy/mechaników...

Nie weszły żadne przepisy, ustawa upadła na ten moment, więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego gadasz takie coś…

Na chwile obecną przeszkalani są głównie ochotnicy.

Ty siedzisz bardziej w "branży", więc nie będę mówić, że nie masz racji, ale operuj faktami, a nie zasłyszanymi informacjami :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Jedne marzenie chyba jeszcze mam w tej grze po pokonaniu Jutra.
Żeby zordon nauczył mnie jak być takim wojownikiem.
Jeśli to się stanie, moja gra straci sens.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.164
Widzisz, ja generalnie mam trochę wspólnego z wojskiem, pomijając ojca wojskowego, kumpli, którzy skończyli oficerkę w Wrocławiu, to robię trochę zleceń dla woja dot. infrastruktury i mówiąc szczerze, nikt nie mówił o 200 tys. powołanych... na ten moment zależy im na przeszkoleniu lekarzy/mechaników...

Nie weszły żadne przepisy, ustawa upadła na ten moment, więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego gadasz takie głupoty...

Na chwile obecną przeszkalani są głównie ochotnicy.

Ty siedzisz bardziej w "branży", więc nie będę mówić, że nie masz racji, ale operuj faktami, a nie zasłyszanymi informacjami :)
To czemu do nas nie ma zadnych lekarzy ani mechanikow?
Bo to zapewne zalezy od danej jednostki i zapotrzebowania, podejrzewam ze do rezerwy.
Oczywiscie beda przekonywac ludzi by zostali :p
Nawet ochotonikow nie ma.

Ludzie dostaja powolania na poczatek marca 2023 roku :p
Na ten smieszny miesiac szkolenia ma byc docelowo 200tys osob powolane, a ile bedzie to wyjdzie w praniu.
Watpie by byla to taka ilosc, juz pomijajac fakt ze to szkolenie na miesiac jest bez sensu totalnie
 

Overakcik

Łucznik
Wynik reakcji
325
To czemu do nas nie ma zadnych lekarzy ani mechanikow?
Bo to zapewne zalezy od danej jednostki i zapotrzebowania, podejrzewam ze do rezerwy.
Oczywiscie beda przekonywac ludzi by zostali :p
Nawet ochotonikow nie ma.

Ludzie dostaja powolania na poczatek marca 2023 roku :p
Na ten smieszny miesiac szkolenia ma byc docelowo 200tys osob powolane, a ile bedzie to wyjdzie w praniu.
Watpie by byla to taka ilosc, juz pomijajac fakt ze to szkolenie na miesiac jest bez sensu totalnie
Tyle co z ojcem gadałem to 90 dni jest wystarczająco żeby w miarę kogoś wyszkolić. 60 dni pozwoli poznać jakieś podstawy, a 30 to może jakoś przeciętnie nauczysz się strzelać, ale nie nauczysz się najważniejszego - dyscypliny.

Ja miałem 60 dni przeszkolenia, ale to 6 lat temu i w sumie od biedy musiałbym to odnowić, bo poza regularnym strzelaniem to nic mi nie zostało :D
 

DeletedUser209423

Guest
A wczoraj mówiłeś że najlepiej jakbyśmy się z UWU podpisali :X

Tak, nie sądziłem, że tak łatwo wam idzie.
Ktoś od was pisał kilka dni temu, że po prostu walczycie. A to jednak nie walka, a rzeź.

Tylko Peee mogłoby to zrobić lepiej.
 
Do góry