Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
331
Bo twoje wypociny z dupy wzięte mogę wyciągnąc z każdego fo na większości światów, a wy mi raz daliście w ryj jak już miesiąc nie grałem i to było na 113, ale nazywac to wpierdolem? :D
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.968
Dobra nie placz juz z tym nieudasem kobyla.
Wy co swiat wpierdol zbieracie, wiec juz nudny jest wasz lament.

Fajnie, ze tak piszesz o graczach z Mniam, ktorzy sie bronia, szacunku bys nabral do nich borowiku, bo ty mozesz im buty czyscic ze swoja gra.
Jedynie na fo mozesz tasowac sie do swojego glupiego pierdolenia niestety.

@pippin piacha sie zaciska xDD jak Ty bys pewnie na strzala splynal na zywo i idealnie siebie opisales i podsumowales.
Beka z takich dzieciakow, jedynie na Fo mozecie poszczekiwac bo co wam pozostalo innego :p

Typ grajacy w stefanach pisze o kretackich wystepach?xD
Gdzie dostałem wpierdol? XD
 
Wynik reakcji
331
I nie chce mi się szukać ale jak był płacz o boty to ciekawe kto wam ubil plus minus 30 grubych z klinow z gownokata, ale skoro tak mi dopingujesz to po niedzieli wezmę zasta z mniam jak ktoś będzie chętny i wam pokażę że jesteście gównem, napisze ci frwjerze jak tylko siade na zascie żebyś wiedział i staty wszystko pokażą, bo ja botow nie potrzebuje a jak mam czas to bym ci butów w gównie ujebanych wyczyscic nie dał z obawy że ubrudzisz
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Pax między chrześcijany. Nie mogę znaleźć namiarów na hydraulika, a znowu zawory z kaka puściły.
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
bo gdy widzę ekstensywne elaboraty profesora BNK, to nie pozostaje mi nic innego jak tylko mu przyklasnąć i zgodzić się z nim na każdej linii.
za to gdy widzę takiego nerdzika pedalsika śmierdzoncego frajera, to aż się we mnię gotuję i piącha sama się zaciska i nakazuje by takiemu nerdzikowi raz, a porządnie dać po łypie. tak naprawdę nie ma na plemionach wielu graczy jakościowo lepszych ode mnie, a przyjdą takie pedalsiki po wyczerpujących zajęciach w tej ich wyższej szkole robienia hałasu i będą pierdzielić jacy to oni nie są xD xD loda mi możesz zrobić kanarinio frajerzyno
a te nagromadzone blaszki to jedynie smutne świadectwo waszych krętackich występów...
kim ty kurwa w ogóle jesteś? xD piącha ci się zaciska to se ją wsadź w dupę dzieciaku i wypierdalaj w podskokach bo założę się że gdyby nie internet i kabel to byłbyś dużo grzeczniejszy.
Wpierdol zbieramy? Hah powiedz mi gdzie ja grałem i wpierdol zebralem? Jak zwykle pierdolisz tak jak do każdego kto wejdzie z tobą w dyskusję, ale ok, powiedz gdzie to ci uwierzę : D
tu zbierzesz a póki co dołącz do kolegi pizdina i pal wroty bo nudzisz.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
kim ty kurwa w ogóle jesteś? xD piącha ci się zaciska to se ją wsadź w dupę dzieciaku i wypierdalaj w podskokach bo założę się że gdyby nie internet i kabel to byłbyś dużo grzeczniejszy.
grzeczniej tam edgelordzie bo cie wezme za galoty i pójdzie z dymem twoich hardo oblodzonych 4.869 reakcji
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
@pippin piacha sie zaciska xDD jak Ty bys pewnie na strzala splynal na zywo i idealnie siebie opisales i podsumowales.
Beka z takich dzieciakow, jedynie na Fo mozecie poszczekiwac bo co wam pozostalo innego :p

Typ grajacy w stefanach pisze o kretackich wystepach?xD
nie lekceważ piąchy sprawiedliwości wymoczku z p
bo nigdy nie wiesz czy nie przymierza się ona na twoje wioski...

i tak gram w stefanach i jestem bastionem uczciwej gry, w przeciwieństwie do waszej reprezentacji
 
Do góry