Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
470
Było inne :) Nie muszę Ci się tłumaczyć.
Uciesz się - skosowałam i już, a to, że mam inne zdanie to już moja sprawa.
Więc daruj sobie już ten temat na dyskusji, która dotyczy tylko 182 świata.
Jasne że było inne, w końcu cisnęli was 2 razy na tydzień i burzyli non stop plus ten lament że w plemieniu w którym byłaś radna klinują tylko nieliczni więc postanowiłaś zajebac kosę dla własnego spokoju olewając ekipę z którą grałaś i napisać że to nie do końca kosa, chyba że po kilku miesiącach gry odkryłaś że jednak w elite z którymi się bilas masz więcej adoratorow którzy będą wiersze o Tobie pisać (pisali widziałem) i stąd kosa?
Przypominam że to Ty wraz z dwoma(ana kace) innymi osobami kierowałaś dyplomacja i to Ty kazałaś oddac nasze diody elite za miesięczny pon... To Ty byłaś jedna z tych która byla za tym by bic się z erabor, a po miesiącu się jednak nie bic. Pisaliśmy Ci od początku, lepiej napierdalać się z każdym wokół i przegrać z podniesiona głowa po walce niż oddać pewna część ciała, olać współplemieńców których prowadziłaś i przejść do wroga jako radna. Dodam że w dzień kosy (spalona bo dowiedziałem się szybciej że planujecie) jony - Twój padawan, ściemnial mnie ze nic takiego nie ma miejsca i mam słabych informatorów którzy mnie okłamują :p

Stefki kumple nie dajcie się nabrać i jej nie rekrutujecie, bo pewnie jak jej się zacznie palić pod tą częścią ciała gdzie jony z azikiem szczęścia szukają to będzie pisała o zapke by się utrzymać.
Bez pozdrowień i szacunku dla dwulicowych chorągiewek i nie ważne czy przed monitorem siedzi kobieta czy facet, jako gracz jesteś ściekiem.
 
Wynik reakcji
76
Najbardziej śmieszy pisanie jutrzakow, ze traktowali nowych w tym graczy co ściągnął Kleo jak swoich rdzennych xD
Większego żartu ze strony tej śmiesznej ekipy jutra chyba nie było na tym świecie xD
 
Do góry