Dyskusja o sytuacji na świecie 182

lol3k

Pikinier
Wynik reakcji
63
Dzień dobry

Kolejne konto
Kolejne przeciwności losu
Kolejne komusze metody pacyfikacji stosowane przez support

Jedno się nie zmienia. Jutro pozostaje nieudacznikami, ale takimi prawdziwymi, od stóp do głów.
Banda dzieciaków i niezrównoważonych gówniarzy, potrafiąca obrażać a mająca dwie lewe ręce do wszystkiego za co się zabiorą

Ci nieudacznicy to chyba wygrali jakieś światu w tej grze, nie? ;)
 

Lord Hienas

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
981
Drodzy gracze świata 182, jestem w trakcie pisania ticketa do supportu z Niemiec w sprawie żenującej pracy supportu na tym świecie. Żeby udowodnić Niemcom, że mój i mojego plemienia głos nie jest odosobniony zalajkuj ten post, jeśli uważasz, że support na tym świecie nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i nie banuje dostatecznie za pushing i inne sprawy oraz potrzebna jest interwencja z Niemiec, a ja załączę screena do teczki na support i jUTRO.

Pozdrawiam i dziękuję
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
630
Drodzy gracze świata 182, jestem w trakcie pisania ticketa do supportu z Niemiec w sprawie żenującej pracy supportu na tym świecie. Żeby udowodnić Niemcom, że mój i mojego plemienia głos nie jest odosobniony zalajkuj ten post, jeśli uważasz, że support na tym świecie nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i nie banuje dostatecznie za pushing i inne sprawy oraz potrzebna jest interwencja z Niemiec, a ja załączę screena do teczki na support i jUTRO.

Pozdrawiam i dziękuję
Lepiej się naucz grac i wyjaśniaj oszustów w grze a nie jak konfitura z płaczem do niemcow się skarżysz
 

Lord Hienas

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
981
Bardzo proszę załączyć w donosie informacje o prześladowaniu i pacyfikowaniu mej skromnej osoby, przez żałosny support.
A wszystko w celu wsparcia Jutra.
Tak jakby przymykanie oka na ich pushing i pomoc na starcie świata, były zbyt małym wsparciem. Nawet na FO support musi ich kroplówką ratować.

Dzielnym jesteś wojownikiem
Oczywiście, w tickecie będzie cały rozdział o tym jak sUPPORT(specjalnie z małej) chce uciszyć głosy, które wytykają żałosne oszustwa niektórych plemion, by ukryć swoją niekompetencję. Moje badania wskazują, że ponad 75% forumowiczów chce, żebyś z nami pozostał, więc przy tak przytłaczającej przewadze moim zdaniem powinieneś mieć immunitet.
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
Ta szydera z jutrzakow jest jedyna w swoim rodzaju. Dawno tak dużą społeczność antyjutro nie widziałem. Ale to i tak jest piękne. Karma wraca i to z potrójną mocą.

Bulwa z tym frontem nowym też wygrał hahhahaha
 

BraDtt

Miecznik
Wynik reakcji
109
Oczywiście jak zwykle, nie rzucam słów na wiatr.
Pani Lateralis mnie obraziła, o czym będę zawsze pamiętał.
I co prezentuję wam w załączonym screenie.

Wyjątkowy tupet, wyjątkowa bezczelność. Znieważanie użytkownika i łamanie regulaminu.
Ta bezmyślna kobieta, napisała, że banuje mnie dlatego, że dostała wiele skarg, jako, że jestem niemile widziany.
Nowy punkt regulaminu - 'Jeśli jesteś niemile widziany - ban'
Choć gdyby była choć przez chwilę konsekwentna i pomyślała nad tym co wypisuje, to teraz powinna przeprosić i zaprosić do jeszcze większej aktywności, bo posypała się tu lawina postów wyrażających tęsknotę za głoszoną przeze mnie prawdą.

Prócz tego w drugiej swojej wypowiedzi, całkowicie się zaorała i wskazała wszystkim, że jest całkowitą blondynką i żaden fryzjer tu nie pomoże.
Jak napisała - wypowiadam się na światach na których nie gram.
A nie dalej jak pół roku temu, gdy była oznaczana i publicznie jeden donosiciel się skarżył, to ona sama na tym forum napisała, że nie ma obowiązku gry na danym świecie, by mieć możliwość wypowiedzi.

Miło, że support ma osobistego klauna w swym składzie


ale tekst o pamiętniku i "Przyjaciółce" jest dobry, to trzeba przyznać xD
Nie daj się Black! Jesteś naszym głosem!
 
Do góry