Dyskusja o sytuacji na świecie 182

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
To skoro naczelnego klowna nie ma i można normalnie pogadać, jak sytuacja P! przeciwko wielkiej koalicji?
Przepotężne P! biję wszystkich koalicjantów.
Bardziej mnie denerwuje ten tajny sojusz MNIAM z JUTRO, bo grożą koalicjantom - mimo że ani z jednymi ani z drugimi nie graniczymy.
 

ridzi

Pikinier
Wynik reakcji
11
Zrobiłeś błąd atakując mnie samemu licząc na łatwą wioskę, chociaż dzięki skanowi w bonusie widziałeś że off jest poza wioską. Zebrałem defa na kolejne nawrotki i po tym jak padł Ci cały off z grubym, a mój off przetrwał to powinieneś się domyślić, że gracz pole obok może sobie wkrótce zrobić grubasa i uderzyć na czystą wioskę. Miałeś sporo czasu na zebranie defa. Ale i tak propsy za kliny i próbę obrony. Wioska nie była dla mnie, ale musiałem robić nawrotkę i dzięki temu pozbyłem się zagrożenia




Chyba więcej waszych graczy ma problem z proszeniem o mobila...
ja wiedziałem ale rada miała to gdzies, no troche czasu mi zabrakło XD
 

lol3k

Pikinier
Wynik reakcji
63
W sumie to ciekawi mnie jedna rzecz. Czy jest świat, w którym Jutro nie grało pizdowato w te gre?

Jak coś to nigdy nie widziałem jak grają, po prostu osądzam ich po plotkach.
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
jutro niech nie gra wariata i się honorowo skasuje bo wiadomo że już żadnych szans nie mają w tej wojnie. Chyba, że komuś berło opędzlują i przejadą się na ich plecach jak na s162 z ruhanem.
 
Ostatnia edycja:

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
XD

Jasne jasne, wszystkim Wam tam dupska w tym MAG pękają po s162, na którym mimo oszustw na masową skale gówno potrafiliście ugrać a Wielki Rohan Was przeorał bez najmniejszego problemu ;)
W Twoim świecie może to tak wyglądać, że ważny jest jakiś tam świat w grze przeglądarkowej. Aktualnie dla mnie są rzeczy ważniejsze. Abstrahując w ogole od tego jak wy oszukiwaliscie. Mnie tamten świat nie interesuje aktualnie.
 

Jan Paweł II

Jutrzański Mur
Wynik reakcji
334
jutro niech nie gra wariata i się honorowo skasuje bo wiadomo że już żadnych szans nie mają w tej wojnie. Chyba, że komuś berło opędzlują i przejadą się na ich plecach jak na s162 z ruhanem.
Ty to siedz cicho żeby znowu wielkie JUTRO nie wysłało cię na Arkadię xd
 
Do góry